V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

lilix
27. máj 2009

z vyteru z posvy to zistili.
wolfi ano u gyndosa.. nerobia to bezne pri prehliadke, co by podla mna mali, ked az tolko ludo to ma, kokos sak si platime do poistovne.. a zaco? ze sme mladi, nic nam nemoze byt co? ☹ 😠

lilix
27. máj 2009

prisli dve nove babyzne a hned tema ozila. 😅

zlato115
27. máj 2009

lilix, tak to budem aj ja presnejšie vediet asi toho 4.6., ale to budeme doma na dovolenke v nedelu ideme asi na 3 týždne domeno už sa tešííím... 🙂

alicao
27. máj 2009

lilix od toho tu sme 😀 este si nas uzizuje🙂
co sa tych doktorov tyka, myslim, ze viem viac nez oni...99 percent z nich su stari a vsetko pozabudali, a zabudli, ze sa svet hybe dopredu....no comment...

lilix
27. máj 2009

ja som iba teraz dobrala antibiotika a vraj uz kontrola netreba.. no to isto, pekne ju chcem, zaplatim si ked bude treba, ale urobia mi ju.. lebo niektorym dievcatam sa to vratilo, alebo nevyliecilo..

pralinka25
27. máj 2009

ja by som nam inak priala aby sme aj tuto temu coskoro uzavreli s tym ze vsetky budeme tehulky.
Boze dufam ze nezazijem to ze taj v tejto teme zostanem posledna 😅

zlato115
27. máj 2009

jaru, kde ta máme????? zase tvrdo pracuješ? 😢

jarulai
27. máj 2009

ahojte babulky, už som tu 😉
ste tu toho teda popísali a ja zase nemám čas to čítať - takže čo nové sa stihlo udiať? uvedte ma do obrazu 😉

betyna8
27. máj 2009

baby,keď bol moj drahy na spermiograme, výsledky mu dali na počkanie 😉

lilix
27. máj 2009

pralinka boze to ma ani nenapadlo, nestras.. ze posledna. ale pekne postupne sa tu tehotnie, simate kazdy mesiac jedna.. dve.. a po takej dlhsej dobe.. hlavu hore..

jarulai
27. máj 2009

zlato, už som tu a nikto si to ani nevšimol ☹

alicao
27. máj 2009

trosku som pracovala, uz som spat...
Bety, na pockanie? aj morfologiu? nezda sa mi, ale mozno bol VIP zakaznik 😀

betyna8
27. máj 2009

aleca, nebol žiadný VIP , bol u urológa, vzorku doniesol v nadobe ktoru vopred dostal, uroóg to vyhodnotil a dal mu spravu,že je všetko ok,pohyblivost v norme a ak sa nam nepodari počať,tak má prisť o 3 mesiace znova.
jarulka,tak si sa nam vratila

zlato115
27. máj 2009

jaru všimli sme si aspon ja ano 😉 ty sa už dnes určite tešíš domeno, čooo... čítala som, že ti príde mužíček 🙂

alicao
27. máj 2009

betyna, srandovala som stym VIP, pohyblivost a pocet nam tiez povedali na pockanie, ale morfologia trva dlhsie, ale mozno tam toho nemali vela takze to islo rychlejsie
Ahoj Jarulai🙂

shandy
27. máj 2009

ahojte, teeeda vy ste toho popisali 😵
zlato vitaj tehulka, ako? citis sa lepsie?
jarulka, v skratke sa k nam pridali dve babule, alicao a pralinka, kolienko je najnovsia tehulka 😵 😵

lilix
27. máj 2009

baby a co je to ta morfologia poucte ma trosken

jarulai
27. máj 2009

ahoj alicao 🙂
no už som sa zlakla, že ma dnes tu budete ignorovať 😉 😀 a nové teda od rána nič? čo som tu nebola a makala ako šrob 😀

zlato, ano, už je domka - a ja musím trčať v robote 😠

alicao - aj mojm mužík mal výsledky spg hned 😉

shandy
27. máj 2009

anooooooooooooooooooo nove je ze kolienko je tehuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵

alicao
27. máj 2009

jarulai, tak potom patrite medzi zienky stasteny, nech vam to tak aj zostane🙂
Lilix morfologia je tvar spermii, mozes ich mat aj trilion a turborychle ale ked maju tvar ako s cernobylu tak sa do vajka nedostanu..takze tak, a prave to ma moj manzel na prd

zlato115
27. máj 2009

ahoj shandy, no je to už dobré, už sa to dá vydržat pekne, aj jest mi chutí 🙂

jaru, ale ved aj ty pojdeš za chvílku za ním, hlavné je, žeje on už doma, že nateba čaká 😉

jarulai
27. máj 2009

kolienkoooooo, gratuluuujjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 už to máš aj od dokiho, či zatial len dialnice?

vítam pralinku a alicuo 😉

shandy
27. máj 2009

tak som rada zlato, mne tiez chuti jest, idem akurat na to, lebo som hladna ak cenkovej deti 😀 😀
tak zas po obediku 😉 a dobru chut vsetkym chrumajucim 🙂

jarulai
27. máj 2009

dobrú chuť aj tebe, moja 😉 idem si to veru aj ja ohriať, lebo už pomaly nevidím 😀

jarulai
27. máj 2009

zlato, len keby ešte tá mrcha už konečne skončila - nejako sa jej nechce so mnou rozlúčiť 😠

alicao
27. máj 2009

jaru, dakujeme za privitanie...
mozem sa opytat? manzel ma spg ok?

jarulai
27. máj 2009

alicao - teraz už áno- klop,klop,klop. mal málo spermoníkov a tí boli dokonalí 😉 ale už to má OK 😉

kolienko
27. máj 2009

dakujem jaru... este to potvrdené lekárom nemám, lebo nebolo nič vidieť. mám príst az o 1,5-2 týždne, tak dovtedy sa zblaznim....

babenky, mám hrozne vela práce, tak idem prcovať 😒

jarulai
27. máj 2009

kolienko a vieš, že som sa včera pozerala na ten tvoj graf a pomyslela som si, že si na 100%tehu 😉 a to sa grafom nerozumiem - takže bosorka 😀
tak práci česť 😉 😀 a neprehánaj to 😉

alicao
27. máj 2009

Jaru, to je super, tak potom to chce len cas🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre