V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

pralinka25
11. jún 2009

no my chodime s drahym spolu do roboty, tak tiez neviem ako to urobim ked budem raz testovat. Tiez nechcem aby o tom vedel.

Kazdopadne ak bude len jedna / -co je teraz pomerne pravdepodobne, lebo je este skoro a este aj poobede. No nic ked, tam bude len 1 / tak treba testovat este v pondelok alebo utorok!

wolfskinka
autor
11. jún 2009

prali jasne ved ja si z toho tazku hlavu nerobim ...teraz to len kvoli tej chate ukaze tak bude super neukaze nic sa nedeje ideme dalej ... hlavne ze mam to sono prsnikov bez nalezu .... a nejaky /test ma nemoze rozhodit ... no nie ?

sakura77
11. jún 2009

no sono bez nalezu potesi,to je jasne,a ako ste na tom,mrcha uz meska,ci uz ste zvedave?

wolfskinka
autor
11. jún 2009

martinke meska a aj ma pekny graf ... mne nemeska ja som 25dc lenze ideme zajtra na chatu alen ma tak napadlo ze co keby nahodou boli // ze by sa vsetci potesili ... tak nam vsetci drzia palce, ze viem ako by to tam skoncilo vsetci by sa ozrali od radosti do nemoty ... tak by som ich chcela prekvapit ... ale ci mi to vyjde tak to netusim

sakura77
11. jún 2009

juj,no to by bolo radosti,ale zas to by si sa ty nemohla ozrat uz 😀 aj ked urcite by si to prezila,co? 😉 🙂 no,mladysa ozyva,tak strasne drzim palce-a ak aj neukaze,nic si z toho nerob,mojej sestre ukazalo az 14 dni po vynechani mrchy,takze este nic nemusi byt stratene 🙂

wolfskinka
autor
11. jún 2009

sakura vies ze by mi to ani nevadilo ....

jasne ze si nic z toho robit nebudem, ale chcela by som ich potesit ale nie je to v mojej kompetencii o tom je uz davno rozhodnute a ja to neovplyvnim

pralinka25
12. jún 2009

kukuk. Kde ste vsetky????????

wolfiiiiiiiiiiiiii ako test?????????

wolfskinka
autor
12. jún 2009

prali neg ako inac ... ale prislo mi to rozhodnutie zo socialky, schvalilil nam to tak sa vytesujem a cakam kedy mi zavolaju ze kedy budeme mat prve sedenie

lilix
12. jún 2009

ahojte. tak ja idem od dokynky. dominantny folikul ma 17mm - zajtra,alebo pozajtra bude ovulka.
drahy ma ist na spermiogram a mne nasadila duphasotn a parlodel. najlepsie je, ze ho uz vyse mesiaca nemaju. 😝 tak neviem co budem robit.. 😠
co tu noveho?

pralinka25
12. jún 2009

wolfi skus test zopakovat v pondelok alebo v utorok.
Ale super ze vam prisli tie papiere konecne.

lilix tak sup sup oddnes nedja manzelovi vydychnut 🙂

wolfskinka
autor
12. jún 2009

lilix no super to mas krasny folicek

prali prisli ti fotky ?

floskula
12. jún 2009

baby, podla nazvu vasej temy je toto videjko pre vas ako stvorene. na odreagovanie. 😉

http://www.fubiz.net/2009/06/09/partly-cloudy/

wolfskinka
autor
12. jún 2009

floskula dakujeme ...

pralinka25
12. jún 2009

wolfi este som ich nevidela. Musim ich ist mrknut k drahemu do roboty. Lebo doma este nemame net a v robote mam tu schranku zablokovanu. Pojdem pozriet o druhej.
Diky inak 🙂

wolfskinka
autor
12. jún 2009

prali dobre .... nemas za co ... to tucne cudo co sa tam niekde vyskytuje tak to som ja, nezlakni sa

lilix
12. jún 2009

floskula 😅
a neni to nejako vela 17 mm? sak ked si to predstavim, take velke vejicko..

wolfskinka
autor
12. jún 2009

sa zasmejete z toho by bola prazenica 😀 😀 😀

lilix
12. jún 2009

ale ako je to mozne, ze vajicko dozrieva cca 20mm no a potom ked sa oplodni, zahniezdi sa to zmensi, lebo babo baby pisu malo 3mm. kam to zmizne? to sa daco vstrebe pri tom zahniezdeni? a vykukne uz iba babo? ja som z toho pako. 😨

wolfskinka
autor
12. jún 2009

vajicko dozrieva vo folikule a folikul ma 20mm vajicko len 3mm

lilix
12. jún 2009

samotne vajko ma iba 3mm? aha. no to uz je ine.. lebo take velke vajko ako by preslo vajcovodom. 2cm. 😀

pralinka25
12. jún 2009

wolfiiiiiiiiiiiiiii videla som fotkyyyyy. Dakujem 🙂
mate pekne fotky a ty si tam nahodou kocka. Neviem co stresujes

wolfskinka
autor
12. jún 2009

no riadne pribrata kocka 😀 😀 😀

pralinka25
12. jún 2009

ale prosim ta. To mas z hormonov!
Pocuj ale ma zamrazilo ked som si otvorila schranku pri tvojom mene. Mam kolegynu presne s rovnykym menom ako mas ty a robi IKT. Ty tusim tiez. Ze?
Aj by ste sa trosicku podobali

pralinka25
12. jún 2009

vsetky ste uz isli domov????? 😕

lilix
12. jún 2009

ja uz idem teraz domu, som pracovala ako fcelicka 😀
som citala, ze praca slachti, tak chcem byt slachticna.
VSETKYM KRAAAAAASNY VIKEND cmuk

lilix
14. jún 2009

ahojte. nikde nikto.. som si cez vikend robila ovu test, a bola slaba ciarka, vlastne vcera vecer. zeby uz bolo po? 😨

jarulai
15. jún 2009

dobré ránko, babulky 🙂
tak už ma tu máte 😉 som vám chýbala, čoooo 😀 😀 😀

čo nové sa tu udialo za ten čas? aké nové tehulky tu máme 😉 informujte ma niekto, nech viem, čo všetko som zameškala 😉

inak - dnes sa tu zase zastavím až na obed, lebo teraz musím dohánať robotu 🙄 ale stálo mi to za to 😉

wolfskinka
autor
15. jún 2009

dobre ranko ...

jaru si ma predbehla o 2 minuty ... xixi

no krasny den a 5 pracovnych dni pred nami hruza ☹

dnes 29.dc a mrcha nikde, drzte palce, aby to tak aj zostalo ....

jarulai
15. jún 2009

ahooooooj wolfi 😉 😵

tak s tebou nečakáme na mrchu a držíme siiiiilnooooooooo paste 😉

wolfskinka
autor
15. jún 2009

jaru ahoj .... no dik uvidime, dalsi test az vo stvrtok ... 32dc, ak bude poz. v piatok pojdem na krv ... naplanovane ...

som zvedava na martinu ci ma // ... uz to tu dlho nikto nezlomil

lilix daj graf

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre