V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

wolfskinka
autor
24. jún 2009

lebo je to tu zakazane je tu ticho ako v hrobe ...

betyna8
24. jún 2009

wolfi,tak tomu sa hovorí ideálne pracovné prostredie 😝 ,ešte že máš net k dispozícii. To ja mám v kanclíku aj posteľ 😉

wolfskinka
autor
24. jún 2009

tebe je ... sama zavreta v kancli bez radia a bez zvukovej karty ... to je ina parada a bez roboty, lebo tu len sedim .. to je ovela narocnejsie ako nieco robit, vtedy ti to uteka

lilix
24. jún 2009

ja tu mam z domu repraky. to co mas za robotu, ked si tam ani nemozes doniest sukromne radio?
bety postel? ty robis v zdravotnictve? no toto?

wolfskinka
autor
25. jún 2009

ahojte dobre ranko ... prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

konecne vyspata

jarulai
25. jún 2009

ahojte babulky,

wolfi tak ako - testovala si? dnes mal byť tuším ten prelomový štvrtok, nie 😉

wolfskinka
autor
25. jún 2009

jaru ... netestovala lebo som dostala kramy a uz mi aj skoncili ... takze zbytocne testovat ☹

jarulai
25. jún 2009

jáááááj ☹ ,to som nevedela - som tu nebola. a čo všetko som prepásla?

wolfskinka
autor
25. jún 2009

no v podstate ani tak nic ... martina neni tehu a ani ja nie ... teraz najblizsie na testovanie je lilix ... tak uvidime

jarulai
25. jún 2009

ach jo ☹ tak zase inokedy 😉 ja som tiež práve po mrche...

wolfskinka
autor
25. jún 2009

ja som dnes 8dc

lilix
25. jún 2009
jarulai
25. jún 2009

ja som 7DC...

wolfskinka
autor
25. jún 2009

lilix 😠

ides o 1 den v tesnom zavese 😀

jarulai
25. jún 2009

ved tak sme boli aj pred mrchou, nie 😉 😀 😀 😀 ja som taká trošku pomalšia 😀

wolfskinka
autor
25. jún 2009

no myslim ze ano ... 😀 😀

jarulai
25. jún 2009

OK, idem makať 🙄
majte sa tu krásne

wolfskinka
autor
25. jún 2009

plodne dni mi vychadzaju na buduci tyzden cez vikend a plodne dni podla jonasa o tyzden neskor ... tak som zvedava

jarulai
25. jún 2009

no mne plodne dni podla jonaša vychádzajú na tento víkend - teda najlepšie piatok vraj 😉 😀 a inak na budúci týžden 😀 ale to už bude mužík preč...

martina05
25. jún 2009

Ahojte baby... Včera som vás vôbec nestíhala, manžel mal meniny, bola oslava, tak som celý deň lietala a domov sme prišli o 23 hod. Ešte k tomu nám netečie teplá voda /údržba 😠 😠 😠 /, tak sme sa išli ospršiť k svokrovi, ešteže je na dovolenke .....

Wolfi ja som dnes tiež 8DC moje merania sú http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

Lilix netráp sa, ty si na to ešte stále fajn, máš cyklus pravidelný, ovulku... to ja za tvoje cykly 2 mám len 1 ....
Hlavu hore ono to pôjde neboj .......

wolfskinka
autor
25. jún 2009

marti tak sme narovnako ... no to tu bude naraz testovacka ... jaru, ty, ja ... no bude kopec srandy 😀

adrianka127
25. jún 2009

Dobre ranko baby... ja som vas nie a nie dlho najst, a vy ste tu v uplne novej temicke... No ako sa mi mate? Co nove? pochvalte sa...wolfi, marti, prali... 🙂

kolienko
25. jún 2009

ahojte ....
lilix martina ma pravdu. vôbec sa nemusíš trápiť.... len pekne snažilkujte nadalej. ono to príde....

posielam vám ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

pre kazdú aspom desať. tak pekne papkajte....

wolfskinka
autor
25. jún 2009

kolienko dik

lilix
25. jún 2009

dakujem papkam mnam, keby ste teraz videli viraz mojej tvare.. 🙄

martina05
25. jún 2009

Ahoj Adrianka, vidím, že ti tie týždne pekne nabiehajú, tak to je super !!! Ako sa cítiš?? My sme tu stále po starom, snažíme sa o 106, zvládame spolu neúspechy a dúfame v lepšie zajtrajšky... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Mne vysadili Duphaston, teraz skúšam homeopatiká a 2. mesiac meriam BT .....

wolfskinka
autor
25. jún 2009

adrianka ahoj

nie je sa cim chvalit ... tehulky nie sme

pralinka25
25. jún 2009

ahojky adi.

No stale sa snazilkujeme 😉 ale trpezlivost ruze prinasa tak snad prinesie aj babatka
ako sa mas ty?

wolfskinka
autor
25. jún 2009

prali no ved to trpezlivost ruze prinasa ... ale mne uz zacina dochadzat trpezlivost

pralinka25
25. jún 2009

wolfi to ti verim. Po tolkych rokoch. Mne niekedy dochadza uz teraz a to sa nazime ani nie rok 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre