V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

wolfskinka
autor
18. jún 2009

no trvalo to 45 minut .. mila pani tam bola az som bola prekvapena ... pozrela byt povypytovala sa vselijake veci ohladom rodiny a znamych a ze ci sme sa starali o dieta niekomu z rodiny a znamych a aky mame okruh znamych a ci su rozvedeni a ci maju deti a ako by sme to dieta chceli vychovavat a ako ho zabezpecit .. a hodnotenie napisala, ze mame velmi dobre podmienky na vychovu dietata a ze ma z nas dobry pocit a ze je spokojna s nami a ze doporuci adopciu po absolvovani rodicovskej pripravy ... ze sme slusni ludia a sme schopni postarat sa o dieta a zabezpecit ho a nakoniec dodala ze by bola rada keby sme dostali take dieta, ktore by nam robilo radost, lebo ze my mu dokazeme zabezpecit slusny zivot a aj dobru buducnost ...a povedala ze si mame dat kriteria ake chceme .. bez obmedzeni ze zdrave a biele dieta ... a bola mila .... az som bola prekvapena aka bola mila

wolfskinka
autor
18. jún 2009

zajtra mame prve sedenie rodicovskej pripravy

jarulai
18. jún 2009

super wolfi, tak to vyzerá byť na najlepšej ceste 😵 😵 😵

lilix
18. jún 2009

😢 ahote. tak uz mame vysledky. je to vraj tak na polovicu.. super. vraj tam mame ist este o mesiac. ☹
pri nasej kombinacii jeho zleho spermata a mojho prolaktinu to bude asi zazrak. 😢

lilix
18. jún 2009

jeeej wolfi co to citam, take dobre spravicky. to je super. sa teskam z vas. 😅

jarulai
18. jún 2009

lilix 😢 a má ich málo, alebo majú nejakú nedokonalosť?

wolfskinka
autor
18. jún 2009

lilix ... neboj v najhorsom pripade to umele isti a hlavne sa tym netrap

lilix
18. jún 2009

aku mame sancu na prirodzene pocatie? teraz minimalne mensiu ako polovica. tak jednu stvrtinu? ak vobec?
no ved uz tak rozmyslam, ze ta inseminacia, nie je taka hrozna vec.. musim o tom daco postudovat..
popripade umele, ale teraz sa na to necitim. tak na rok.. po statniciach.

lilix
18. jún 2009

jaru to este neviem, nechcel do telefonu moc hovorit, nebol tam sam. a je z toho hotovy. ani mi nezavolal ked mu to povedali..
pisali,ze kto pouziva notebook tak tomoze byt tym. a on cele dni iba na notebooku robi..

jarulai
18. jún 2009

lilix, preto sa pýtam, lebo moj mužík mal len 10% morfologicky bezchybných a tiež doki hned vravel o umelom... lebo počet sa dá upraviť 😉

lilix
18. jún 2009

a chcete ist na umele? to IUI?

wolfskinka
autor
18. jún 2009

lilix ja idem na umele 3.7. zacinam s liekmi a 10.7. s injekciami a 20.7. idem na utz

jarulai
18. jún 2009

lilix IP 😉

sakura77
18. jún 2009

wolfi,tak vam sedenie dopadlo fajn,hlavne nech sa s tym nesismu dva roky a "dodaju"nejake zlate babenko 🙂

lilix,moj muz mal tiez zle vysledky-nam to vychadzalo z jeho strany len 25% a vidis zadarilo sa-sice prve az po dvoch rokoch a druhe dokonca po roku snazenia (juj som sa zasmiala,napisala som najprv ze "smazenia")

wolfskinka
autor
18. jún 2009

sakura no tych sedeni este bude .... este 26 hodin a potom neviem co sa bude diat , zajtra mame prvu rodicovsku pripravu

sakura77
18. jún 2009

no,to vas asi preveria zo vsetkych stran,co?zas na jednej strane je to dobre aby sa dieta ozaj dostalo do rodiny ktora skutocne o to stoji- a vy veru stojite za to 😉

wolfskinka
autor
18. jún 2009

no preverovacky mame uz nieco za sebou .. este myslim policia sa bude pytat na nasu povest a v robote ... no som zvedava ....

sakura77
18. jún 2009

policia? 😕 😕 😕 to vazne?tak to uz snad troska aj prehanaju,nie?

jarulai
18. jún 2009

😨 😨 😨 😨 to prečo takto nepreverujú aj na Luniku IX?

wolfskinka
autor
18. jún 2009

sakura no to nie .. pridu ku nam do baraku policjati a budu sa vypytovat po susedoch a staci ked to povedia nejakej drbne starej babe a bude to vediet pol ziliny ...

ale co uz, hlavne ze to napreduje

sakura77
18. jún 2009

no a co,nech vedia,ved to je krasne dat opustenemu dietatu novu rodinu 😉 stare drbny mozes mat tak akurat na haku

jarulai
18. jún 2009

tak,tak - kašli na klebety 😉

wolfskinka
autor
18. jún 2009

no ved hadam policia ma tolko taktu ked sa budu vypytovat podla mna to nemozu zavesit na nos hocikomu kvoli comu nas preveruju

lilix
18. jún 2009

no inak fakt chore.. ked chces mas svoje vlastne, nikto ti nic nemoze a nepreveruje.. aj uchylak moze mat deti. a ked si chces adoptovat, robia s tym caviky az moc prehnane..
mnoho ludi to moze aj odradit, to je pre vas skuska, ze ked vas to neodradi, obstali ste..
si spominam na chandlera a moniku z priatelov, ako sa vydavali zaniekoho ineho../tusim za evanjelicku fararku/ ale tam si mala vybrat matka, ze komu chce dieta dat. u nas to asi tak nie je. ze?
heej shakur, az 25? ja si to nepamatam, ze by si spominala.
tak ale ako pisem, nam sa asi aj koli mne nedari, nie koli nemu.

wolfskinka
autor
18. jún 2009

co a este ich zaujimalo ci sme veriaci a ako .. tak som povedala ze muz je katolik a potom ze ci budem branit vo vychove deti ked ich bude chciet viest k nabozenstvu

sakura77
18. jún 2009

no ,"az "25" 😉 moj stav som nejak nestihla dopodrobna preverit,dost casto som mavala vselijake zapaly a tak,tak neviem,ale kym som to stihla "vyzistit"tak nam to vyslo nastastie,tak som nemusela absolvovat vsetky tie vysetrenia,laparky a tak-ale uz som sa veru chystala na to

pralinka25
18. jún 2009

wolfi myslim, ze policia nepojde nic osobne preverovat. Pokial viem policajti davaju len spravu ci nemaju v evidencii nejake priestupky a tak.

jarulai
18. jún 2009

sakura, ty si z tých šťastnejších ako pozerám - myslím tým, že si nestihla ani zisťovať 😉

wolfi a číslo podprsenky nechceli 😕

sakura77
18. jún 2009

jaru,ani nehovor,ked tak ciatam co tu uz niektore babule "odtrpeli"fakt som rada,ale keby to neslo inak,vydrzala by som,no

wolfskinka
autor
18. jún 2009

prali ... pojdu podpisovali sme papier ze davame policii suhlas na to aby nas preverili u susedov a v zamestnani

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre