V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

lilix
3. júl 2009

ta wolfi ma fakt nejak vela tych vybavovaciek, ze sem ani nenakukne

martina05
3. júl 2009

Baby, tak som sa vrátila z obeda a cestou som sa zastavila v Tescu, lebo dnes ideme navštíviť moju babičku do Alzheimer centra v Piešťanoch a bola som jej kúpiť sladkosti a natrafila som tam na výpredaje, tak som si kúpila ľanové 3/4 nohavice veľmi peknej zelenej farby za 4,95Eura .....No nekúp to .......

Čo chystáte na víkend???? My asi zajtra pôjdeme do Štúrova na kupko, resp. len tak na výlet do Ostrihomu... Dúfam, že bude pekný čas....Lilix nestretneme sa ?? 😉 😉 😉 /Asi nie, že kvôli tomu úrazu....... ☹ ☹ ☹ ☹ /

lilix
3. júl 2009

baby mna uz zacina pobolievat hrdlo a puka mi v usiach. snad si to len namyslam, aby som nebola od nej chora. do prdele..este to mi chyba ☹ 😠
jaj matusik isla by som hned, ale tak ako hovoris, jedine moze ist do postele, aj to aukaa.
a je tvrdohlavy, niezeby sedel, lezal, on stale daco musi robit.
a ja by som sa hanbila s tebou stretnut. 😀

lilix
3. júl 2009

este hodka a ide sa domenkooooo 😵

lilix
3. júl 2009

vsetkym zelam pekny vikend. papa

martina05
5. júl 2009

Lilix a prečo??? Inak včera bolo výborne... Milión ľudí ale super...
A všetkým krááásny víkend..a teším sa na vás zajtra

lilix
6. júl 2009

ahojte. vcera som mala taku migrenu,myslela som, ze odbila moja posledna hodina. 😖 ☹ na vracanie, ale zaroven som bola hladna.. nikomu nezelam. tak raz za mesiac ma to chytne..
mata preco? ja neviem, ty by si sa nehanbila? nevedela by som, co ti povedat.

kolienko
6. júl 2009

ahojte,

lilix, tak ked to maš len raz do mesiaca, to je nič, lebo to čo opisuješ, tak to je presne môj stav v začiatkoch tehotenstva kazdé ráno a občas i celý den, ale uz to chvala bohu preslo. vážne , ako keby seklo. neni mi ani korela.
len sa vám musím priznat, nebaví ma sex a aj ma to trosku bolí . ako keby som to tam mala celé opuchnuté a nebolo miesta na penis. 😉 no ale dúfam, že to čoskoro prejde, lebo chudáčik manželík 😝

lilix, mati, ako teplotky??

lilix
6. júl 2009

zabudla som ich doma, a dnes som zabudla odmerat. zajtra by som mala ist na krv, ale tam zavolam,ze naco tam mam ist, ked neberem ten parlodel.
hmm kolienko to je nic? blaznis? mavas moja migrenu? vidis teba to uz preslo, ale mogrena je stav dozivotny. no mozno, mozno po prechode to ustupi, kto vie. ale predstava, ze mesiac co mesiac do konca zivota mavat migreny, nahana mi to hrozu. ☹

clovek je taky bezmocny. 😢

shandy
6. júl 2009

ahojte micky, tak ja som bola u toho noveho lekara a takto to s nami vyzera zatial - doki je super, pozrel mi brusnym aj vaginalnym usg maternicu aj vajecniky, vsetko normalne, slniznica 13,1 , vraj podla grafov som fakt asi po ovulke, len nevidel zlte teliesko. dohodli sme sa, ze mam merat dalej, ze je to dobre. ovulacne testy nemusim robit...drahy ma is na spg, objednal sa rovno na dnes o 11tej maju byt uz aj vysledky. nasledne ked dostanem mrchu sa idem objednat na folikulometriu (3x, kazdy druhy den), podla spg a folikulometrie sa uvidi, potom by mi mal robit hormonalny profil. takze v skratke takto. inak je uplne zlaty a som rada, ze konecne normalny pristup 😉 🙂
lilix tie migreny su svina, aj kamoska to mava a berie na to nejake tablety, to su jedine, co jej zaberaju a nosi ich takmer vsade 😔

shandy
6. júl 2009

inak som sa neozyvala, lebo som mala stvrtok, piatok dovolenku a cez vikend som nebola na nete, tak preto, ale uz som tu 😵 😵

lilix
6. júl 2009

super,ze si uz tu. 😅

shandy
6. júl 2009

aj ty ze si tu 😀 😀 😀 a jarulka je kde?? 😕

martina05
6. júl 2009

Ahojte....Tak sa hlásim po víkende aj ja..

Kolienko, tu sú moje teplotky http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...
Niekedy ma to meranie už deptá, mám pocit, že je to všetko zbytočné keď sa stále nedarí a že aj tak tú ovulku /ak vôbec bude/ nevystihnem, alebo aj keď vystihnem s negatívnym výsledkom... No depky.....Tento mesiac si opäť dávam na čas, dnes je už 19Dc a stále nič !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ešteže ideme na dovolenku od soboty, tak dúfam, že prídem na iné myšlienky....V stredu idem užívať poslednú dávku ATB na ureaplazmu, bolo mi od nich zle, tak dúfam, že tie tri dni to nejako vydržím .....

Lilix, ja neviem ale ja som taká ukecaná, že by to bolo podľa mňa v pohodičke ................ 😉 😉 😉 😉

Shandy, je super, že sa ti tie vyšetrenia pohli a že máš s nového dokiho dobrý pocit, to je podľa mňa jeden stupienok k úspechu. Držím place na SPG, potom daj vedieť ako ste dopadli .....Prečo ti povedal, že nemáš robiť ovu testy??? Môj lekár tvrdil, že je to zbytočné....no on má podobný názor aj na meranie BT a tvrdí že na to je folikulometria..no akurát, že na tú nemôžeš chodiť stále......a pravdupovediac ten druhý mesiac ma to už aj trošku unavovalo....Tak nech ti to dobre dopadne

lilix
6. júl 2009

mati, ja ti predpovedam ovulku za dva dni.. 😕

martina05
6. júl 2009

Lilix...moja ak by si mala pravdu, tak :
1/ budem najšťastnejšia na svete
2/ máš u mňa fľašu šampusu .... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

shandy
6. júl 2009

lilix ty bosorka a mne predpovedas co? 😀 😀
matka ahoj 🙂
tak vysledky spg vraj dobre, co si ja teda az tak zase nemyslim, diagnoza astenozoospermia, cize znizena pohyblivost 😔 , ale profertil sme nasadili dobre 😉 , no nie je to az tragicke, ale ani ziadna vyhra...tusim 43%, norma je 50%, vtedy otehotnenie dlhsie trva 😔 , no co uz 🙂 , aspon vieme na com sme. tak po mrche sa objednavam na folikulometriu. no martina mne povedal, ze ovu testy su zbytocne, ze meranie BT mu staci. a este mi povedal, ze mame keksikovat kazdy den pred ovulou a pocas ovuly aj viackrat 😉
no ved prave, ze ta folikulometria sa neda robit furt, ved este mi dake testy doma ostali, tak ich miniem a potom sa uz budem riadit len podla BT ak bude sediet s folikulometriou...len ma znepokojuje to, ze tam nevidel to zlte teliesko, ktore by tam po ovule malo byt... 😔

lilix
6. júl 2009

no to by bola ina sranda, ako by si mi ju poslala?

kolienko
6. júl 2009

shandy, nič si z toho nerob, z toho telieska, mozno uz bolo preč, alebo ho prehliadol.... ved aj to sa stáva..

mati, no neviem neviem, teraz by som keksíkovala. predtým si mala ovulu na ktorý den??

wolfskinka
autor
6. júl 2009

cafte ... uz som tu ........ konecne, doma sa mi pokazil pc, v robote mi zblbol .. co je tu nove za tie 4 dni ? nejaka nova tehulka

martina05
6. júl 2009

lilix, poslala by som ti ju služobnou cestou do práce 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉
Kolienko, cykly som mávala tak cca 35 dní /bez Duphastonu/ a minulý mesiac som mala ovulku až na 26DC ....teda aj cyklus dlhší.....
Shandy, no neviem 7percent rozdiel , myslíš že to nejako zaváži ??? Ja neviem.. My sme mali 50percentnú pohyblivosť a myslím 35mil/ml a gynekológ mi povedal, že super .....

lilix
6. júl 2009

shandy este ti predpovedam, ze budes tehulka skor ako ja..
mati pssst to ne ne ne 😉
wolfi sevasky. no ako akupunktura? dalo sa?
ziadna tehula. ale v grafoch tusim nejaka pribudla.. no nezname tvare pre mna.

shandy
6. júl 2009

no dobre kolienko moje, tak ho prehliadol to zlte teleso 😀 😀
inak doki je dobre vybaveny roznou technikou, mal tam nejaku termoviziu alebo co to bolo, normalne teplotu to snimalo 😀
martinka neboj, ved ovula este pride, ved este je cas. no marti kazde % je dobre 😀 😀 , hlavne tam zalezi kolko z tych 50% je progresivne pohyblivych, totiz niektore sa este pohybuju do boku, takze ked z tych nasich 43% sa este polovica pohybuje nabok a nejake to percento ma zase zlu morfologiu, tak tam az tak vela nezostane. no ale z poctu 80 mil. hadam nieco bude 😀 😀 a to berieme uz treti mesiac profertil, bohvie aku sme mali predtym 😔
lilix, no ty bosora, ja viem, ze mi to prajes, ale neboj, my budeme naraz tehule 😉
hej aj ja som pozerala v grafoch, ale tiez to je nejake nove masko 🙂

wolfskinka
autor
6. júl 2009

lilix .. no celkom v pohode uvidime ucinky 😀 😀 😀 ale najskor sa mozeme zacat snazit az koncom augusta, mam tie hnusne antibiotika

martina05
6. júl 2009

Shandy, no 80 mil. to je slušné...

lilix
6. júl 2009

a shandy aj si mu pomahala? lebo ja som ho tam nehala sameho, som musela utekat do prace, takze bol aj z toho v strese, ze to bolo pre neho trapne. nabuduce radsej pojdem s nim, nech aj meskam do prace.
wolfi ako to bolelo?/akupunkt./
dobre shandulik naraz, a ktory mesiac? uz tento?
a nedavaju na to zlte teliesko tiez duphaston? vsetky tu budeme na dupastone. 😒

wolfskinka
autor
6. júl 2009

lilix .. akupunktura neboli a teraz mi ju ani nerobil lebo nebolo treba, kedysi davno mi ju robili do chrbta a ani som nevedela a mala som tam napichanych zo 20 ihiel .. on to picha na tie neurologicke body a to neboli

shandy 80 mil ... klobuk dolu

lilix
6. júl 2009

tak si nebola na tej akupuknute co si spominala? preco nebolo treba? neboli to ani ako ked ti beru krv, ci pichaju injekciu? to vazne? idem aj hned teda.. 😀

shandy
6. júl 2009

martina a wolfi diky, odkazem drahemu, ze co sa tyka mnozstva, je borec 😀 😀 , len su trosku lenive 😝
ale kde lilix, pekne som to nechala na neho, nech si to zariadi. strcila som mu telefonne cislo a adresy a povedala nech si to vybavi, ze ked pojdem na folikulometriu nech to mam. ja som sla pekne do pracicky. ale je hrdina, sam to zmakol, este aj po vysledky si isel sam. popytal sa, ci moze chodit na bicyklik, ci mu to neskodi a pod. 😀 😀

wolfskinka
autor
6. júl 2009

lilix lebo mam vsetko dobre a bolo by to zbytocne, to mi povedal ten ujo, dal mi kvapky tak teraz uzivam kvapky

lilix ani nevies kedy ti to pichne, ja som sa ani nenazdala a mala som plny chrbat ihliciek a pomohlo mi to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre