V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

kolienko
25. máj 2009

hej shandy má pravdu. aj mne sa to stáva. skoro vzdy po súlozi musím na WC a ked idem, tak spermosky plávajú v hajzlovej mise 😵

jarulai
25. máj 2009

ty brdo, to bolo aké doktorské vysvtelenie 😀 tak odteraz necikám 😉 teda len po keksíku, inak budem musieť 😉 😀 😀 😀 no to bude moj mužík prekvapený, aké novinky zavádzam 😉

dokedy si dnes shandy?

betyna8
25. máj 2009

veď ich ani nemôžeme stále skladovať 😀

shandy
25. máj 2009

no ono je dobre sa pred keksikom vycikat pre istotu 🙂 🙂 , ale ak ti velmi treba, tak radsej chod cikat, aby si si neuhnala zapal mocaku, lebo to by tiez nebola vyhra 😀 😀 😀
dnes jarulka len do pol piatej, lebo potom mam anglinu 🙂
ved to bety, ved to, clovek aby opatroval kazdeho spermosika 😀

jarulai
25. máj 2009

ozaj, babulky, to ste vedeli, že najrýchlejšia spermia sa dostane do vajíčka až za 45min!!!takže žiadne pol hodinové zdvíhanie nožičiek ale 45 - minútové 😉 to som sa dočítala v jednej múdrej knižke 😉

jarulai
25. máj 2009

shandy, ved ja aj cikám vždy pred keksíkom 😉 a neni lepšie, ked sa mi zrazu chce aj počas neho - ako minule 😀 😀 😀

betyna8
25. máj 2009

jaru,ale ked je už na ceste k vajku a priblizuje sa mu,uz ho asi nevycikás.No a verim tiez tomu,že také čo otehotneju a ani nevedia ako,asi v tej posteli neostávaju nehybne....
ja tu dnes trčím do 17, potom idem na brušné tance,už sa riadne vlním 😀 😀

jarulai
25. máj 2009

bety, ved to - a také, čo ostanú tehule z nejakej rýchlovky na diske, tak tie určite nelahnú hned po sexe a nedvíhajú nohy...aj ja chceeeeeemmmmmmm ☹

shandy
25. máj 2009

😀 😀 😀 no hej, ale oni zasa po tehu netuzia a preto sa im to ako na just podari....
ale nevadi, vsak to je sranda, tak budem lezat s nohami vylozenymi 45 min. 😀 😀

jarulai
25. máj 2009

keby to pomohlo, tak kludne aj 3hodiny 😉 😀

betyna8
25. máj 2009

tak tak,len aby to zabralo, my čo sme sa snažili a snažíme vieme,aké je to komplikované splodiť dieťatko a prinášame mu už vopred obete 😉

jarulai
25. máj 2009

a potom prídu tie tzv. matky, porodia a odhodia 😠 😠 😠

ozaj - to ste počuli, že sa zase niekde narodili šestorčatá 😨 niekde hojno a niekde h... ☹

betyna8
25. máj 2009

ale jaru, ruku na srdce,hádam by si nechela 6-torčatá 😉

jarulai
25. máj 2009

veru, bety, mať doma 6 takých krásnych pokladíkov by bolo nádherné 😵 len neviem, či by som to zvládla 😉

betyna8
25. máj 2009

no uzastne to moze byť,ale keď vidím,ako dokáže jedno dieťa zničiť matku,keď je napr.mrzuté,uplakané a nechce spávať,neviem si to predstaviť pri 6 detičkách a to nehovorím o finančnej náročnosti.

jarulai
25. máj 2009

ved presne to som myslela, bety - to nie je ako bábika, že odložíš, ked si unavená...preto si neviem predstaviť mať 6-torčatá.

betyna8
25. máj 2009

ja si neviem ani predstavit 6 deti zvlast, tak 2 by mi stacili 😉

jarulai
25. máj 2009

ved aj mne 😉 ale tykýmto tempom to do prechodu ani nestihnem ☹

jarulai
25. máj 2009

babulky, idem ja už teda domkov 😉
tak zase ránko 😉
pekný večer všetkým, pa-pa 🙂

betyna8
25. máj 2009

pa

shandy
25. máj 2009

jeeeeeej pekny vecer vam, aj ked tu uz asi nie ste 🙂 🙂

jarulai
26. máj 2009

dobré ránko 😉
dnes som prvá 😨 ani tehulka kolienko tu ešte neni 😨

lilix
26. máj 2009

ahojte dievky moje zlate.. som rada, ze tu mam taku skvelu partiu..

jarulai
26. máj 2009

ahoooojjjj 😉
veru sme sa tu zišli dobrá partia, aj ja som rada 😵

wolfskinka
autor
26. máj 2009

dobre ranko ...

tak hlasim dalsich 14 km vcera na korculiach ... zo zadku a z bokov to ide paradne ale prsia zostavaju ... co ma serie lebo by som potrebovala tie zmensit

jarulai
26. máj 2009

dobré ránko aj tebe wolfi 🙂

uuuufffff, že 14km - to dokážeš stáť aj na nohách ešte 😨 teda klobúk dole, ja by som sa po takom výkone ani v posteli neotočila 😀

wolfskinka
autor
26. máj 2009

hej v pohode , dnes sa chystam na 28 to su dve kolieska

jaru ja na to aka som tucna vcera som ustvala aj segru ktora ma o 20 kil menej a je o 2 roky mladsia ... a pritom chodi na korcule, ale nestiha mi, na to aka som gula mam az moc dobru kondicku 😀 😀 😀 😀

jarulai
26. máj 2009

wolfi, nezáleží na hmotnosti ale na kondičke 😉 a doležité je aby si sa neuštvala na smrť 😉 😀

wolfskinka
autor
26. máj 2009

JARU TAK TO SA ZASE JA NEUSTVEM TAKY CVOK NIE SOM, KED NEVLADZEM ZABALIM A IDEM DOMOV

jarulai
26. máj 2009

no po tolkých km by som nemala silu už ani domov dojsť 😀 😀 😀 ale ti poviem - si dobrá 😉
budem musieť aj ja začať niečo so sebou robiť - vy ste tu všetky také aktívne športovnkyne a ja si pripadám potom taká bábovka 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre