V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

domka28
28. máj 2009

pralinka dufam ze ano...a nielen mne ale vsetkym ktore po tom tužia,po tom co sa mi stalo som si uvedomila ze mat dieta je zazrak v pravom zmysle slova 🙂
...jarulai ved to....ale ved ona raz zase nepride 😉

levuscik
28. máj 2009

parli, presne tak... este nezufam... ano, skusim to niekedy cez vikend rano 😉
ako je to u teba s tou ovulkou?? upravilo sa ti to liecbou nejako?

domka28
28. máj 2009

..idem ja pracovat...zatial pekny dnik vsetkym 🙂

pralinka25
28. máj 2009

moja kamoska sa snazila o babo 10 rokov a ked sa im konecne podarilo tak v piatom mesiaci potratila a nikto nevie preco ☹ 😢 taketo veci fakt nie su feeeeeer 😠

jarulai
28. máj 2009

domka, presne aj ja som si to uvedomila a moj mužík tiež 🙂 nie že by som to predtým za zázrak nepovažovala /kedže sme sa snažili vyše 2rokov/ ale teraz je to trochu iné, neviem, teraz sa mi tie problémy, čo som predtým považovala za obrovské, zdajú akési menšie... 😉
no verím tomu, že raz zase mrcha nepríde 😉 😵 len dúfam, že to nebude už prechod... 😀

levuscik
28. máj 2009

to fakt ☹ to muselo byt velmi tazke sa s tym vyrovnat ....

jarulai
28. máj 2009

prali to je fakt - neni to feeeeeeeeeeeeer ☹ a ked počúvam tie správy, ako ktorá zase svoje novorodeniatko odhodila, či inak zabila, tak mi ide srdce puknúť ☹

lilix
28. máj 2009

ahojte, dostala som sa do 'spravnej temy?' same nove kocky... vitajte?

jarulai
28. máj 2009

ahoj lilix 🙂
si tu správne, neboj 😉 😀

levuscik
28. máj 2009

ahoj lilix... 😉

levuscik
28. máj 2009

lilix, vsimla som si ze mas zvyseny prolaktin, ake lieky beries?? kamoska ma tiez, no lekar jej dal len nejake homeopatika, ktore ma brat 3 mesiace...

pralinka25
28. máj 2009

no my sme sa sem tak prikmotrili, lebo v nasej teme to viazlo. Vsetky uz skoro otehotneli tak bola nuda 😅

jarus mna tiez nadvihuje ked take spravy pocujem. A hlavne mam taku tmavsiu klientelu a tie rodia fur donekonecna. A nemaju problem

levuscik
28. máj 2009

prali asi tak... ja som byvala na dedine, kde mali niektore aj po 10-15 detí... chodili spinave, hladne, skoro neoblečene..(hlavne v zime- v lete chodia v kabatoch)... ma to tiez strasne stve... nemaju ziadnu zdravu výzivu (myslim tie zeny), nechodia na gyndu, nestaraju sa o seba a tehotne su kazdy rok...pochopite????

jarulai
28. máj 2009

no veru, babulky, to teda nepochopí asi nikto 😠 už sme sa tu viackrát nad tým rozčulovali a čo nám to pomože - kašlime na ne, ony iné nebudú a budú si rodiť aj tak dalej každý rok...

pralinka25
28. máj 2009

no ja to nechapem nech sa na to pozeram z akejkolvek strany. Tieto nase spoluobcianky ani na poradne nechodia ani nic

levuscik
28. máj 2009

Jarus mas pravdu... nestoji to za to.... 😠

jarulai
28. máj 2009

no ved tiež si myslím - nebudeme sa rozčulovať, nezmeníme ich...a škodí to kráse 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
28. máj 2009

jaru presne tak skodi to krase .. ja som vcera bola dat zo seba urobit cloveka, kozmetika akamoska mi prefarbila vlasy

lilix
28. máj 2009

levuscik este zatial nemam ziadne. brala som mesiac duphaston, ani neviem naco.. potom mi zistili tu ureu, a po ms sa chystam k doktorovi. a rozhodla som sa, ze budem brat po tajomky ten gynex. uvidime co to spravy.

lilix
28. máj 2009

i 😖 😀

jarulai
28. máj 2009

wolfi, tak ty si tu dnes za krásnu potom 😉 😀 ale - na to by som sa aj ja dala nahovoriť - keby mi to niekto chcel zaplatiť, nebudem namietať 😀 ...nehláste sa všetky 😀 😀 😀

jarulai
28. máj 2009

wolfi, snád nepracuješ 😕 ja sa tu obetujem 😀 , nepracujem aby si nebola samučká a teba nikde. snád som ťa neurazila 😉

wolfskinka
autor
28. máj 2009

jaru ... neurazila ... len som pobiehala ako druzica po vedlajsich kancelariach a teraz idem na obed ale o 12.30 som tu ako na koni

jarulai
28. máj 2009

OK, aj ja práve papkám 😝 tak dobrú chuť, ty družica 😉 😀

lilix
28. máj 2009

fu fu fu tak som sa prezrala, vyprazaneho syyyra

betyna8
28. máj 2009

jaru,ja sa dnes tiez poriadne flakam, mam strasnu chut na smazeny syr,tak si ho musim ist kupit,zbohom moja zdrava strava 😀
a v ziline sa nam zacinaju staromestke slavnosti,tak si zabehnem aj tam, kamoska tam ma stanok a chystam sa jej ukazat moju fazulku 😉

jarulai
28. máj 2009

bety, tak si ho chod kúpiť - ty musíš papkať všetko, čo si bábo zapýta, ono vie, čo potrebuje, takže žiadne obmedzenia 😉

inak pozerám, že dnes máme všetky ohromne zdravú stravu - ja mám zase rezník 😀 ale kuracííííí 😉 😀

kolienko
28. máj 2009

ja som mala sviečkovu mnam mnam aj v nedelu sme mali na obed.......

betyna, ty aj beries nejaké vitamínky? narp. kyselinu listovú??

betyna8
28. máj 2009

kolienko ja uzivam kalibrum babyplan a to už vyše pol roka, dala som si ho ešte počas snažilkovania a lekár mi to odobril. Čítala som rozne názory, vraj to neni potrebne a tak,ale aj doki povedal,že ta kyselina listova je dolezita

lilix
28. máj 2009

no vidis kolienko, takze papaj aj ty.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre