V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

wolfskinka
autor
25. jún 2009

prali no ved to .... uz skuksam vsetko mozne ale nejde to

adrianka127
25. jún 2009

juj baby, to som smutna, ze sa vam to takto zaseklo... Neviem, ci pomoze, ale posielam vam nejake tehu virusiky:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
To iste si teraz prezivam s jednou kamaratkou, co sa snazi 3 roky... takze s vami velmi citim... Musite ale verit ze sa skoro podari...
Moc na vas vsetky myslim a drzim palceky.
Ja sa mam po starom... Zatial pracujem a pomaly uz aj rastiem. Len vela bab uz citi pohyby babatka a ja zatial nic... Ale snad dobehnem. Mala som trosku zdravotne problemy, ale vsetko sa da prezit, hlavne aby bolo male v poriadku... 🙂

wolfskinka
autor
25. jún 2009

adi dik .. ale na mna tie virusy moc nezaberaju

adrianka127
25. jún 2009

wolfi... 😒
a neplanovala si nejake stretnutia aj ohladom adopcie? Ako to dalej prebieha?

lilix
25. jún 2009

ja adrianku este nepoznam..kolko ste sa snazili vy?
ake zdravotne problemy si mala, ak nechces nepis, pochopime..
apropo aj mne uz dochadza trpezlivost po roku..

wolfskinka
autor
25. jún 2009

lilix no dnes je to tu akesi mrtve

martina05
25. jún 2009

Lilix, neboj hádam sa to zlomí .... No jednoducho MUSÍ ........
Letím do BA omrknúť kuchyne, tak zajtra som tu ako na koni 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
25. jún 2009

marti pa a nejaku peknu vyber

martina05
25. jún 2009

Ahojte, tak len skúšam či tu niekto nie je ... 😅 😅
Vrátili sme sa s BA, kuchyňa vyzerá kráááásne len tá cena...Uvidíme , rozpočet bude na budúci týždeň.....

Dobrú noc...

lilix
26. jún 2009

aha
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
chapete? je to normalne?
dobre rano. ja som divna..
no potom mati chceme vidiet kuchynku. my si planujeme dvierka..

lilix
26. jún 2009

lebo kuchynu mame len dvierka este nie

jarulai
26. jún 2009

lilix, divná alebo skor tehu 😉
divná som ja, čo dostávam ms pri teplote 36,8 a cca 7 dní po ovulke /teda podla teplot/ 😉

lilix
26. jún 2009

jaru to hovoris iba tak, alebo sa vyznas v grafoch. moze to byt tehu. ale nie, nie, urcite nie som. nechcem si namyslat.. nedopadne to dobre.. ☹

lilix
26. jún 2009

som tu iba na skok musim makat. inak ms mam dostat az toho 30. nemavam take kratke cykly..

jarulai
26. jún 2009

lilix, to vravím preto, že si myslím, že to tak bude - že budeš dalšia naša tehulka 😉 😵 v grafoch sa velmi nevyznám ale moj 6.zmysel predsa nesklamal ani pri bety a ani pri zlate 😉

OK, idem aj ja makať 🙄 😝

martina05
26. jún 2009

Lilix fakt to nie je bežné aby takto stúpla teplota ...... Ja to tuším podobné ako u Bety a Kolienka....Mrkni sa na ich grafy v albume alebo skús linky...Nie som v grafoch nejaký odborník ale mňa by to potešilo .....
Strááááááááášne ti držím palce ..................................a všetky........

lilix
26. jún 2009

😕 jeej dakujem vam, vcera mi uz zhasla totalne nadej, ale dneska trooosicka ozila. ja fakt neviem. mala som pokazeny vcera takmer cely den. inak mozno tak klesla preto, lebo som ju merala o 5 a nie 5.40 ako zvyknem, lebo som sa tak zobudila isla cikat a uz som spat nesla.. zeby to to ovplyvnilo? 😨
stale chodim okukavat vitazne tehu grafy. ale ani jeden sa na moj nepodoba.. preto tomu neverim. ziaden priznak neni, akuat tak pocit na mrchu.

martina05
26. jún 2009

lilix ten pocit presne poznám aj mne vie teplota pokaziť celý deň a negatívny test aj týždeň....
Inak práve som aa dozvedela, že od 11-18.6. ideme na dovolenku - HURÁ .... to by sme už mali mať dobratý Azitrox na ureu a ak by bola ovulka ako minulý mesiac tak nás zastihne na dovolenke 😉 😉

martina05
26. jún 2009

Lilix mrkni sa na graf Bety, jej teplota klesla a potom tiež stúpala, veď to je fajn nie ...
To mne klesla a bol koniec ☹ ☹ ☹

martina05
26. jún 2009

Lilix a /možno je to už neaktuálne, vzhľadom na graf/ ale ako si sa rozhodla s tým Gynexom ...skúšala si ho ???

lilix
26. jún 2009

mati ja som si vcera vecer ten gynex objednala. som bola taka nestastna, ze som hned konala. 😀
a pijeme obaja aloe.
mati tak to je fajn, ze ti vychadza ovu na dovolenke, mohli by ste si doniest suvenir odtial 😅
ale 11-18.6 to uz nestihate hehe 😀

martina05
26. jún 2009

Akože nestíhame ......... Veď to by som mala byť len 24DC a minulý mesiac som mala ovulku 25-26Dc a podľa WK aj neskôr .... http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

Vidíš to je tá výhoda dlhých cyklov 😀 😀 😀 Ale aj tak by som s tebou hneď menila...To napr. ja ne/čakám MS 27-28 júla.... 😕 😕

lilix
26. jún 2009

ale matuska, ved 18.6. uz bolo predsa. 😀

martina05
26. jún 2009

No vidíš...to som prepracovaná...samo, že 11-18.7..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Ešteže ide víkend ..... Ale dostala si ma...
Odkiaľ si si kupovala ten Gynex ???

lilix
26. jún 2009

z netu.. pride do 48hod.

shandy
26. jún 2009

dobre ranko babulky 😵 😵
lilix drzim palceky, vyzera to pekne 🙂 , ale radsej si nerob nadeje, aby si nakoniec nebola sklamana 😔
co sa tyka merania, ak si merala o 40 minut skor moze ti to skreslit teplotu a to tak, ze by mohla byt o cosi nizsia...
martinka super, ze ides na dovosku a kam teda nakoniec idete? Grekofili 😉

shandy
26. jún 2009

jarulka, ms 7 dni po ovulke nem dobre, lebo lutealna faza by mala byt dlha aspon tych 10 dni, to je taka najnizsia hranica co som pocula, lebo po 7 dnoch este nemas dostatocne vysoku sliznicu na uhniezdenie...no ja neviem, ja by som skusila mozno aspon konzultaciu u ineho lekara, vsak za to nic nedas... 🙂 🙂

jarulai
26. jún 2009

shandy, čo ja viem, tak sliznica rastie po ovulku a potom už nie - myslíš, že prečo ma doki sleduje, že aká vysoká sliznica je v čase ovulky 😉 ked nedojde k oplodneniu, vajíčko zaniká a odchádza z tela spolu s krvou a čiastočkami sliznice - preto mrcha bolí 😉 a teda si myslím, že tá druhá fáza cyklu pre oplodnenie neni až taká doležitá, nie? a ten graf si nepamatáš? to bol ten prvý - neviem, či to bolo presne 7dní po ovulke, alebo kolko. ide vlastne o to - že doki mi zahlásil vtedy ovulku na 15DC a podla teploty a vášho rozboru tu bola až o týžden neskor... 😉

shandy
26. jún 2009

no ja ti neviem teda presne ze aky je dovod, ale co som citala tak kratka LF nie je dobra na uhniezdenie embrijka...no to si nemyslim, ze ta druha faza pre oplodnenie nie je dolezita. naopak je dolezita, poslem ti nieco do IP, tam si precitaj...no ona mozno bola vtedy ked doki zahlasil, lebo niekto to ma posunute tak, ze teplota sa mu zdvihne az kusok po ovule, tak ja myslim, ze si mala tu LF mozno nakoniec aj normalne dlhu 😀 😀 , aj teraz pojdes na foliky? ci uz nie? 🙂

shandy
26. jún 2009

no tak som nasla, ze ked mas kratku LF tak moze byt problem s funkciou zlteho telieska, alebo progesteron, co su dolezite na udrzanie tehu...a endometrium rastie aj po ovu ze vraj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre