V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

wolfskinka
autor
31. júl 2009

jezisi aj ja chcem palacinky

jarulai
31. júl 2009

babulky, tak ja prchám
majte sa krásne a pekný víkendík všetkým 😉

lilix
1. aug 2009

cauko
wolfi neboli az take dobre asi som ich tu prechvalila robieva lepsie.. neviem preco sa jej tak nepodarili.. ale lekvar bol dobry marhulovy
no konecne sa rozbehla mrcha. ale zase fest bolestiva. fuj od 4 ma morduje.. dva ibace a nic, tak som si dala gyntima kvapky, tie mi pomahaju. cafte

martina05
1. aug 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/1/nu...

Ahojte baby, práve sme sa vrátili z dovolenky a letíme na jednu návštevu ....
Všetkým príjemný víkend... Zajtra si Vás dočítam....

lilix
1. aug 2009

ahoooj matuska no ako sa citis? teplota sa zatial drzi, hoci pri tehu by mala viacej skackat. boze tak ti drzim paste nech si tehotna.

baby mne to dnes napisalo ze otehotniem v maji. no som zvedava.. 😨

shandy
2. aug 2009

ahojte bambulky, ja som v piatok totalne nestihala, tak az teraz vam pisem 🙂
jarulka a mne bude za tebou smutno 😔
lilix tebe zvysili plat??? gratulaaaaaaaaacie! dufam, ze mas pripravene dalsie hry, ktore zacnes hrat, ked uz ti to ide tak dobre, ze aj plat ti zvysia 😀 😀 😝
martinka podla mojho skromneho nazoru si tehulka 😉 😵 😵 , ako bolo na dovolenke? pekny vikend vam 🙂

martina05
2. aug 2009

jááááj Shandy...keby si tak mala pravdu ...... V septembri bude rok čo sa snažíme... ☹ ☹ ☹

radkatom
2. aug 2009

Ahojte babulky. Trošku som Vás prišla prečítať a poslať tehuvírusíky: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTT

Martinka: No nechcem nič zakríknuť ale ak zajtra neklesne teplota.... 😉 Dokonca na 8 DPO vidím implantačný pokles 🙂. Tak držím palce, nech je to tak ako sa to javí.

papa

lilix
2. aug 2009

ahoj 😕 😕 😨 😅

martina05
3. aug 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/1/nu...
Tak dnes sa držíme na 37,1 ... no ak zajtra neklesne testnem to .... Myslíte že by tam už bolo niečo vidieť ????

lilix
3. aug 2009

ahojte. no mata, to je super. testni. jasne, ze moze. nemozem sa dockat. 😵

wolfskinka
autor
3. aug 2009

dobre ranko ....

... umieram .... pomooooooooooooccc, vcera sme boli na tej ture v tatrach boli ma kazdy jeden sval na mojom cloveku a nohy, ruky, nos, tvar mam vsetko specene .... a o kolenach a klboch ani nehovorim. ako tu ja dnes vydrzim a hned po robote vojdem do bazena a nevyleziem odtial 2 hodiny, co si budem chladit moje popaleniny a ublizene klbiky a svaly, tak takuto svalovicu som hadam este nikdy nemala

mata ... no vyzera to veeeeeeeeeeeellmi slubne, drzim palce

lilix
3. aug 2009

mata a ako sa citis? nejake priznaky na nerisuju?
no teda wolfi.. nenatrela si sa?
boze ma tu otravuje kamoska, prezvana hurka a nezavola, mam tak naladu jej volat. ach toto na ludoch neznasam, ked prezvonia a si myslia, ze clovek im hned zavola.. kuaaa

wolfskinka
autor
3. aug 2009

lilix ... no nenatrela ani vo sne by ma nenapadlo ze tam bude tak piect 😠

betyna8
3. aug 2009

ahojte babule,
martinka,grafik maš pekný, zajtra testni, malo by ti to už ukázať, možno ešte nie celkom výrazne,ale aspoň tienik by tam mal byť. Držim palčeky a na posilnenie posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tie patria vám všetkým samozrejme 😉
wolfi,no tak to si si riadne dala.My sme cez vikend makali na byte a tiež mám svalovicu na stehnách,jak som pobiehala a ukladala a rpekladala parkety, moje lenivé telo bolo odučené od manuálnej práce a teraz sa zas musi naučiť.

wolfskinka
autor
3. aug 2009

bety ahoj .. a ty mas zdravy rozum v 20tt klast parkety ... by si si zasluzila teda 5 a 20 na zadok

shandy
3. aug 2009

dobre ranicko vsetkym 🙂 🙂
martinka testni, podla toho co vidim v grafe si uz 14.DPO, co uz na 90% ukaze, ci su tehu alebo nie, dokonca uz nemusis cakat ani na ranny moc. Je samoska par vynimiek, kedy sa neskor vajko zahniezdi, ale u teba je zrejmy ten pokles uz skor, takze test by ti mohol uz jasne ukazat. drzim ti palceky a ja verim tomu, ze tehu si 😉 😵 😵
martinka tak cakame, sup, sup testovat 🙂
ahoj lilix, toto ti robi? kasli na tu, prezvon ju aj ty 😀 😀
wolfi, chudiatok 🙂 , tak ale aspon si tu turu budes dobre pamatat 😀 😀 😀 , vsak to nevies ze na horach sa mas natierat? 🙂
betynka ahojcek 🙂 , dakujeme za TT virusiky, dufam, ze uz konecne daky chytim 😀 😀 , ked mame tiez to rocne vyrocie snazenia sa 😉 . tak hovoris, ze si si cez vikend pocvicila? 🙂

pralinka25
3. aug 2009

ahojte babulky bocianky.
Matiiiii to vyzera skutocne nadejneeeeeeeeeeeee. Strasne silno drzim palce. My budeme mat rok snazenia koncom septembra alebo zaciatkom oktobra. Uz si to presne ani nepamatam.

wolfskinka
autor
3. aug 2009

shandy ... no ved to nabuduce beriem kremu az az celu pixlu ... kto mohol vediet ze tam bude tak pekne...

prali no rok snazenia uz je dost uz by ste mohli dost upatlat neber si priklad prosim ta zo mna , my sme mali v juli 4 roky

betyna8
3. aug 2009

wolfi, zas to s tou prácou až tak nepreháňam a troška roboty mi neuškodí.Veď nemôžem nechať drahéo aby sam makal na našom novom hniezdočku 😉 v ramci možnosti a síl mu pomáham,ale taˇžké nenosím a tak sa o to viac nachodím..
shandy veru bolo by na čase 😉

pralinka25
3. aug 2009

wolfiiiii 4 roky 😢
Ale dufam ze toto je posledne vyrocie snazenia a teraz uz bude len uspech. Treba verit. V stvrtok alebo v piatok idem na folikulometriu ci moje vajecniky vyprodukovali aspon jedno vajco. ale nevidim to moc ruzovo.

wolfskinka
autor
3. aug 2009

prali no veru 4 roky uz a kolko trapenia a 2 potraty a vsetky tie peripetie okolo toho a pritom sme obidvaja zdravi
ja to vidim ruzovo neboj budu 2 ... verim ti, mne stvrtok zacina plodne obdobie podla jonasa .. tak mozno .......... a ked nie tak hned po kramoch zacinam uzivat clostilbegyt a snad augustovy cyklus bude uspesny

pralinka25
3. aug 2009

wolfi uz by sa fakt aj na vas mohlo usmiat stastie. Zasluzili by ste si to

wolfskinka
autor
3. aug 2009

prali zasluzili zasluzili ... ale akosi si to ten hore nemysli, ale snad mu uz konecne ukazeme ze je ten pravy cas ... od vikendu mam termin jonasa a vy sa tu vsetky budete modlit aby vysiel 😵 😵 😵

pralinka25
3. aug 2009

Ok budeme 😉

wolfskinka
autor
3. aug 2009

no super, uz sa tesim .... baby ja neviem ako dojdem na obed ........... je to 7 minut pesi tam a 7 minut pesi naspat ☹

lilix
3. aug 2009

no nakoniec som si s nou dobre pokecala. a mam tooolko prace. fuj v archive sa nadrapujem. ale nech, aspon daky pohyb.

wolfskinka
autor
3. aug 2009

lilix no to hej ja by som to teraz nezvladla

pralinka25
3. aug 2009

babulky kde ste?????

wolfskinka
autor
3. aug 2009

prali tu som

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre