V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

jarulai
20. máj 2009

no bety, dík - tiger by ma uštval 😀 to nech sa radšej ona premáva po dvore a ja budem vegetiť 😉 😀

zlato, to je fakt - ked odchádza v stredu, tak mi to akosi rýchlejšie utečie, lebo sa ani nenazdám a je víkend 😉 no jemu asi nie, lebo to má práve celý ten týžden nočnú - chúda moje...

wolfi, určite to neni také hrozné ako u nás - my nemáme cestu - kopali tam kanalizáciu a teda máme len takú štrkový na celej ulici...takže som rovnako nadšená ako všetky susedky asi 😉 😠 ja to umyjem a o týžden to neni ani poznať - no otrok okien 😠 tak sa krotím s umývaním 😀 😀

wolfskinka
autor
20. máj 2009

jaru my byvame na prizemi a na hlavnej ceste kde nam popod okna ide auto za autom a medzi mojimi oknami a cestou je asi 1.5 metrovy chodnik ... to ja ked umyvam tak aj blato ide z toho dole, najlepsie vystriekat wapkou

zlato115
20. máj 2009

tak to jemu asi fakt neuteká, tie nočné sú hroznééé 😝

shandy
20. máj 2009

ahojteeeeeeee, tak ja po obediku 😵 😵
jeeeeeej zlato, vitaj 😉
kolienko dakujem za podporu 😉 😉
a ja mam teraz draheho doma, ale tiez nic moc, lebo caka cele doobedie, kedy pridem z prace. este ze aspon chodime spolu obedovat 😵 😵 , este aj cely buduci tyzden tu bude, tak sa tesim 😅 😅

jarulai
20. máj 2009

wolfi, tak to máš asi také isté...tak to ja ich možem umyť aj neskor - som ich umývala pred velkou nocou 😉 😀 😀 😀

zlato, najhoršia je pre neho tá prvá nočná, potom si už zvykne - tak mi povedal 😉 ale mna by zabili také nočné 😀

betyna8
20. máj 2009

no tak nočné by asi zabili aj mna.No a chudak moja sestra,robila v pekarni a mali po celych tyzdnoch smeny že ranna,poobedna,nocna,tak sa jej ten program spanku fakt blbo prepínal.

zlato115
20. máj 2009

shandy ahoj, dakujem 😀 😀 😀 Tak to ti musel teda riadne chutit obedík s manželíkom po boku 😉

wolfskinka
autor
20. máj 2009

jaru len ja ich uz musim umyt lebo cez ne uz nevidno von

jarulai
20. máj 2009

shandy, ahoooojjj 😉

bety, mojmu mužíkovi stačí, ked príde po nočnej domkov a v ten den ide spať až večer - síce je dovtedy ako zombie 😀 ale aspon sa rýchlejšie preorientuje 😉

zlato115
20. máj 2009

jaru, je to o zvyku... ja som robila v jednej firme a tam boli aj nočné, no nebolo to nič moc premna a tak som tam vydržala až mesiac a potom mi manžel aj rodičia povedali, nech skončím... takže som si nočné vyskúšala, ale premna to neni 😝 🙂 🙂

jarulai
20. máj 2009

no ved to, zlato, ani ja nie som stvorená pre nočné - ja by som to potom dospávala asi celý týžden 😀 😀 😀

wolfi, tak to je najvyšší čas 😀 😀 😀 no inak - aj u nás je vždy viac svetla potom ked ich umyjem 😀 😀 😀

shandy
20. máj 2009

zlato si pis, ze chutil 😀 😀 😀 , ani sa mi nechcelo vratit do prace 😒 😉
wolfi, ja mam take okno z kupelky, tiez sa nan chystam od velkej noci, ale zacali nam kopat kanalizaciu pred domom tak teraz to naozaj nema vyznam 😀 😀
ja obdivujem tych co tak dokazu striedat rytmus, ze denna, nocna a pod., mna by to totalne rozhadzalo 🙂
ako vravis zlato, pre mna to tiez nie je 🙂

zlato115
20. máj 2009

shandy, tak to ti verím, lepšie by bolo s ním doma 😉

jarulai
20. máj 2009

shandy, to si odkukala odomna, že kopú kanalizáciu, že 😀 😀 😀

zlato115
20. máj 2009

Tak, ked nikto nepíše, tak sa odhlasujem... som volajaká unavená už, takže si idem pospat na chvíločku... majte sa pekne, papa 🙂

jarulai
20. máj 2009

ved ja píííííííššššeeeeeeeeeemmmmmmmm ☹ ale že si to ty, tehulka naša - tebe treba pospinkať 😉 tak sladké sníčky 😉
ahojkaj zajtra 😉

a je tu ešte niekto ☹

shandy
20. máj 2009

bru nocku zlato, pekne si pospinkaj, aj ja by som si, ale nemam sa na co vyhovorit 😀 😀 😀
si pis jaru, ja ta furt spehujem a odkukavam, mne neuniknes 😉 😝 😀

jarulai
20. máj 2009

všimla som si, shandy 😀 ty si iná stíhačka 😀 😀 😀

shandy
20. máj 2009

tak mica sa premiestnime do nasej temy, lebo toto je schiiiza 😀 😀 😀
OK stihacka 😀

jarulai
20. máj 2009

OK 😉
tak sem skáčeme zase zajtra 😉

shandy
20. máj 2009

tak tak zajtra papa

jarulai
21. máj 2009

dobré ránko bambulky 🙂
tak dnes som prvá 😨

brmbolcek
21. máj 2009

ahojte ,, pripajam sa k tym nocnym su to zabijakyyyyyyyyyyyyyyyy skarede... otoci sa vam cely organizmus, inak spite v noci inak fungujete .... inak jete ... a to v piatok poobede kazdy konci a vy idete este na nocnu v piatok vecer ,,, a s vikendu nemate nic .... mala som tu cest .. zvladla som to jeden rok a z toho dva tyzdne po sebe nocne ..... len tolko k tomu .. uz dakujem nemusim.. a nocne uz by som nikdy nerobila !!!!!!! clovek pride o zdravie...

jarulai
21. máj 2009

ahoj brmbolcek 😉
máš úplnú pravdu s tými nočnými...
a mimochodom - vitaj u nás, či už si tu bola? 😉

wolfskinka
autor
21. máj 2009

sobre ranko

jarulai
21. máj 2009

dobré aj tebe wolfi 🙂
aj ty ešte spíš nad robotou ako ja 🙄 😀

kolienko
21. máj 2009

Dobré ránko, babenky tak ja dnes takto:

http://www.fertilityfriend.com/home/257744

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

teplotka si to este nerozmyslela 😉

dnes budeme mať zase krásny den.....

brmbolcek
21. máj 2009

ja kukam nasla som tu wolfi... tak citam a pisem ....

sdecne aj vas zdravim.... 😉 😉

jarulai
21. máj 2009

dobré ránko kolienko 🙂 ved ty si úplne nádejnááááááá tehulkaaaaa 😵 😵 😵 ja ti taaaaaaaaaakkkkkkkkk držím paste...jaj, sa teším z toho tvojho grafu...keby si videla ako sa tu teraz usmievam ako sprostý na drevený groš 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
21. máj 2009

brmbolcek mas IP

kolienko zatia;l to vyzera velmo dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre