V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

lilix
10. jún 2009

ja som sa tam len kusla a po par dnoch afta. ja si na to davam extrax z cesnaku a palenky, to sme doma robili, minule mi to zabralo, ale to tam treba drzat dlllho aby sa to uplne "vyzralo" ten bacil. musi sa to vypalit 😀

pralinka25
10. jún 2009

ano ale ten B komplex si aspon daj. Afty sa robia ked v tele chyba becko

lilix
10. jún 2009

dobre dam si, ale od neho sa aj pribera. 😠

wolfskinka
autor
10. jún 2009

baby dakujem moc ... som sa tak bala aby nieco nenasiel ... este buduci tyzden krvicka borelioza a ak bude neg mozeme zacat to tretie umele ...

volala som do toho navratu este to tam nemaju ze ta skupina sa posuva na jul ... tak to stihame, povedala ze mi hned zavola ked to bude mat a dohodneme prvu navstevu .. tak som rada

pralinka25
10. jún 2009

lilix sak ale nemusis toho zjest prepravku. Ja som vyuzivala 1 platok a nepribrala som. Pribera sa od hocicoho. A z B komplexu sa normalne nepribera. Pribera sa z neho preto, lebo ked ho papas viac chuti jest.

wolfi a to do toho navratu bez toho papiera ist nemozes?

wolfskinka
autor
10. jún 2009

prali nie nemozem lebo oni s tym papierom poslu vsetky tie moje materialy zozbierane ... a bez nich oni nemozu zacat

pralinka25
10. jún 2009

aha. Tak snad si svihnu

wolfskinka
autor
10. jún 2009

prali no snad ano ... dufam ze zajtra by mohli zavolat

lilix
11. jún 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
ahojte,
ja som si vcera robila ovu test a nic, uuuplne nic.. 😠 tak preco mam mokro?zeby bolo este skoro, alebo anovulak? ☹

wolfskinka
autor
11. jún 2009

lilix ahoj, no v tomto ti ja neviem poradit ... nechces sa dohodnut s gyndosom nech ti sleduje ovulku utz aby si vedela ci ju mas alebo nie

lilix
11. jún 2009

ale ano moja gyndoska mi povedala, ze mam chodit na folikulometriu. v piatok tam idem, dnes vraj maju vela tehul objednanych..
ale nemozem chodit teraz kazdy den, bo zase zastupujem dva tyzdne kolegynu. stale volaco.. veduca uz zase zacne, ci necakam babenko, ked stale chodim na gynekologiu.. uz som jej dva krat hovorila, ze NIE! 😝 co ju do toho.. 😠
wolfi ty sa ako citis? nejake priznaky nic?

betyna8
11. jún 2009

ahojte
lilix a sleduješ si aj hlien, máš ho taký ťažný ? Možno príde ovu neskôr,neboj,veď si na začiatku cyklu.

wolfskinka
autor
11. jún 2009

lilix ale prd ziadne priznaky, akurat mam stale chut na pivo 😀 😀 😀

no zajtra testnem alebo ak mi to neda este dnes poobede ked pridem z roboty ale moc tomu neverim ze tam nieco bude ... ale podla mna je dost skoro 25dc .. ale ked motyka vystreli ... ale skor nevystreli ako vystreli

betyna8
11. jún 2009

wolfi,to máš veľmi skoro, zbytočne budeš z / rozladená,ale je to na tebe 😉

wolfskinka
autor
11. jún 2009

bety nebudem rozladena ... rozladena budem az ked mi na 35 den neukaze // ale co keby nahodou ... babam co boli na IUI uz 10den po IUI ukazoval test nieco ... ved nebude nebude nic sa nedeje ale len co keby nahodou

pralinka25
11. jún 2009

ahojte.
wolfi dnes poobede netestuj urcite. Ked tak zajtra z ranneho mocu 😉

lilix
11. jún 2009

ano sledujem si hlien, aj rano bol ale uz sa netahal. ja tomu nechapem. vcera rano sa tahal ale ovu test nic neukazal. 😖 no nic dnes kupim dalsi pre istotu, aby bol domka.

betyna8
11. jún 2009

lilix uvidíš čo a ako, ten hlien tiež nepovie uplne presne,ja som mala podľa môjho odhadu naťahovací až na 3 dpo,takže tak.Však uvidíš,veď ak by ovu prebehla,testik by ti to ukázal. 😉

wolfskinka
autor
11. jún 2009

lilix no v tomto ti neporadim ...

prali dobre ... zajtra rano

shandy
11. jún 2009

dobre ranko a dobry den 😵 😵
len vas pozdravim a idem makat 🙂 🙂
lilix na ovulku to zatial nevyzera, zeby bola, ale treba vyckat, ona pride... Ja som na zaciatku robila ovu test tusim aj 5 - 6 dni za sebou...
ja som vcera vyvesila cervenu zastavu 😔, no ale aspon nebudem mat mrchu na dovolenke 😀 😀 , dnes som zacala s gynexom, tak ocakavam zazraky 😀

wolfskinka
autor
11. jún 2009

shandy ... a to co ????shandy aspon nieco ... na dovolenke to naserie

shandy
11. jún 2009

no stalo sa co som cakala, co ti budem hovorit wolfi 😀 😀 😀
ved to, nasla som si na tom nieco pozitivne a 1. jula pojdem potom k tomu dokimu, tak snad sa potom veci pohnut dopredu... 🙂 a drzim palce na testovanie 😉

martina05
11. jún 2009

Ahojte baby, ako sa dnes mávate??? Ja mám kopec roboty....
Lilix z tej vedúcej si nič nerob, u nás je to podobne... Vedúca správy ma ohovárala, keď som chodila na folikulometriu pred ostatnými, že si chodím kde tade, nikto neviem kde som a kedy odchádzam /pritom som to povedala šéfovi/ a že mám málo roboty atď.....Pekný deň ....... Zajtra mám dovolenku ......HURÁ

wolfskinka
autor
11. jún 2009

marti tebe je aj ja by som chcela

betyna8
11. jún 2009

maťka a ty ako pokračuješ?
aj ja mám zajtra dofču
😀

wolfskinka
autor
11. jún 2009

marti a kedy ten test ? a hod graf

lilix
11. jún 2009

mati hod grafik. 😅
my sme si minule robili prcu, ze si budeme veduce posuvat a vyberieme si tu ktora nam bude vyhovovat.. ze potom spravime sutaz miss veduca. ha ha 😀

lilix
11. jún 2009

no teda ja sa v tom nevyznam, ale matka ma pekny ten grafiik juuj len nech sa drzi tfuj tfuj tfuj

martina05
11. jún 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

Test v pondelok .... dne mám ale zase také čudné mrcho-pocity ................ takže som realista.

wolfskinka
autor
11. jún 2009

ziadne pocity aj v tehu boli brucho a niekedy viac ako pri mrche

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre