V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

pralinka25
9. jún 2009

lilix neboj aj na to pride cas ked budete chodit po dovolenkach. Ked sa stava domcek tak to zvacsa nejde ist aj na dovolenku.

Wolfi ked my radi cestujeme sami. Tie fakultativne vylety su take co ja viem. Nemam ich rada lebo vzdy to bolo tak ze nas niekam nahnali tam sme si rychlo nieco pozreli a ptom nas zas hnali inde a tak. Takto ked chodime sami si vychutname to co nas zaujima a co nie nechame tak.

ALe drahy by rad isiel do Egypta kvoli potapaniu a ja zas do Turecka pozriet Pamukale.

V Tunise sme boli. Ale iba 7 dni. Bolo tam fajn

wolfskinka
autor
9. jún 2009

prali ... pamukale je super, len tam bolo strasne vela ludi motali sa tam jeden cez druheho a ked sme tam my boli pred 2 rokmi tak polovica tych bazenikov bola vypustena .... tak sa vsetci serinkali v tych par kde bola voda a to sa tam nedalo ani hybat tak sme nakoniec isli hore do kolosea a v tych kleopatrinych kupeloch bolo tolko ludi ze sme sa ani okupat nesli lebo to bola hlava na hlave ...

wolfskinka
autor
9. jún 2009

v tunise sme boli na vylete ... na tavach, na stvorkolkach, boli sme v pristave port el Kantui ci ako sa to volalo ... to sme boli taxikom a kazdy vecer sme isi do mesta sa prejst , z monastiru sme isli pesi do sousse po plazi asi 6 km tam a 6 naspat .. juj tak ako ma nohy vtedy boleli to bolo hrozne ... 6 km sme isli v piesku po kraji mora kde nam nohy obmyvala voda ... no bolo super ale unavilo nas to strasne .. my tiez pobehame tiez neobsedime na jednom mieste

pralinka25
9. jún 2009

to s tou prechadzkou po plazi poznam. Tiez sme sa takto v tunise isli prejst do mesta. Cesta tam bola super. Ani sme si neuvedomili kolko sme presli ale po ceste spat sme uz boli fakt hotovy.

Takze pamukale je onicom? 😒 aj som si myslela ze to bude hlava na hlave. Taka skoda

wolfskinka
autor
9. jún 2009

no my presne tak isto ... prali ak chces poslem ti nejake fotky, je to pekne .. ale bolo tam strasne vela ludi .. to skor by som ti doporucila Daylan ... to je vylet do bahennych kupelov ide sa tam lodou tak sa nagebes blatom a ma to liecive ucinky a potom sa ide po rieke krasnej rieke do sutok egejskeho a stredozemneho mora a tam su tie velke korytnacky carety ... to ma hlavu taku ako clovek .... a tam sa da dostat na taku opustenu plaz iba tou lodou panenska plaz nedotknuta ... krasne

martina05
9. jún 2009

Lilix k tým dovolenkám........... Štúrovo je super, tiež tam chodievame a asi pôjdeme aj tento víkend, uvidíme podľa počasia. Možno sa tam niekedy stretneme 😉 😉 Mám rada tam vzadu ten bufet Kupola, môj muž tam chodí na kačacie stehná... No teraz má dietu, tak neviem. dnes má mať nové výsledky pečeňových testov, tak mu mooc držím palce. Už mi schudol cca 3-4 kg. Ešte aspoň 10 😖 😖 😖 Inak už som si kúpila plavky na tohtoročnú sezónu, tak na kupku ma spoznáš podľa hnedo-zelených dvojdielnych retro plaviek 😉 😉

Prali my sme na Kose ešte neboli, na Zakynthose sme mali zásnuby na tej pláži Navagio pri vraku lode to na mňa môj chlap vybalil 😀 😀 😀 Ja špekulujem nad tou Kefaloniou, jeden hotel v ponuke Firo touru sa mi celkom pozdáva a teraz som ho videla aj ako last minute a cena tam bola prijateľná. Musím mrknúť či má aj dobré recenzie..

pralinka25
9. jún 2009

wolfi no mohla by si mi poslat.

ja uz som z tych dovoleniek jelen. Mam doma kvantum casopisov a uz ani neviem kde som co vybrala. My chceme ist teraz este koncom juna

martina05
9. jún 2009

A baby ešte ma napadlo, že na Rhodose je taká kaplnka kde sa chodia ženy modliť za otehotnenie volá sa to Tsambika. Je to na kopci nad morom. Keď sme tam boli tak jedna grékyňa išla po kolenách až do tej kaplnky... No a hore bolo kopec fotiek bábätiek, rôzne topánočky detičiek atď.....

Čo sa týka Grécka tak najviac tu milujem taký pocit slobody pohybu. sadneme na motorku alebo do auta a ideme si tam chceme. Tie organizované výlety moc nemusím...
Do Egypta na potápanie by sme išli aj my ..minulý rok som si spravila kurz a môj jediný morský ponor bol na Lesbose. ... Egypt bude asi omnoho lepší, podľa toho čo som počula a videla na fotkách. No ale zatiaľ mi zostáva len Gulaška 😅 😅 😅

A lilix s tou maltou....nič sa nedeje, predstav si aké to bude super keď už bude domček hotový.....Potom si to vynahradíte ........ 😉 😉

pralinka25
9. jún 2009

marti ja vieeeeem ktora to je ta kaplnkaaaaaa. Teda neboli sme v nej ale pri nej. Skoda ze som to nevedela vtedy. By som tam hned isla. Aj ked vtedy sme mimisa este neplanovali. Tusim sa tam budem musiet vratit 😎

My tiez presne pretoto radi chodime do Grecka.

Ale urcite mrkneme raz aj ten Egypt a Turecko. Treba si rozsirit ozory 😉

lilix veru veru. To bude zuzo ked budete mat domceky hotovy. A ta zahradka v lete je na nezaplatenie. My mame len byt 😒

martina05
9. jún 2009

http://last-minute.lastminute.sk/Grecko/Kefalon...

Prali tu je ten hotel, čo som ho spomínala, cena bola ale v tej ponuke ktorú som videla nižšia asi o 4 tis. sk

wolfskinka
autor
9. jún 2009

no my ideme az zaciatkom septembra .. lebo teraz chcem ist v juli na stimulku a v auguste na OPU a potom uz do egypta pojdem ako cerstva tehulka si oddychnut po tom vsetkom a dufam ze dovtedy dame dokopy aj tie papiere na tu adocpiu tak by nam obidvoje mohlo padnut ako kamen zo srdca a poto sa nam ta dovolenka sikne

lilix
9. jún 2009

😉 tak tak, krasne sa nam meni pred ocami, vcera som prisla o par rokov zivota, ked som videla v akych nechutnych vyskach zateploval dom. ja sa o neho tak bojim. nema poriadne lesenie len vseliake dosky. a chodi si po tom ako by sa nechumelilo..
aj som revala, ze nebude to natierat bez lesenia.. uz musim aj citovo vydierat, ze ak ma lubi nebude to robit bez lesenia.. no nepomaha. 🙄
kocky ako vy o tom pisete ja si to normalne predstavujem tu dovolenku pri mori, na motorke, vylety, more, plavky..aaa nomralne ten serial Saint Tropez to som ako decko milovala. kazde rano o 8h. Jesica ,Laura a Benzamen..
Mati, ja mam zase oranzovo kriklave plavky.. to by bolo keby sme sa stretli.. ale sak by sme sa podla mna nespoznali.. minuly rok som tam stretla spoluziacku zo strednej, dali sme si deky vedla seba a kukame na seba ako puky, ze si to ty. aky je ten svet maly, ze deky vedla seba.. no keby sme sa dohodli to tak nevynde. 😅
prali, hej tu zahradku milujem, vonku posedenicko, kvietky, zeleninka, zvieratka.

pralinka25
9. jún 2009

marti vyzera fajn.
My chceme all inclusive

wolfi no my ked nevyberieme ziadny schopny last minute teraz v juni do grecka alebo spanielska tak pojdeme v septembri do egypta. Tak sme sa dohodli. Teraz nemame pas
wolfi to by bolo uuuuuuuuuuuplne super keby ti to takto vyslo

martina05
9. jún 2009

Lilix asi by sme sa nespoznali ale takto, keď tam budem a uvidím babu, ktorá sa ti podľa fotky bude aspoň trošku podobať a bude mať oranžové plavky, budem tipovať či si to neni ty......Bude to taká hra... 😵 😵
k podobným "vydieračkám" sa občas u môjho muža uchyľujem aj ja...Niekedy zaberie, niekedy nie...
Sait Tropez som pozerala aj ja ...staráášne sa mi páčilo ako bola tá Laura ostrihaná a nechápala som ako jej ten bob mohol držať napriek tomu prímorskému vetru 😀 😀 😀 telka ........... 😀 😀

Bety tú žltú čiaru mám ešte strááášne ďaleko, ten výtok sa mi zase opakuje......tak neviem či to už nie je naozaj MS 😕 😕

wolfskinka
autor
9. jún 2009

prali no ved hej ... planujem planujem a akosi mi to nevychadza ... no nechcem to odkladat lebo som z toho dost nervozna potom a chcem to mat za sebou

martina05
9. jún 2009

Wolfi, ja len toľko ........... nezabudni, že sny sú na to aby sa plnili, takže myslím na teba aby ti všetko vyšlo ako si želáš....

A ozaj baby ako je to s tehotenstvom a dovolenkami. V ktorých štádiách sa ešte môže lietať ????

wolfskinka
autor
9. jún 2009

martina no ja by som tak povedala ze to je individni pocite ale videla som lietat aj kocky v 6 - 7 mesiaci na dovolenku

pralinka25
9. jún 2009

no najlepsie je lietat v druhom trimestri. Vtedy je to vraj najbezpecnejsie. Posledny trimester sa moc neodporuca. Prvy trimester ako kto. Je to individualne.

wolfskinka
autor
9. jún 2009

martin nezabudam ja viem ... ale niekedy nie je dobre ked clovek zije iba vo sne ...

wolfskinka
autor
9. jún 2009

prali akurat som nasla v inej temicke adenku ... pise inde ako my a je uz v 30tt .. to ubehlo co ? a ako sme ju podporovali a povzbudzovali a ona sa ani neukaze

pralinka25
9. jún 2009

a kde si ju nasla? Kokso to fakt neskutocne letiiiiiii.Aj ja chceeeeeeem

wolfskinka
autor
9. jún 2009

kukni sa tam kde su temy .. myslim to bola ze najplodnejsia temicka alebo nieco take

wolfskinka
autor
9. jún 2009

prali https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

martinex, cukruska, adrianka ... tie sa na nas vybodli uplne a este aj tie na ktore si nespominam a otehotneli v nasej temicke

lilix
9. jún 2009

babyyyyyyy kupila som si ovu test. len aby som neprepasla ovu.

pralinka25
9. jún 2009

☹ no ono to tak byva

wolfskinka
autor
9. jún 2009

lilix no pekne a kedy ho ides urobit ?

betyna8
9. jún 2009

maťka,ale tvoj graf na wf ti dal aj ovulku uplne inokedy ako ti ju urcil lekar,takže aj tá žltá čiarka je ďaleko.Veď ak si to vieš zrátať,14 dni po oplodnení by ti mal výsť už //.

pralinka25
9. jún 2009

lilix mas len jeden?

martina05
9. jún 2009

Ja viem Bety, možno po 41Dc by som už testovala....ak to dovtedy MS nevyrieši za mňa 😔 😔

Lilix nič neprepásnete ak sa budete snažiť intenzívne a pravidelne 😀 😀 😀 😀 /že to tu píšem zrovna ja, ktorá po správach zaspím a hneď je po romantike 😀 😀 /

Wolfi, tie baby Martinex, Adrianku /myslím, že o jedno bábo najskôr prišla../ atď si pamätám aj ja... Sem tam som do tej vašej témy mrkla. Ten čas ale letí .......O to viac si vážim, že naše tehulky sa na nás ešte nevykašlali .....

lilix
9. jún 2009

ano iba jeden. kedy si ho spravim? asi toho 11.12 uvidim podla hlienu a teplotky.
noo u nas so sexom radsej pomlcim. ☹ 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre