V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

betyna8
22. máj 2009

jéj,u nás vyšlo práve slniečko,tak sa hádam konečne preberiem k životu,lebo tu driemem. Šém ma dnes zas presviedčal,aby som šla s nim na služobku,lebo to mávame raz ročne u dodávateľa zraz,vlani som bola a vraj je po mne dopyt 😀 ale majú smolu, slovenčinu ich toho roku učiť nebudem 😀

jarulai
22. máj 2009

bety, ty beťárka, ty učíš cudzie jazyky 😀 😀 😀 a šém potom behá šem-tam, čo 😀 😀 😀 😀
aj u nás vyšlo slniečko 😉 som zvedavá, dokedy sa bude držať 😉

inak - kde zase zmizla zlato 😕

shandy
22. máj 2009

no zlato bojuje s tehotenstvom jaru, mam pocit, ze ju to riadne odrovnalo, ale snad si jej telo coskoro zvykne 😉 😵 😵

betyna8
22. máj 2009

hej jaru ja som taka jazyčnica 😀

shandy,pekne grafiky si vybrala,snad to jaru troska upokoji 😉

jarulai
22. máj 2009

shandy, díky, ty si šikulka 😉 tak ako pozerám, nádej ešte stále možem mať 😉 si ma potešila - takže uvidíme nasledujúce dni 😉
a zlato si isto zvykne 😉 ja by som kludne bola odrovnaná aj celých 9mesiacov 😉

zlato115
22. máj 2009

Ahojteee, čítam, že ma spomínate... som tu 😀 😀 😀

jarulai
22. máj 2009

ahooooojjj 🙂 no vieš ako sa to hovorí - spomen čerta... 😀 😀 😀 alebo na konikovi: spomen zlato... 😉 😀 😀 😀
čo nové? pochvál sa - už je lepšie?

shandy
22. máj 2009

tak toto je snad telepatia alebo co 😀 😀 😀
zlato, tak ako sa nam citis? 🙂

jarulai
22. máj 2009

shandy, ved bosorka, nie 😉 😀

zlato115
22. máj 2009

no tak to hej 😀 😀 😀 no už to je lepšie, už nevraciam a neni mi až tak zle, iba ked sa nenajem... takže už jedávam aj ráno... schudla som 4kg, ale kilo už mám zase naspat, tak už sa to lepší 🙂 🙂 🙂

shandy
22. máj 2009

no zlato, teda, pekne papaj, nechudni, mimi teraz potrebuje vsetko co mu das 🙂 🙂
ale sa tesime, ze ti je lepsie. co muzik, vytesuje sa? 😵

jarulai
22. máj 2009

no robíš pokroky, moja 😉 😀 to je normálne, ked na začiatku tehu schudneš - to je tým vracaním 😝 /inak, ja obedujem pri tomto 😀/ čo by som ja dala za také nevolnosti...

shandy
22. máj 2009

mnaaaam a ja som uz hladnaaa, ale musim cakat na draheho. to je tak ked on ranajkuje o desiatej a ja o osmej, potom vobec nie je hladny v tom case, co ja 😀 😀 😝 , co mas dobre jarulka?

betyna8
22. máj 2009

zlato ahoj, no tak to si riadne toho vygrckala,ale som rada,že ti je lepšie. Ja som veru neschudla ani deko, skor pribrala asi tak 0,5 kg,ale jem viac ako pred tým.Akosi mi začína chutit,dúfam,že sa nebudem o pár mesiacov kotúľať. 😀

shandy
22. máj 2009

no neboj betyna, vsak ked bude mimi vacsie, tak to vycvicis, ako budes za nim pobehovat 😀 😀 , ved pol kila je nist...to je pohoda 😀

jarulai
22. máj 2009

shandy, cestovinky s omáčkou typu "čo kuchyna dá" 😀 😀 😀 ja hrozne lúbim cestoviny, mohla by som na nich žiť celý život 😀 😀 😀

zlato115
22. máj 2009

shandy, už sa snažím, doteraz to nešlo, ale už sa mi dá jest všetko... no teší sa a ked náhodou niekam utekám tak sa hnet pýta čo idem robit 🙂

jaru dobrú chut... no aj doktor mi to povedal a ked som nemohla jest, tak som bola iba na rožkoch a povedal, že nech ma nenútia jest nič iné, ked mi to nejde, že mimi si zoberie ešte z mojích zásob... 🙂

jarulai
22. máj 2009

dakujem 🙂

bety, pol kila je nič - ja som bola tehu 9týždnov a pribrala som 2kg - to by bola zo mna iná gula...

zlato115
22. máj 2009

bety, no ale ja som mala z čoho chudnút, tie 4kgsom pribrala za zimu, takže mi nechýbali... aj mne už začína chutit, už jem skoro každú chvílku aspon volajakú drobnost, tak som zvedavá ako budem dalej priberat...

jarulai
22. máj 2009

babulky, len priberajte - kašlať na váhu, hlavne, že mimká budú OK 😉

betyna8
22. máj 2009

jarulka aj ja mam cestovinky moc rada, mňam.Zajtra sa chystám robiť lasagne.Asi špenátové,nechceš prísť?

ja viem,že som ešte v morme s váhou,však uvidím ako sa rozožeriem 😀

jarulai
22. máj 2009

bety, mnaaaaammmmm, aj železko by bolo 😀

no babulky, nechcem vás sklamať, ale musím, žial: tak žiadne uhniezdovanie, už krvácam 😠 zatial len tak decentne aby sa nepovedalo, ale ono sa to rozbehne 😝 bruško tiež ešte nebolí...takže na budúci mesiac 😉

betyna8
22. máj 2009

no jaru, to je mi ľúto ☹

zlato115
22. máj 2009

jaru aj mne... ale ako píšeš, bude to budúci mesiac 😉

lilix
22. máj 2009

jaru aj mne je to luto, a je to sto percent ms? jasne cervena krv? ☹

zlato115
22. máj 2009

halooooo, už tu zase nikto nieje???

betyna8
22. máj 2009

zlato ja som tu,ale aj si čosi popri odbuehani na konika dorabam,takže tak 😉
inak, ty si si teda vybrala slovenskeho lekara a na prehliadky budes chodit tam?

jarulai
22. máj 2009

lilix, jasná červená krv 😠 čo už... ste zlaté...
najviac ma štve, že na 5DC mám začať užívať clostyl, na 15DC kontrola u dokiho - a moj mužík nebude doma 😠 😠 😠 dúfam, že bude práve vtedy ovula a mna aj roztrhne od jedu 😠 😠 😠

ale našla som aj 2pozitíva - nebudem sa s mrchou otravovať budúci týžden na stretávke 😉 a ked dojde mužík stredu domkov,, už bude pomaly po nej a možme si užívať 😉 😀

jarulai
22. máj 2009

aj ja som tu, len tento zase štrajkuje 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre