V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

martina05
1. júl 2009

Taká dávka na ráno, no to teda musí zabrať...
Len keby sa teplota umúdrila a vyznačila aj ovulku... No ale čo už asi budem opäť čakať na 26DC...
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

lilix
1. júl 2009

ahojte. uz mam ten gynex, kolienko myslis, ze mozem ho zacat brat aj pocas menzesu?

martina05
1. júl 2009

Čo máte dnes na pláne??? Ja som sa dala do veľkého cvičenia a športovania!! V pondelok sme s manželom bicyklovali až k nášmu rozostavenému domčeku a včera som bola na aerobicu... Dnes budem v práci opäť makať o 106 a poobede ideme pozrieť stavbu. Musíme sa konečne rozhodnúť pre okná, len ja neviem.. Drevo..plast...hliník...tak to je moja dilema na dnešný deň ..................
Všetkým pekný deň a....konečne bez dažďa !!!!

martina05
1. júl 2009

Lilix..tak držím palce nech zaberie..Ja nad ním vážne uvažujem....No keď je človek /ako občas ja/ v koncoch rozmýšľa nad všetkým a chce skúšať všetko...

kolienko
1. júl 2009

ahojte...
mati, neboj, ved ovula príde , je jedno, či skôr, alebo az 26 dc.
lilix, ja som ho začala uzívať 3dni pred mrchou a užívala som ho 3 týždne v kuse, potom týzden pausa. tak podla mna kludne môzes začať aj teraz a daj ho aj drahému.

mati, tak túto dilemu som riesila aj ja s manzelom velmi dlho. síce nad hliníkom sme neuvazovali.nakoniec sme sa rozhodli pre overený materiál drevo.

martina05
1. júl 2009

KOlienko my tiež inklinujeme najviac k dveru a kombinácia drevo-hliník je viacmenej tak cenovo náročná /asi 3x toľko ako drevo/, že si ju nemôžeme dovoliť...Aký široký profil máte??? Dvojsklo?? Trojsklo???

lilix
1. júl 2009

oki tak ja dnes zacnem s gynexom.
my mame platove, a som rada, dobre sa to umyva, len by som bola radsej keby boli hnede, ne biele. no co uz..

shandy
1. júl 2009

dobre ranicko, dnesna tema okna? 😀 😀 , ja som mala okno naposledy na dovolenke, ked nas trosku opilo 😀 😀 😀
martinka neboj, ved sa jej dockas 😉 . kolienko dakujem za tt, chrum, chrum, chrum. moja a ako si si ten gynex davkovala? ja som prave dokoncila tento mesiac - 3 tyzdne uzivania a oddnes mam tu tyzdennu pauzu. a aj tvoj drahy ho pil tiez?
lilix nech ti prinesie gynex to po com tak velmi tuzis 😵 😵 😵

lilix
1. júl 2009

dakujem shendulienka 🙂
ja to drahemu inak nedam.. on ma aloe. mozno potom neskor ak bude chcet objedname. mam iba jednu flasticku..
ja si chcem davat 6 kvapiek. ten stred.

shandy
1. júl 2009

no ja zatial tiez nie, aj ked bol nan nazhaveny. nech si papa ten svoj profertil, to mu musi zatial stacit 😀 😀
ja som si davala 5 kvapiek, tak mozno dalsi mesiac by som to zmenila... 🙂

kolienko
1. júl 2009

ja som ho drahému papat nedávala, len lilix by som odporučila a ja som začala s dávkovaním tiez so stredom, ale potom som som to zvýšila na maximum.riedila som ho s vodou

kolienko
1. júl 2009

baby čo je s vami?? kam ste sa podeli??

wolfskinka
autor
1. júl 2009

ahojte ... no uz som nachvilku sa dostala aj sem, mam take lietacky, vybavovacky milion veci sa mi to zosypalo na kopu

shandy
1. júl 2009

ja som bola papat, ale tiez pozeram, ze je tu dnes nejako mrtvo 😔 , kolienko dnes idem k novemu gyndovi, tak mi drzkaj palce 😉

lilix
1. júl 2009

ja sem obcas hodim kukuc 😕

shandy
1. júl 2009

no ty moj kukucka, ale treba aj pisat obcas, nie len kukat 🙂 , lebo o chvilu sa stane, ze sem ten kukuc nebudes mat na co hadzat, lebo tu nikto nebude nist pisat 😀

jarulai
1. júl 2009

aj ja som tuuuuuu 🙂

betyna8
1. júl 2009

aj ja TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt

wolfskinka
autor
1. júl 2009

shandy ako si dopadla u noveho gyndosa ?

shandy
1. júl 2009

jeeeeeeej bety ahojcek 😵 😵 , ako?
wolfi este som nebola, az vecer idem 🙂 , urcite dam vediet. vy ako s adopciou a co IVF?

jarulai
1. júl 2009

bety, ako sa máš?

shandy
1. júl 2009

jeeej jarulka je este tu 😵 😵 😵

jarulai
1. júl 2009

aj ty a tuším si všade 😉 😀 😀 😀

jarulai
1. júl 2009

už tu asi neni nikto, čo? tak prchám aj ja 😉
pekný večer 😉

shandy
1. júl 2009

tak pekny vecer, aj ja prcham, az sa vyprcham 😀 😀

shandy
1. júl 2009

jarulka ja som taky vsudybylek 😀 😀 😀

kolienko
2. júl 2009

dobré ránko....

shandy, no ako si dopadla u toho lekára?? som nedočkavá.
bety, ako sa cítiš?? stále super?? dúfam , ze ano.

martina05
2. júl 2009
lilix
2. júl 2009

ahojte. bre rano.

wolfskinka
autor
2. júl 2009

ahojte

shandy tak ako gyndos ?

lilix ahoj marti ahoj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre