V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

wolfskinka
autor
8. jún 2009

prali .. no ja dnes pridem z roboty tak nalozim umyvacku a pracku a pojdem nakupit a potom uhadzem co sa bude dat a o 18.30 pojdem na korcule a vecer budem zehlit ... no chaos panika a teraz tu sedim ako trubka a nudim sa ako pes nemam do coho pichnut a doma tolko roboty

pralinka25
8. jún 2009

sak ja to iste. DOma rychlo nahadzat do umyvacky (oprate uz mam aj ozehlene, ja nezehlim vsetko iba velmi krcive veci a drahemu kosele) idem varit nieco (este neviem co) planujem utierat prach a tiez korcule.

wolfskinka
autor
8. jún 2009

prali prid aj ku mne ja tu budem trcat do 16.05 😠 😠 a sediet ako trubka a cumiet do blba a doma mam tooooooooooooooooooolko roboty

wolfskinka
autor
8. jún 2009

lilix grafik .............. 😵 😵 😵

lilix
8. jún 2009

jeeej ked uz perete, my mame novu prackuuu. a ma 6ty zmysel. 😀
ani ja nezehlim uplne vsetko, ked sa to rovno vysusi, tak netreba. ale moj ma rad ked mu prezehlim aj slipky, ze su makksie.

wolfskinka
autor
8. jún 2009

juj keby aj moj manzel mal 6ty zmysel ....na upratovanie a varenie

lilix
8. jún 2009

grafik zatial nic moc, nejaky je divny, to lebo meram v hube a nepravidelne.. 😒
joooj to zase ten moj ma aj 9ty zmysel na varenie a upratovanie. najlepsie je, ked mi jeho mama povie, ze neboj sa, on ta vsetko nauci. ale je to tak, mozem sa od neho vela ucit. najradsej zavara hribiky. 😵

shandy
8. jún 2009

lilix, ty si teda vies vybrat 😀 😀 😀
no a naco by ta to ucil, ved nech to pekne robi dalej, ked mu to tak ide... 🙂 🙂
no moja a preco si merias v puse? co ti je dolu daleko? 😀 😀

lilix
8. jún 2009

😀 😀 ha ha /teraz sa smejem ako alf/
mas ty pravdu shandy, to ma ani nepadlo.
jo daleko a hlboko. rano ked som rozospata som rada ze si trafim do pusy 😀

betyna8
8. jún 2009

lilix aj ja som merala v puse
wolfi tak fajn,ze sa to zas pohlo

shandy
8. jún 2009

no lilix, ja len ze by to bola skoda, ho to nebodaj oducat, ked je v tom taky superb 😀
no inak v tom mas pravdu, ja s tym mam obcas tiez problem tam trafit 😀 😀
bety, tak to preto si mala nizsie teplotky, ze si merala v puse...to ti moze vela veci ale ovplyvnit som citala, ze aj strava, pitie a pod...ze je lepsie ho strcit nizsie 😉 😀 , ale cert vie, ked ti je daleko, kludne meraj v puse 😀 😀

betyna8
8. jún 2009

shandy ,no kedze som merala hned rano pred pitim a jedenim,tak si myslim,ze teplotka v puse bola akurat.Ved som to tu volakedy uz pisala. A ak napr.pijed vecer pred meranim alkohol, skresli ti to teplotku aj dole 😉

shandy
8. jún 2009

hej, hej betyna, ja len vravim, ze som citala, ze celkovo teplotky v puse su o nieco nizsie ako dolu 🙂
hej skresli, aj ked na mna to velmi neplati, lebo ja ked som pila tak mne nejako nevyskocila, tak neviem ci to bola nahoda alebo co...no tak ci tak, sa mi to stalo za cele meranie len dvakrat a raz som mala zrovna ovu 🙂

wolfskinka
autor
8. jún 2009

lilix .. merat si bazalnu teplotu v puse .. to mi akosi nejde moc do hlavy ...

bety ahoj noz ase trosicku .... o kusocek, tebe tie tt nabiehaju akousi zavratnou rychlostou

pralinka25
8. jún 2009

lilix aj my mame pracku aj umyvacku so 6 zmyslom 😉
A my s drahym mame niekedy 6 nezmysel 😀 😀

wolfskinka
autor
8. jún 2009

no ja mam 6ty zmysel ale iba na sprostosti

pralinka25
8. jún 2009

no sak to my tiez wolfi 😀

betyna8
8. jún 2009

wolfi,tak to sme viacere so 6 zmyslom na hovadinky 😀
na tt nabiehajú,juj našťastie to najhoršie,resp.najobavanejšie obdobie je za nami.Snad to bude tak dobre pokracovat ako doteraz 🙂
a už by ste ma zas mali volaktora nasledovat, po mne bola zlato,kolienko a teraz ??????
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT ale akési sú bez účinku ☹

wolfskinka
autor
8. jún 2009

betyna no ja si ich pozbieram a to uvidite ten ucinok ................ 😀 😀 😀 😀 az / ciarka na teste aj to je uspech ta ne 1 je viac ako ziadna 😀 😀

betyna8
8. jún 2009

wolfi to urcite,ale krajšie to vypadá keď su tam tie čiaročky dve 😉

pralinka25
8. jún 2009

jeden tehu virusik si ukradnem aj ja

wolfskinka
autor
8. jún 2009

bety no ja neviem ja asi kupujem akesi pokazene testy ci co

betyna8
8. jún 2009

včera som si listovala v časákoch o tehu a jedna maminka tam opisovala svoj príbeh.Hoci mali všetky výsledky v poriadku, nedarilo sa jej otehotniet ani 10 rokov.Potom sa s tym ako tak zmierila a zamestnala sa v škôlke,aby mala pri sebe aj keď nie svoje,ale predsa detičky.Jej kamarátka porodila miminko a ona si ho veľmi obľúbila a veľa času trávila s nimi. No a čuduj sa svete,otehotnela napokon aj ona.Veľký dôraz kladla na psychickú pohodu snažiliek 😉

wolfskinka
autor
8. jún 2009

betyna .. tak to ju obdivujem ja mam problem sa stretavat s detmi v mojom okoli a nie este cely den byt so skolkarmi ..

betyna8
8. jún 2009

wolfi ja viem,preto som to tu napísala.Všade stále čítam ,že tá vyrovnanosť a psychika je veľmi dôležitá,aj keď nie každý to tak dokáže prežívať....možno by si sa mala skúsiť aj ty nejako odosobniť a tešiť aj z ostatných 😉 neber to prosim ťa v zlom

wolfskinka
autor
8. jún 2009

bety ak ma chces nastvat tak mi este raz napis ze sa mam od toho odosobnit ... mama se vyrehotavat na cely svet uz som mohla mat 2 deticky jedno 3 rocne a druhe polrocne a mam prd ....... da sa od toho odosobnit .... skus sa vzit do mojej situacie

betyna8
8. jún 2009

wolfi vôbec som nemylsela,že sa máš vyrehotávať ,chcela som ťa povzbudiť,že niesi jedina ale už mlčím

wolfskinka
autor
8. jún 2009

bety ... ja uz moc tych povzbudeni nepotrebujem .. ja som to uz v podstate vzdala ... este mam jeden pokus umeleho na ten sa dam a dost koniec srandy ... a uz ma nabvi vsade pocuvat od vsetkych znamych aj rodiny ... neboj sa vyjde to aj vam a chce to cas .................. za tuto vetu by som uz vrazdila ... a najlepsie je ked ti to povie baba, kto ma 2 deti a obidve jej vysli na prvy sup .... ona ani nema predstavu

ale nebudem si tym kazit naladu

pralinka25
8. jún 2009

wolfi sustred sa teraz na tu adopciu a posledne umele. Nicim inym sa nedaj rozptylit. Betynka to nemyslela zle. Vsetko ma svoj zmysel a mozno vas osud je dat domov dietatku ktore to bude velmi potrebovat. Mozno sa vam nenarodi z bruska ale zo srdiecka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre