V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

shandy
21. máj 2009

😀 😀 😀 , jaru ty mas vtipneho muzika, ze klinove remene, som zvedava, ci by si pipika potom strcil do klinoveho remena, keby jaru nebola k dispozicii 😀 😀
no kolienko neviem ako WK ale pri FF sa da zvolit metoda, niektore su zalozene na tom, ze ovulku vyznacuju primarne podla inych znakov, napr. podla hlienu, krcka, teploty a pod., tak skus to preverit 😉
kolienko naco spekulovat, ved si xvilu pockame a budeme vediet 🙂

shandy
21. máj 2009

ale ja vam jarulka tiez doprajem, lebo aj my si doprajeme, ale najprv ta operacia, potom zapaly mocovych, no dufam, ze tento mesiac si to vynahradime 😀 😀 😀

jarulai
21. máj 2009

😀 😀 😀 shandy, tak to by zaujímalo aj mna 😀 sa ho potom opýtam 😉 😀 😀 😀
tak budúci mesiac budeš ty najvačšia dračica 😉 😀

betyna8
21. máj 2009

jaru veru,ešte kým je tá chuť,tak to je v poriadku 😀

lilix
21. máj 2009

ahojte. pisla som vas iba pozdravit.

shandy
21. máj 2009

aho lilix, ako pokracuje liecba a co grafik? co ten tvoj prolaktin? uz nieco na to beries, ci az ked skoncis ATB?

lilix
21. máj 2009

ahoj shandy. este 4 tabletky a hura k dokyne na ten prolaktin.. este neberem. ani neviem co mi da. ci mi ho este raz skontroluje.. graf, kurnik sopa zase som zabudla teplotu, ja ked to meriam tak to v spanku este zapisem a potom si to nepamatam. ale 36,40 50? tak dako..

shandy
21. máj 2009

😀 😀 😀 , no super, tak uz sa ti to krati. no ten prolaktin by ti veru mohla este raz zobrat, ze ci to bola nahoda alebo nem 🙂 , ja som si to dnes tiez nezapisala a rano som sa rozpamatavala ze kolko bola 😀 😀

kolienko
21. máj 2009

tak ja uz aj napapkaná.... mnam dobré to bolo. kur. masko s ryzou.....mnamiky mnam....

nejako ma rozbolela hlava.

kolienko
21. máj 2009

no lilix, tak tebe sa to uz ozaj kráti.... ale to je dobre, lebo sa môzeš za chvílku hodiť do snazilkovania.
meraním teplotky si len utvrdíš ovulku a potom nám oznámiš //

jaru, ty nie si pracant , ale prcant.....! no uvidíme, kto bude nabud. mesiac na čele?? zeby shandy??

lilix
21. máj 2009

😀 ze prcant.. jaaa padaam 😀

shandy
21. máj 2009

😀 😀 😀 kolienko, ty si si popri tom obede uhla z dakej slivovicky? 😀 , dalsi mesiac budeeees ty predsa 😉
hej, hej, jaru je prcant roka
😀 😀 😀

kolienko
21. máj 2009

ja???? ee shandy. toto by som ja asi nezvládla.... kazdé ráno vstávať o 5 hod a potom este kazdý den pracovať a prcať??? ee..... to je nad moje sily... ale tebe sa to hodí... ved teraz budete dobiehať zamškané... ja to mám pribežne v mesiaci.... 😉

kolienko
21. máj 2009

a len tak mimochodom.... kde sa vytratil nás PRCANT - Máj 09?

betyna8
21. máj 2009

prcant asi maká o dušu
baby ,mne sa tak nechce a som sa napchala,zjedla som polovicu pizze,tak normalne fučim 😉

lilix
21. máj 2009

vy tu vsetky opisujete take chutne jedla...
by ste neverili aky humus som mala ja.. ze sa da na karfiole a varenych krumplach daco pokazit som nevedela. ale taky nechutny som v zivote nejdela. sama muka. otrasna chut. ten salat co davali k tomu bol spinavy - sama zem a plesen!!!
a ten uhorkovy ako priloha bol bez chuti. taky umrdeny. sak iba osolena uhorka je lepsia ako totok. skoncila som s nimi. !!!
esteze si vacsinou nosime z domu, alebo u cinana je jedlo dobre. 😝

jarulai
21. máj 2009

prcant už je tuuu 😉 😀 pozerám, že som vám chýbala 😉že pracovať - nebláznite, to čo je 😀
bola som pre výsledky na hematologii 😝 tak že na tú moju trombofiliu mám len pekne dalej papkať femibion a dostala som ešte nejaké tabletky, lebo mám málo železa 😠 asi začnem oblizovať zábradlie 😀 😀 😀

lilix
21. máj 2009

😕 😕

betyna8
21. máj 2009

lilix tak to nieje ktoviečo taký obed a ešte iste zaň chceli riadne zaplatit 😠
jaru, ty oblizovatko 😀

jarulai
21. máj 2009

no lilix, až ma napínalo, ked som to čítala 😝

bety, no čo za to nedáš aby si si mohla líznuť, že 😀 😀 😀

betyna8
21. máj 2009

jaru 😀 😀 😀
a na tu krv by si mala jest spenatik, vela petrzlenovej vnate, cviklu...na nete je kopec rad

jarulai
21. máj 2009

mnaaam, špenátik, to je nápad 😝 aj cviklu lúbim, aj vnaťku rada - budem musieť niečo vymyslieť 😉 díky za radu 😉

betyna8
21. máj 2009

no asi je to vždy chutnejsie ako olizovať zábradlie 😀

jarulai
21. máj 2009

no to veru hej 😉 😀 a zistila, som, že aj preto som stále unavená a bledá 🙄 a ja už som si chcela namýšlať tehu ☹ ale vraj práve v tehu býva nedostatok Fe, tak ktovie 😉 😀

lilix
21. máj 2009

baby inak to viete, ze o tom spenate to nie je pravda, ze ma najviac zeleza. to sa vraj len niekto kopol o desatinnu ciarku, ze ma rovnako ako ostatna zelenina..

jarulai
21. máj 2009

ano, lilix, to viem, len pepek námorník to nevedel 😀 ale vážne - najviac ho má tá vnaťka a aj maso...

betyna8
21. máj 2009

lilix vieme o to, no aj tak je špenát zdraví 😉

jarulai
21. máj 2009

bety, nerob chute 😉 a dala by som si taký čerstvý 😝 , nie tú mrazenú brču, čo predávajú.ten čerstvý zbožnujem 😝

shandy
21. máj 2009

pepek namornik kdeee? aj ja chceeeeeeem 😀 😀 😀
tak ja som mala kolozvarsku, no taky sedy priemer dnes....asi sa dotlacim cokinou 😀
kolienko neboj aj ty raz budes prcant mesiaca 😀, vsak ale co niekedy je aj menej viac...
na FF som videla par tehu grafov, kedy si vrzli len jeden krat v mesiaci a uz boli buchty v troube 😀 😀 😀

jarulai
21. máj 2009

shandy a to musí vrzgať pri tom 😀 😀 😀 tam to potom máme tých buchiet v troube viac 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre