V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

martina05
18. jún 2009

Tak som sa vrátila od lekára .... Od budúceho mesiaca /hneď ako doberiem ATB na ureaplazmu/ začínam s Clostylom ......

Jaru aj mne dorazila mrcha pri teplote 36,9 ..............No a potom ver tomu ....

Lilix ty si si ten graf pekne vymaľovala.....Ale neboj, možno bola ovula aj tak v iné dni ako ju vyznačil pôvodne WK....A pozerám, že snaha bola, takže zostáva už len čakať.......Ako si teraz na tom??? Nasadil ti lekár niečo alebo aký postup zvolili. Držím palce na SPG, potom napíš ako ste dopadli.... Ja mám doma borca 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jarulai
18. jún 2009

lilix, to nič - tak zase nabudúce 😉 tento mesiac ma to vobec nevzalo - to možno tým, že som taká fajn oddýchnutá 😉
a držím aj ja paste na spg 😉

sakura, ja mám tiež strach o kiku, ale už sa včera neozvala ☹

lilix
18. jún 2009

jasne,ze napisem ako sme dopadli. nhoo teraz sme museli abstinovat. tak som ho naschval provokovala.. 😀 ale iba troska..
teraz mam brat ten parlodel, od ktoreho mi je hnusne, ale som si dala iba stvrtku miesto polky, a bolo to ovela znesitelnejsie. ale rano si nedavam, hoci by som mala. ja viem, som strasna, nemala by som menit pokyny dr. ale ked inak nemozem. a chcem ten prolaktin trosku zbit dole. vlastne si iba na ten parlodel teraz zvykam.
este sa mame taky rok snazit a az potom laparka..

jarulai
18. jún 2009

lilix, neboj, laparka ťa už nestihne - to už budeš bruškatá 😉

martina05
18. jún 2009

Jasné, že ťa laparka nestihne... My si to naplánujeme naraz ......

Baby, toto som našla na nete a špekulujem, že si kúpim tú akciovú sadu ovu testsov... Nemáte s nimi skúsenosti???

http://www.ovulacne-testy.sk/

sakura77
18. jún 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tak troska posielam ,chytajteeeeeeeeee 🙂

lilix,uz teraz super 😅 uz mi nebyva tak zle,zacala som priberat,babo kopka,tak zatial to vypada ok,dufam,no.9.7.mm 4d uzv,tak dufam ze sa babo nebude hanbit a ukaze sa,som strasne zvedava,co tam mame 🙂
no a akurat mam blbe vysledky krvi,zistili mi vysoky cholesterol,zvysenu sedimentaciu,nizky cukor,prekonanu toxoplazmozu a teraz najnovsie boreliozu 😠 vsetky chronty sa na mna lepia,hruza,s tou boŕeliou mam ist este na infekcne,tam mi povedia co a ako,ale vraj babo by to nemalo nijako ohrozit
no a tu sa snazilkuje odusu? 😉 🙂

martina05
18. jún 2009

Sakur, diky za TT... Som rada, že sa Vám darí... No vidíš, snažíme sa ... Nám to tento mesiac zase raz nevyšlo.....

jarulai
18. jún 2009

díííííííkyyyyyyyyy, sakura 😵
no teda fakt - všetko sa na teba lepí 😠 tak držím paste, nech tá hnusoba bolerioza od teba rýchlo zmizne 😉 drž sa 😉

tu sa snažilkuje o 106 😉 😀 nám sa dokonca v jeden den podarilo aj 2x 😀 😀 😀

babulky, idem niečo popracovať, dojdem zase na obed 😉

wolfskinka
autor
18. jún 2009

no cafte ... tak ja uz som odpichnuta ... vysledok o tyzden , no som zvedava ale uz som rozhodnuta idem do toho nech to dopadne akokolvek

sakura77
18. jún 2009

jarulai,no aspon ma manzel radost,to u nas je horsie teraz,mne sa nechceeee,vecer padam hotova,chudak manzel 😀

jarulai
18. jún 2009

sakur, tak to ti verím - ale ved ked uvidí ten uzlíček, tak zabudne na všetku abstinenciu 😉

lilix
18. jún 2009

shakur boreliozu? mala si kliesta? ty a vysoky cholesterol? ved si tenucka. ja mam zase dosti sadielka a mam ho priliz nizky.. ako je to mozne?

sakura77
18. jún 2009

no,sak aj doktorka hovorila ze to by na mna nepovedala-ale mozno to vyskocilo,lebo mi akurat vtedy prestalo byt blbo tak som tie dni pred odbermi "žrala" co som videla,do toho asi tri grilovacky,tak mozno to bol len taky vykyv.ale pravda je ze sa moc zdravo nestravujem,rezniky,klobasky,sladkosti,kakavko-to ja moooozem veru 😀 tak ale uz sa idem krotit a zdravsie papa,aj kvoli babu hlavne

kliesta som mal co viem pred nejakymi 12 rokmi,ale podla vysledkov vraj toto co mi vyslo to je dost "cerstve",tak neviem ako som k tomu dosla,vobec
jatu,veru zabudne -a po porode bude par tyzdnov total abstinencia 😀 😀

wolfskinka
autor
18. jún 2009

sakur ja som tiez kliesta nemala tak neviem kde som k nej prisla ... antiviotika som douzivala pred 2 tyzdnami tak sa to hadam polepsilo, ale ze sa toho enda uplne zbavit nikdy a nema to vplyv na tehu, takze nemienim cakat dalsie 2 - 3 roky kym sa toho svinstva zbavim ak vobec ... zbytocne, ak to ma vyjst vyjde to aj s borelou

a ozja dostala som dnes kramy

☹ no co uz ... ideme do dalsieho kola, len aby dnes dopadla ta kontrola dobre a zajtra to sedenie

martina05
18. jún 2009

wolfi, držím palce....A ako prebiehala tá návšteva zo sociálky??
Inak ja som MS tiež dostala dnes ráno, tak máme úplne rovnaké termíny.... 😀 😀 😀

pralinka25
18. jún 2009

wolfi teda ty zradca. a s kym budem testovat? Teda mozno aj mna mrsina prekvapi a bude to vyriesene.
Ach jo ☹
A nemali ste vcera vecer tu kontrolu? ci to malo byt az dnes?

wolfskinka
autor
18. jún 2009

martina, pralinka nakoniec to presunuli na dnes o 12.00 ... tak za 2 hodinky cca idem domov a budem ich cakat, ale baby z konika hovorili ze u nich boli tak max 15 minut

prali mrzi ma to a co mam urobit, ja by som si radsej dala darcek na narodky ale dala som si prd makovy

lilix
18. jún 2009

inak ta kika vcera, ze sa uz neozvala. velmi ma to mrzi. clovek sa rok snazi aby potom o to prisiel. 😔

wolfskinka
autor
18. jún 2009

lilix .. ja 4 roky a 2 potraty ...

lilix
18. jún 2009

wolif mas dnes narodky? tak vsetko vsetko naj. 😉

pralinka25
18. jún 2009

wolfi ja viem. Ach jo.
Nechapem preco to stale takto presuvaju. A to si kvoli nim beries dovolenku?

lilix
18. jún 2009

je to smutne. ☹ 😢 co ti budem na to pisat. clovek nema slov, preco sa todeje? idem makat, som v strese, uvolnujem prolaktin a to neni dobre. doritky. 😝

wolfskinka
autor
18. jún 2009

v heliku to mam dohodnute zacinam ... od 3.7. zacinam s liekmi do 10.7. s injekciami a 20.7. idem na krv a utz ...

lilix nemam az 25.6. 😀 nic je to v pohode,

jarulai
18. jún 2009

jéééééééj, tak wolfi - drž sa 😉

teraz tu asi nikto nebude, čo ☹

pralinka25
18. jún 2009

ja som tu a papam 🙂

jarulai
18. jún 2009

aj ja som práve dopapala a teraz sa tvárim pracovne 😀 😀 a rozčulujem sa nad týmto mojím slimačím PC 😠

pralinka25
18. jún 2009

jaruuuuuu pohoda klidek tabacek 😎

co si mala dobreho?

jarulai
18. jún 2009

jasan 😉
ja som si urobila večer cestoviny s omáčkou - čo kuchyna dá 😉 😀 ved som sama doma - to sa neoplatí ani variť 😉

lilix
18. jún 2009

ja som dnes totalny vymol. mala som nieco kolegyniam povedat, a zabudla som co a kto mi to kazal tiez neviem.. dobre co. ciste okno. iba si pamatam, ze som mala daco odkazat. ja jaaaaaj. som prepracovana. nacisto.
🙄

jarulai
18. jún 2009

no aspon nezabudnú 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre