V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

jarulai
21. máj 2009
betyna8
21. máj 2009

ahojte
kolienko,máš to nádejne 😉

Baby, tak co som tu pisala predvčerom o susede,že jej odumrel plod, tak to vraj nieje pravda.Ona bola v Heliose a tam jej povedali, že plod nerastie a odumrel,lebo ona brala nejake silne lieky a vraj to malo sposobit.Poslali ju,nech ide do nemocnice na čistenie.No a tu v Žiline sa čudovali ako jej to mohli povedať,lebo vraj podľa hladiny hormónu plod žije a vraj aj podrástol.tak som veľmi zvedavá ako to dopadne,ale je to otras. ☹

jarulai
21. máj 2009

matusik, ty si aj tu 😉 budeme sa ešte chvílku nahánať 😀

matusik111
21. máj 2009

jarulka, ja som Ta tu vymakla 😀 😀 , kontrolujem ten Tvoj krasny graf, ked ho nechces dat do nasej temicky 😀 😀

jarulai
21. máj 2009

bety, to čo sú za doktorov 😠 chuda, takéto stresy jej sposobujú 😠

matusik, ved som ho dala už aj tam - a skor ako sem dokonca 😉 tak sa kochaj, pokial je čím 😉 😀

kolienko
21. máj 2009

matusik no to je hrozné.... mna by porazilo. ved to by som asi potratila uz len kvoli tej hnusnej správe, ze mi odumrel plod.....by som pýtala odškodné, za nervy, ktoré spôsobili pacientke....susedke

jaru a prečoze nám nechceš ukázať tvoj grafík?? ved vieme, ze ste sa krásne snazilkovali, v správnu dobu.....tak šup sem, nech sa pokocháme...

matusik111
21. máj 2009

vidim, ze v Ziline su odbornici ☹ a to som chcela rodit v Ziline,.... sice este nemam co, ale mozno jedneho dna 😵 😵

Jaruska 🙂 ved som Ti povedala, ze je to peknucky graf a tento mesaic to budu // , ved sme sa dohodli, ze musis zacat 😵

betyna8
21. máj 2009

matusik, prave že v martinskom Heliose jej povedali ,že to odumrelo a v Žiline boli zhrození a nechali ju tam na pozorovaní.
Inak ja sa chystam rodiť,ak to všetko dobre dopadne, do Čadce.Je tam kopec lekarov čo odišlo zo Žiliny a aj moj gyndoš tam robí pôrodnika.

matusik111
21. máj 2009

Ze by bola Cadca taka dobra??? Treba si naozaj zavolat dobreho porodnika, aby nebol daky problem. Jedna znama rodila asi pred mesiacom v PB 13hodin, hruza. Asi by som umrela za tu dobu. Povedala, ze uz nikdy viac v PB.

betyna8
21. máj 2009

matusik su tu o porodnicach diskusie,tak si potom prečítaš,keď budeš potrebovať,ale vraj sa Čadca veľmi zlepšila,sú tam odborníci a v lete majú aj prerábať oddelenia.Ale ono je to tak,keď máš pôrod bez problémov, všade sa dá zvládnuť,horšie ,keď nastanú komplikácie.

matusik111
21. máj 2009

ved prave, myslim, ze mam este dost casu na diskusiu o porodniciach 🙂 , Drzim palce, aby Ti to vsetko prebiehalo tak ako ma.
Uz si 3. mesiac, ved to uz hadam az brusko vidiet , nie??

wolfskinka
autor
21. máj 2009

no veru tak treba si dobreho doktora dohodnut aby sa nieco neposralo

betyna8
21. máj 2009

no ešte moc nevidno, v profile mi to ukazuje 12tt podla poslej mrsky a ja som asi tak 9 maxi 10 tt, mala som posunutu ovulku dost neskoro,ale v utorok idem k lekarovi,tak mi hadam povie presnejsie.
Ale tvoj grafik je tiez peknučky 😉

matusik111
21. máj 2009

je pravda, ze mrcha uz tu mala byt, ale mam moc nizke teploty na daky zazrak 🙂 , takze asi to odlozime az na buduci mesiac 😀

nefotis brusko?

martina05
21. máj 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

Ahojte som tu len na skor....
Kolienko držím všetky palce, nech to už len stúpa....
to ja to nemám až také nádejné ☹ ☹

betyna8
21. máj 2009

matusik, no ano,mas tie teplotky dost nizke,ale však po mrške prichádza nová nádej 😉
bruško zatial nefotím,mám ho torška väčšie ale skôr nafúknuté,teda hlavne večer.To keby som odfotila,vypadalo by to,že som aspoň v 5 mesiaci a čakám tojičky 😀 No robim si týždenné merania,tak sa mi zatial telo moc nezmenilo 😉

shandy
21. máj 2009

bre ranko bambule, co nove? 😵
matusik, ty mas peknucky graficek, hm, hm, hmmmm 😵 😵 😵
aj jarulka 😵 😵
betyna to je otras co pises, ale na druhu stranu, verim, ze to dobre dopadne a mimi bude zdrave a zive...no asi v tych skorych fazach tehu tazko povedat ako co je, aj priroda si obcas zahrava. ako taka kika napr., ze jej pomohla vyvolavacka. No ved co xcete, ved sa to vola zazrak zivota 🙂 🙂
A s tymi porodnicami suhlasim s Betynou, ze pokial nie je problem, je jedno kde si a ked mas problem, je to stale len o stasti alebo na niekom tam hore, aby nad tebou drzal ochrannu ruku 🙂

matusik111
21. máj 2009

ved nic ine nam ani neostava, iba mat nadej na novy cyklus 🙂 😀 a mozno sa niektory aj zadari a budeme si aj my merat bruska 😀 😀

shandy
21. máj 2009

kolienko a ty mas tiez krasny grafiiiiik, juuu drzim palce. dufam, ze bude dalsia tehulka v tomto mesiaci 😵 😵

jarulai
21. máj 2009

kolienko, tak špeci ešte raz pre teba prikladám grafk 😉

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

shandy
21. máj 2009

martina neboj, mozno sa z toho este cosi vyvrbi, treba si spomenut na betynin "anovulacny" vitazny graf 😉 😵 😵 , hlavu hore dievca 🙂

jarulai
21. máj 2009

to je fakt - bety nám je všetkým grafiťačkam príkladom 😉

betyna8
21. máj 2009

martinka,tak tak,este je skoro na hlavu v smutku, uvidiš čo bude ďalej a veru babenky,nezufajte, ja som priklad toho,že nič nieje nemožné 😉

shandy
21. máj 2009

ako snazilka mesiaca tentokrat vyhra cenu jarulka, tolko snazenicok, az sa na mna tvoj grafik smeje 😀 😀 😀 😀 😀

kolienko
21. máj 2009

baby, ja viem, ze pevne tomu veríte, lebo teplotky sú aj také všelijako naklonené, ale ja naozaj dostanem mrchu.... ja to cítim.nijako inak sa necítim, nič mi nie je, iba PMS

inak to WK je nejaké divné, nezdá sa vám. vôbec mi nevyznačilo ovulku, hoci som si robila ovu test a ten bol jasne pozitívny....nerozumiem tomu.....

jaru už som našla ten tvoj grafík hore.... som to zo začiatku nepochopila, lebo som to celé nečítala, tak potom to tak vyzerá.....

aj u vás je tak krásne teplúčko?? 😉

kolienko
21. máj 2009

inak hej, shandy má pravdu... jaru vedie.....

baby, ved mna by to asi tolko krát posebe ani nebavilo... by som si náhodou zodrala moju malu hviezdičku a čo potom 😎

jarulai
21. máj 2009

😀 😀 😀 kolienko, moj mužík hovorí, že to sa nedá zodrať, že by z toho mali robiť klinové remene do áut - a to by bola iná životnosť toho auta 😀 😀 😀

no dakujem - som vyhrala teda cenu, teraz som ako maniak 😀 😀 😀 to my si vynahrádzame ten týžden, ked mužík neni domka a ešte dobiehame tie mesiace, ked sme mali zakázané 😉 a inak - to je špeciálne preto aby sa ten moj grafík na vás usmieval 😉 😀

kolienko, WK je to kde mám grafík aj ja? tak čo si mám potom o tom mojom grafe myslieť? pravdivé budú asi len smajlíky, čo 😀

betyna8
21. máj 2009

no kolienka ,každý pár má iný apetít 😉 a ak si tehu,nemáš mať ešte aké iné príznaky, necháme sa prekvapiť 😉

jarulai
21. máj 2009

dík bety, aspon niekto si ma zastal 😉 čo mi za to možme, že to tak radi, že 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre