V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

lilix
30. jún 2009

je ze jurali, aky pekny preklep. 😅
kolienko a nic ti nepomaha? babske rady? mas to pri mene mojko..
ktovie ci uz ineska porodila?
😨

shandy
30. jún 2009

kolienko v tvojom pase je 10 tt 🙂 🙂
nebooj, to prejde, esste vydrz 🙂 , spomen si ako si sa snazila, potom ti bude vsetko lahsie...aj znasat tie "utrapy" tehu. vies kolko z nas by s tebou v tomto menilo? 😵 😵 😵
inak ja uz som tiez hladna, no ale vlastne ja som permanentne hladna, takze to je normalne u mna 😀 😀 😀

kolienko
30. jún 2009

jaj ja trdlo makové... ja som si to tam vôbec nevšimla. az teraz....
no ale podla správnosti som 9+2 tt

shandy, ja viem, aj ja som to vtedy hovorila, ale ked ti je tak blbo, tak vtedy zabudnes na všetko a chces len jedno, aby ti to preslo a bolo ti zase super.

shandy
30. jún 2009

no ale aj tak ti to pekne pribuda moja, ani sa nenazdame a porodis nam 🙂 🙂
no tak to ti verim 🙂 🙂 🙂 , vsak aj my este budeme frflat, ked nam nahodou bude v tehu zle, neboj 😉 😝

jarulai
30. jún 2009

no konečne sa mi podarilo zase pripojiť - tento šrot nezvláda ani trošku konikovania 😠

kolienko menila by som s tebou hneed 😉

lilix
30. jún 2009

jaru tak nepomohlo ani mazanie v ip poste?

lilix
30. jún 2009

ja by som tiez hned menila, radsej zle od tehu, ako od liekov..

jarulai
30. jún 2009

lilix, nepomohlo 😠 to mi nerobí len na konikovi, je jedno akú stránku mu zadám aj tak robí drahoty ako poctivý 😠 a o pošte ani radšej nehovorím - šrot jeden

lilix
30. jún 2009

to mame doma, ked hram pet society. ale tu v praci je to pohodka.

jarulai
30. jún 2009

tak si asi budem musieť kúpiť domkov comp - statisticky by mal byt teda lepší ako tento 😉 😀

lilix
30. jún 2009

podme tipovet, co budu mat nase tehulky. tak ja to vidim,ze kolienko bude mat babu, a bety chlapa.
🙂

jarulai
30. jún 2009

no aj ja vidím u bety chlapčeka, kolienko dievčatko a zlato tiež asi dievčatko 😉

lilix
30. jún 2009

vidis na zlato som aj zabudla, s tou co je. a shakurka uz vieme co bude? chalan?

shandy
30. jún 2009

ja by som tipla rovnako bety chlapceka, kolienko dievcatko a zlatu by som dala chlapceka 😉
sakure by som tipla chlapca, aj ked ta by asi radsej dievcatko 🙂 🙂

kolienko
30. jún 2009

vy bosorky jedny vybosorujte mi chlapčeka.... ja by som radšej chlapca... ale je to jedno....nech je len zdravé lubit budem aj dievčatko a tesit sa z neho.....

prečo si myslíte, ze to bude dievčatko??
inak mamina mi to hovorí a podla jonaša (mam vytlačený ten starý rozpis z netu) by to malo byt tiez dievčatko a inak dátum oplodnenia nesedel vôbec

betyna8
30. jún 2009

dievky a kde ste na to prišli,že budem mať chlapčeka, vy moje sudičky 😀 podľa čínskej tabuľky to vypadá na dievčatko, podľa krvičkych výpočtov chlapec, podľa ovulky tipujem ja dievčatko ,no ale uvidíme o 6 týždňov,teda k sa malé ukáže a prezradí pohlavie 🙂 A len tak mimochodom,radšej by som dievčatko,ale je mi to v podstate jedno 😉

kolienko
30. jún 2009

ozaj a zlato sa nam kde stratila??

jarulai
30. jún 2009

no dievčatá, nebudte zlé - my sme vám to vybosorovali, tak poslúchajte 😉 😀 😀 😀 a mne by ste mali obzvlášt veriť - ved nevybosorovala som vám ja tak náhodou aj tehu?

lilix
30. jún 2009

jaru mne si nevybosorovala!
cinanom neverte 😀 a ja uz ani jonasovi. moja studia ma sklamala. no ale na stastie..

betyna8
30. jún 2009

no uvidime,ake chromozomiky z plavcov nas oplodnili 😀

kolienko
30. jún 2009

betyna, podla čoho?? krvičkych výpočtov??

ja budem mat podla čínskej tabulky dievčatko.
jaru tak zabosoruj a vybosoruj mi chlapca..... pleaseeeeeeeee

shandy
30. jún 2009

😀 😀 😀 , ja neviem ja som to tak intuitivne dala, pocitovo, ziadna veda 😀 😀 😀
tak som sama zvedava, ze ako to dopadne 😀

lilix
30. jún 2009

no kolienko grcka, tak mi podla mojich skusenosti daco hovori,ze to bude baba. a betynka negrcka tak chalan.
ale aj podla tvaru bruska by sa dalo, no vo vyssom stadiu tehu.

betyna8
30. jún 2009

uvidime,ale ja si myslím,že to tehu prebieha tak dobre hlavne preto,že som v pohodičke a moc sa teším a nestresujem sa tým, veď mi hovoria,že to iste bude vyrovnané dieťatko. A ak bude chlapec neva,nemusim toľko nakupovať do výbavičky,lebo som zdedila po krsniatku. 😉
ano kolienko,počíta sa to podľa toho akú máš starú krv ty a partner. Lebo vraj sa krv sa obnovuje každých 7 rokov.Teda ja mam 28 a drahy 31,takže ja mám staršiu krv /7 x 4/, a drahy ma mladšiu.Koľko je na tom pravdy neviem.

jarulai
30. jún 2009

aj ja som to usúdila podla grckania 😀
kolienko, to už neovplyvním, to si mala tvojmu mužíkovi nakázať 😉

lilix
30. jún 2009

to co su za vypocty bety, to prvy krat v zivote vidim. idem dom. paa

jarulai
30. jún 2009

babulky, prchám aj ja - chystá sa u nás asi riadna búrka 😕 snád ma nešlahne o zem aj s bajkom 😀
pekný večer

shandy
30. jún 2009

fiiha tak pekny vecer koceny, ja este hodku a pojdem si zacvicit, tak pa pa 🙂

kolienko
1. júl 2009

dobré ránko,oooo zase som prvá??

tak posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

martina05
1. júl 2009

Kolienko chytám ................Diky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre