V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

martina05
20. júl 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...
Myslíte že by mohla byť ovulka konečne TU ????
Inak všetkým krásny deň...

pralinka25
20. júl 2009

Ahojte babulky.
Tak som tu skoro 3 tyzdne nebola. Ako sa tu mate?
Marti kde ste boli na dovolenke?

martina05
20. júl 2009

v tatrách a bolo super... ako ste sa mali vy??

lilix
20. júl 2009

ahooojte babky. matusik fakt neviem, a nedavas aj do fertility? tam by to mozno inak ukazalo..
prali kde si sa nam tulala?

pralinka25
20. júl 2009

no my sme boli v tom egypte ako som pisala ze sa mi tam strasne nechce ist. Nakoniec tam bolo uplne super. Mali sme strasne akcnu dovolenku az taku ze som ani na deti nestihla pomysliet 🙂

lilix
20. júl 2009

ano ano spominam si. ale 3 tyzdne ste tam neboli,nie? 😨

pralinka25
20. júl 2009

nie tam sme boli 11 dni, ale ked sme sa vratili cakalo ma tolko roboty ze som nemala cas ist ani cikat nie to este ist na konika 😅

zlato115
20. júl 2009

Ahojky babule, takže nový týžden pred nami 🙂

prali, teda na dovolenke, aj ja by som sa niekam vybrala, určite bolo super... a v ktorej časti ste boli??? my sme kedysi boli v Hurgade 🙂

lilix
20. júl 2009

pome domoooov! z prace.

pralinka25
20. júl 2009

no zamotala som sa v papieroch.
Zlatko boli sme v Sharme

aj ja chcem is domoooooooooooooooooooooooov

wolfskinka
autor
20. júl 2009

ahojte

parli aj ja chcem ist domov a budem tu trcat do 17.00 ☹ ☹ ☹ musim nadrabat, ked tu budem do 17.00 budu mi chybat este 3 hodiny ☹

pralinka25
20. júl 2009

kokso jak to ze ti chyba tolko hodin???
Ja este neviem dokedy budem. Ale chystam sa doma este varit utierat prach a tak takze moc dlho tu strasit nechcem.

wolfskinka
autor
20. júl 2009

prali ...nemcina kazdy tyzden 45minut, a tie sedenia 3 hodiny jedno ... za tyzden to sa nazbiera ani nevies ako

kolienko
20. júl 2009

ahojte zlatícka ... posielam vám TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt

čo je tu nového?? nejaká nová tehula?? my mame dovolenku, tak chodím malo na net. stále niekam beháme, niečo vybavujeme.

Mati, WK ti vyznačí ovulu neskôr. az ked budeš mať nasledujúce teplotky vyšie.mozno aj o 5-6 dní

lilix
21. júl 2009

zdravim.. 😵

wolfskinka
autor
21. júl 2009

dobre ranko .. tak opat v praci ☹ nech uz je piatoookk

martina05
21. júl 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

Ahojte ...tak takto sa to vyvinulo... 😖 😖 😖 tak neviem
Uvidíme čo spraví teplota zajtra...Žiadne ovu bolesti necítim, sem tam taký slabulilinký tlak ale to si možno len nahováram...
Kolienko diky za TTTT a aj to t nakoniec..... chytám 😵 😵.. Ako sa máš?? Ako sa cítiš???
Letím pracovať a všetkým želám krááásny deň........................ a veru nech je už piatok !!!!!!!!!

lilix
21. júl 2009

tak tak suhlasim.

shandy
21. júl 2009

ahojte bambulky 🙂 🙂 🙂
zdravim po dlhsej dobe 😵 , bola som za drahym minuly tyzden, ale uz som tu...akurat, ze sa mi tu tak nakopila robota, ze ani nemam kedy konikovat 😠 😠 😠
vcera som bola na folikulometrii a mame dominantny folikul na lavom vajecniku 21,6 mm, takze mame snazilkovat o sto dvesto. sa mu povie, ked je drahy v robote 😔 , nuz ale vecer pride, tak na neho skocim 😀 😀 😀 , vo stvrtok a v piatok idem zasa na folikulometriu. a co sa tu nove udialo?
jeeej kolienko moje ty tehulka nasa 😵 a zlato, ty jo, ako to leti 🙂 🙂
babulky pekny den, musim ist makat, tak poobede sa zasa stavim 😀

pralinka25
21. júl 2009

ahojte.
Ja chcem tiez uz piatooooooook, ale nech je vikend krajsi ako minule. To pocasie bolo nanic. Chcela som sa ist kupat a padali traktory 😠

shandy
21. júl 2009

ajoj prali a ked padaju traktory tak sa nekupe? 😀 😀

lilix
21. júl 2009

ani ja som sa tento rok este nekupala. a ktovie ci vobec pojdeme niekam.. atie moje sunky ked vidim, strach a hroza..
😠
vcera sme si boli pozerat fasadu na dom. vybrali sme pro zatim taku peknu orazovu, taku az svietivu. no a co.. sa nam paci obom. a vraj to casom aj tak zosedne, sadne prach.. a natierame drevo pod strechou, teeakom. zrazu sa nam dom meni pred ocami.. 😅
nafotim a hodim do albumceka.

betyna8
21. júl 2009

ahiojte babulky,
ja terz chodim na konika máličko,lebo sme kúpili byt a mám kopec vybavovačiek a pozerám inšpirácie na prerábky,ale myslim na vás a posielam čerstvé TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT.
Zlato,ja som bola dnes na poradni a doki hovoril,že pohyb budem cítiť tak do 2 týždňov.4.8. máme morfo,tak hádam budeme potom vedieť čo čakáme.
lilix, ani mi nepojdeme toho roku na dovču,ale nič to.Inak susedia u naších si dali obrovský dom tiež na žiarivo oranžovú a ostenia šedé, vypadá to ok 😉

pralinka25
21. júl 2009

boze ja nic nestiham. Furt lenmakam 😠

shandy noooooo vies ale plavat medzi traktormi je straaaaaasne narocne 😀

lilix ty musis mat teda strasne sunky. Kolko vazis 40 kilov?

lilix
21. júl 2009

no ha ha.. prali 62.5 najviac v mojom zivote!! 😠 to uz neschudnem.. ta co uz

pralinka25
21. júl 2009

ale lili nemyslela som to zle.
Ja mam tiez tolko. Mavala som 41 este na vysokej skole. Ja som tak naraz pribrala pri HAK a ked som ju vysadila tak sa objavilo PCO a pri tom je tiez obezita.

Tak sa snazim cvicit a mat delenu stravu. Snad to este niekedy schudnem.
Ale co su aj horsie veci. Nie?

zlato115
21. júl 2009

Ahojky shandy, no veru, pekne to ide 🙂

bety, tak to je super, my ideme 3.8. tak možno tieš sa už dozvieme čo sa to skováva, uvidíme 😉

martina05
22. júl 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

Ahojte, tak mi dnes takto, len dúfam, že sa WK natiahne aj je pripravený aj na moje megacykly 😀 😀 😀 😀 😀

Lilix hoď fotky domčeku...teším sa a som zvedavá. My sme si boli včera vyberať okná, už sme vybrali aj škridlu - Tondach Samba červenú....
My plánujeme fasádu takú jemnejšiu niečo vanilkové, smotanové, alebo ako biela káva... uvidíme...Ešte sa nevieme rozhodnúť...
A baby s tým chudnutím ani mi nehovorte, ja mám cca 65kg a som zúfalá , hlavné kilogramy mi pridala HAK a ten Duphaston !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wolfskinka
autor
22. júl 2009

Dobre ranko ... a som tu uz aj ja ... akosi to tu upadava do zabudnutia

shandy
22. júl 2009

cavte micky 🙂 🙂
prali furt lepsie medzi traktormi ako zralokmi 😀 😀 😀
jaaaj o chudnuti mi nehovorte. ja by som ale skor potrebovala cvicit, som asi v najhorsej forme za cely svoj doterajsi zivot 😔 , no ale su aj dolezitejsie veci, ze? 😉
martinka, zeby ovu? 😵 😵
wolfi ty co nove?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre