V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

betyna8
18. máj 2009

wolfi ahoj 😉
tak rada by som vas nakazila tými TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT,ale ako vidím,moc nezaberajú ☹

kika99
18. máj 2009

kolienko neklesaj na duchu, ono sa to podari, ked to budes najmenej cakat. Ja ked som bola u doktora, povedal mi,zema pre mna smutne spravy, ze tehotna urcite nie som a pichol mi injekciu, no a o 14dni sa ukazalo , ze som ....tak sa v tom potom vyznaj. Ten lekar zastupoval toho mojho, takze neviem aky je, ale pocula som, ze dobry, tak neviem. Len sa pekne snazilkujte a nebudte smutne. A ani tu neplotu sa moc kolienko nesustreduj, moznoby bolo fajn keby si chvilu nemerala a snazte sa len tak, hm?
ja sa pridavam k betyne - tiez Vas chcem vsetky nakazit tymi TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 ..musi to zabrat!!

wolfskinka
autor
18. máj 2009

no baby asi malo plujete

kika99
18. máj 2009

pocula si to betyna, no musime sa viac snazit 😉 ..budeme Vam odovzdavat pozitivnu energiu az kym Vam to vsetkym nevyde 😉

wolfskinka
autor
18. máj 2009

kika no chytam ta za slovo ....

kika99
18. máj 2009

takze uz posielam prvu davku : tpuj tpuj 😉 zajtra poslem dalsiu
😵

wolfskinka
autor
18. máj 2009

kika dakujem ....

shandy
18. máj 2009

tu sa pluju tehu virusy a ja chybam??? no uz som tuuuu...ham, ham... 😵 😵

shandy
18. máj 2009

betyna, hod sem jarulkin graf, nech ho nemusim hladat dozadu niekde 😉 🙂 , vidis, ja som jej vravela, ze ten jej lekar vobec nemusi mat uplnu pravdu s tou ovulkou....hmmm, no uvidime 😉
kolienko moje ty nezufaj, lebo 5 - 10 DPO moze byt zahniezdovanie, tak ti to mozno este vyskoci, 🙂 , tak klidecek. 🙂

shandy
18. máj 2009

wolfi a do kedy by si teraz mala dostat mrsulu?

kika99
18. máj 2009

tpuj tpuj shandy 😀 aj Tebe posielam virus TTTTTTTTTTTTTTTTT

wolfskinka
autor
18. máj 2009

shandy uz som dostala ...... dnes sice este slabu ale dostala

betyna8
18. máj 2009

tu je grafik jaru, shandy nikde by si ho nenašla, lebo ja to jaru posielam do IP,tak dufam,že sa nebude hnevkať,že som to tu capla.Ale ja som jej hovorila aj pred tym, že podľa mňa ešte ovu nemala.Lekár jej to asi povedal nejakym odhadom. http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

shandy
18. máj 2009

kika dakujeeeeeeeeem 😵 😵 😵
wolfi super, takze zaciname dalsie snazenicko 😉
jaaaaaj super betyna dakujem, ale ona mi ho uz posielala tusim, len teraz neviem ci to nebolo v inej teme, lebo sme si robili srandu z jej mraznickovych teplot 😉 , no ja neviem, ved lekar by to mal hadam vediet presnejsie, nie? ci? 😵

shandy
18. máj 2009

betyna a jej lekar kedy povedal, ze mala ovulku? no ale podla grafiku to vyzera, ze ju mala, to je hlavne 😉 😵 😵

kolienko
19. máj 2009

dobré ránko lásky.... dnes som tu ja prvá???

moje nejako málo píšete..... to všetky tak poctivo pracujete??

kuk:http://www.fertilityfriend.com/home/257744

shandy, ty vieš človiečika pekne utešit, ale ja som uz viac ako 10 DPO ............ ☹
takze zachvílu začínam clostylom........

jarulai
19. máj 2009

dobré ránko babulky 😉
ja zase len pozdrav, zastavím sa okolo tej 11 ako vždy 😉

moj grafík zo včera
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

jarulai
19. máj 2009

a dnešný grafík /bety ho doplnila skor ako som sa stihla ototčiť 😉 😀 šikulka 😉

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

tak idem makať, zatial sa majte 😉

kolienko
19. máj 2009

jaru... krásne ste sa snazilkovali... 😉 to by mohlo výjsť.

betyna8
19. máj 2009

kolienko,ale aj tvoja teplotka zas stupa 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt

shandy
19. máj 2009

bre ranko bambulky zlate 😵 😵
kolienko hmm, tak to zas trosku stuplo 😉 , no uvidis zajtra, to bude asi rozhodujuce 🙂
jarulka, ako pisala aj betyna vcera, vyzera to, ze ovulka nebola 15.DC ale neskor 😉 , nuz ale hlavne, ze bola 😅 😅 😅 a aj snazenicka presne v tej dobe, vyzera to viac ako dobre 😉
wolfi super, tak zacinas novy cyklus. ja sa tento tyzden objednavam k novemu dokimu 🙂 a veselo si tu chlipkam alchemilku 😀

wolfskinka
autor
19. máj 2009

shandy mne ju zakazali pit ze neni dobry ze stahuje maternicu

betyna8
19. máj 2009

no ako vidim,čo lekár,to iný názor, na alchemilku sme počuli samé chvály a wolfi,ty si mu hovorila,že ju chceš piť len v ptvej polovici cyklu?

ahoj shandy,tak snad dobre pochodis u noveho lekara.Ja idem na sono o týždeň tak sa neviem dočkať. Aj keď momentálne ma pochytil stres,lebo suseda bola tehulka a male nerastlo a odumrelo v 7 tt. ☹

shandy
19. máj 2009

wolfi, to fakt? No toto...ved uvidime, ja ju budem pit tento cyklus a uvidime co za zmeny. Kolega, ktory sa v bylinkach vyzna mi povedal, ze sa nema pit dlho, ze treba robit pauzy.

ajoj betyna. tak na taketo veci ani nemysli, musis mysliet pozitivne. jasne, ze vselico sa moze stat, ale keby si sa mala stale trapit tym vsetkym co ti hrozi...to ako keby si sa cely zivot bala vyjst na ulicu, lebo ta zrazi auto. vobec na to nemysli, este sa aj tak v zivote dost nastresujes inymi vecami...

wolfskinka
autor
19. máj 2009

ano hovorila povedala ze mi ju nedoporucuje

betyna8
19. máj 2009

no ja viem shandy,že sa stáva kadečo a preto som o svojom tehu ešte neprezradila skoro nikomu aby sa v takomto prípade nestarali aj tí čo nemaju ,no snažim sa mysliet pozitívne. 😉

shandy
19. máj 2009

hmm, no tak si vyber....teda...

kolienko
19. máj 2009

shandy, presne tak zajtrajšok to rozhodne a ja uz viem ako.... cítim to a bolí to ☹ teda bolí brucho 😉

betyna stupla, ale málo to mala vyskočit na 40 a bolo by tehu potvrdené 😎

ty len nerozmyslaj nad debilinami a myslienky zavádzaj niekde inde.... ako rastie maliné, ako sa dobre cítite...a čo budete robiť cez víkend. ŽIADNE POTRATY, MRTVE DETI ATD.!!!!!! je ti to jasan?

shandy
19. máj 2009

betyna, tak, tak, nikdy nemas stopercentnu istotu, ale treba mysliet pozitivos 😵 😵 😵
ja by som to tiez zo zaciatku nikomu nepovedala, pre istotku 🙂

kolienko
19. máj 2009

apropo..... posli mi nejaký ten vírusik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre