V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

wolfskinka
autor
29. máj 2009

no baby ja uz utekam domkov konecne

pralinka25
29. máj 2009

jo jo chybali 😎

ja tiez papam gynex. Ja bez neho nedostanem MS.
Ked som bola na gynde doktor sa ma pytal ci dostava MS (mam s tym totiz problem lebo mam PCO a ja ze dostavam ale iba ked beriem gynex.
Nepovedal mi na to nic iba sa pousmial. Asi si myslel svoje a ma za to ze to je len placebo efekt. 😀

pralinka25
29. máj 2009

caf wolfi 🙂

shandy
29. máj 2009

😀 😀 😀 doktori, hlavne ze my tomu verime, nie?
wolfi pa a pekny vikend.
ja by som tiez sla domov, ale tak leje, ze ani mna nenapadne teraz...si pockam kym to trosku prejde...

zlato115
29. máj 2009

ahoj wolfi, pekný víkend 🙂

tak aj ja sa s vami lúčim a ozaj v nedelu ideme domov na Slovensko na dovolenku asi na 3 týždne, takže tu asi dlhšie nebudem, aby ste sa nebáli 😀 Ale ked budeme u svokrovcov a bude volný net, tak sa aspon na chvílku prihlásim a napíšem čo je nové... 😉
Všetkým snažilkám prajem úspešné snaženie, posielam vám TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
a tehulkám prajem pohodlné tehulkovanie a nech pekne rastiete 🙂
Majte sa pekne papa 🙂

shandy
29. máj 2009

tak sa drzkaj zlato a pekny vikend, ja uz tiez pomaly pojdem, tak si uzite a pekne traste zemou, nech sa rady tehuliek rozsiruju 😵 😵 😵
pa paaaaaaa

martina05
29. máj 2009

Ahojte baby, tak pozerám , že už asi všetky víkendujete, tak si to užívajte....a teraz už letím z práce aj ja........ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

martina05
30. máj 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/1/nu...

Ahojte baby, tak neviem asi z tej mojej ovulky nebude nič....... teplota dnes poklesla 😠 😠 😠

Chcela by som sa spýtať, keď je ovulka... WK ju vyznačí spätne alebo priamo v deň kedy k nej má dôjsť???
Možno blbá otázka ale lepšie byť pripravená, keby ma tá ovula náhodou "postihla"

Ešte by som sa chcela spýtať ako sa najlahšie zaregistrovať na FF lebo mne to včera vôbec nešlo....

Inak letím upratovať a všetkým želám krásny víkend....

jarulai
1. jún 2009

dobré ránko, babulky 😉

zlato, peknú dovolenku ti prajem, oddýchni si a dávaj na seba aj mimi pozor 😉

ja vás dnes len pozdravím, lebo mám toho kapánek dosť na robote 😝 🙄

wolfskinka
autor
1. jún 2009

dobre ranko

vcera 14dc akcia bambini bola uspesne prevedena ale aky bude vysledok ............ tak za to nerucim, ale ideme skusat cely tyzden a cez vikend nam vychadza aj jonas .... baby 12.6.ideme na chatu a to je 26.dc ... myslite ze by mi to uz mohlo ukazat na teste???? lebo mam tam manualne pracovat a neviem ci budem moct

betyna8
1. jún 2009

AHojte,
martinka, WF ti ovu vyznaci az po,teda spätne,nakoľko nemôže tušiť dopredu,ako sa ti bude vyvýjať teplotka 😉
wolfi, 14 dni od oplodnenia by mal vyst uz //,takze ti tam chybaju nejake dva dni,no neviem,mozno by ti ukazalo aj skor.Mne to vyslo az na ten 14 dc a tak som aj citala,že najskor vtedy 😉
všetkym TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
my sme cez vikend oboznamili familie s miminkom a vsetci boli potešení,tak som rada 😉

wolfskinka
autor
1. jún 2009

betyna ahoj, ale 14 dni to nebude 10dni .. no a skor si neskusala testovat?

martina05
1. jún 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

Dnes mi na sone povedali že ovu bola asi včera, prvýkrát v živote ma bolel lavý vaječník....WK mi ju ale nevyznačil

U nás hnusne prší ale napriek tomu ...všetkým krááásny deň

betyna8
1. jún 2009

wolfi asi som zle ratala,lebo od 14 dc,ked ste plodili ,po 26 dc,ked idete na chatu mi to vychadza 12,ale je to jedno.No rpaveze som testovala aj skor,ked ma jaru nahovorila,a vtedy mi vysiel negativny.Zbytocne ta to bude stresovat,pockaj do toho 14 dc. 😉
Martinka,no vies,aj wf nieje celkom dokonale,ovu vyznacuje na zaklade odchyliek v teplote,tie tvoje boli asi mensie ako reaguje.Dolezite je,ze si ovu mala a hadam ste snazenicko nezanedbali 😉

jarulai
1. jún 2009

tak ešte stíham priloži grafík:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

bety, dakujeme za TTT 😉
wolfi, držím paste, nech to vyjde 😉

pekný dníček 😉

martina05
1. jún 2009

Bety, nezanedbali, lekár mi kázal cez víkend, tak sme na tom "makali" 😀 😀 😀 😀 viď. graf 😀 😀 😀 😀

Bety ako sa cítiš???Už prišli aj nevoľnosti atď...???

wolfskinka
autor
1. jún 2009

betyna ... no uvidime ... no testnem pre kazdy pripad ... nebude ma to stresovat ... len budem vediet ci sa mam tej kosacky chytit alebo nie

kolienko
1. jún 2009

ahojte...
martina, tak to som zvedavá ako sa ukážu tvoje teplotky a pre istotu to skúsajte aj dnes...
ovu test si si nerobila??by si isla na istotu.

wolfi a ty kedy más dostať??
ja som si robila test na 10 d a vyšiel tiez negatívny. som sa v ten den nejako divne cítila...slabšia ale pekne viditelná čiarka mi vyšla az na 15 den po. tak este radšej počkaj. a ako sa inak cítiš??

wolfskinka
autor
1. jún 2009

kolienko no az nejakeho 18.6. ... ais je to fakt skoro

ved ja som len vcera mala ovulku

sakura77
1. jún 2009

ahojkajte snazilky! 🙂 no ako sa mi tu mate?ja hlasim ze uz nevolnosti odisli,uz len obcas troska zle,ale malicko a vcera som dokonca citila prve pohyby-zatial len take bublinkovanie,ale uz to asi bolo ono 🙂
no a mam postu pre vas:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😅

wolfskinka
autor
1. jún 2009

sakura dakujem .... ja potrebujem ....

sakura77
1. jún 2009

no,wolfi,drzim palce.som vam zas natiahla stranu tusim,mne sa to vzdy podari 😀 😀 dufam ze vas tu neiritujem pisanim o babu,to by som nerada,stale cakam na nejaku novu spravicku z vasej stranky,no sup sup do toho mnozenia 🙂

shandy
1. jún 2009

dobre ranko vsetkym 😵 😵
martina podla mna ovu bola, len si pockaj na zvysenie teplot, aj snazenicko bolo, tak to vyzera velmi nadejne 😅 😵 , drzim palcuchy 😉
wolfi aj tebe 🙂 , no mozes skusit testnut, ale vysledok bude istejsi asi naozaj az tak po 14.DPO a zas prilisna fyzicka namaha neuskodi. jarulka mi hovorila, ze vraj v tomto stadiu je to bud alebo....
kolienko ahojcek buduca mamina 🙂
jeeeeeej sakura nazdar. aj ja chcem bublinkyyyyyy 😀 😀
asi si pojdem kupit aspon bublifuk 😉

shandy
1. jún 2009

betyna super, ze ste to uz povedali, tak ste mali taky mensi oslavovaci vikend, co? 🙂

sakura77
1. jún 2009

😀 😀 shandy 😀

shandy
1. jún 2009

to vies, aby som si zvykla 😀 😀 😀
jaaaaaj ale krasne nam tu tato tema tehotnie a pekne od teba sakura, ze nas prides obcas pozriet a oplut tehu virusikmi 😉 , vobec nam to nevadi, naopak nam to dava nadej 😵 , teda aspon mne 😉

levuscik
1. jún 2009

dobre ranko prajem....

ja som dnes presne na cas dostala mrchu... vcera som uz spinila trochu...jojj !!!!!!!!!!!!!!!! som sa tesila ze uz to tento krát vyjde ☹

betyna8
1. jún 2009

martinka nevolnosti ma obisly a nemam ani špeci chute,dnes som 11tt+2,tak dufam,že ma to už nepostihne 😉
wolfi,už ako chceš
shandy,no oslavovaci sme mali, v sobotu sme boli blahozelat potencionalnej svokre k narodkam,tak dostala dvojitý darcek a včera zas u naších na oslave,segra ma narodky.Takže nám to pekne vyšlo,ale sa smejeme,že vianočný darček sme nemali tak v predstihu už dávno 😀

martina05
1. jún 2009

Shandy, ďakujem aj keby sa nezadarilo, som rada, že bola aspoň ovulka po tej minulomesačnej depke....

Ahoj KOlienko, tak čo nové????? Bola si už u lekára?? Ovu test som nerobila, bola som v jednej lekárni a tam ic nemali a tak som si povedala, že skúsime aj v sobotu aj v nedeľu a uvidíme....Som zvedavá aj ja či mi to WK vyznačí ...Lekár vravel že vajko prasklo doť malé ale že to je individuálne. Sliznica mi od štvrtka narástla dvojnásobne..Vo štvrtok 7mm a dnes 1,4 cm...Takú som minulý mesiac nemala .....

Baby, chcem sa spýtať, ten alchemylkový čaj mám piť až do MS?? Alebo mám teraz radšej už prestať, aby mi to nenatiahlo cyklus???

wolfskinka
autor
1. jún 2009

sakura dik .... ved za to nic nedam ked testnem ale to az buduci tyzden v piatok

martina .... ten caj uz nepi .... sa pije iba do ovulky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre