V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

kolienko
20. máj 2009

aha, myslím, že si to velmi dobre vymyslela. tak potom budeme na teba myslieť, ze princeničky 😎

ja uz som aj napapkana.......baby ako to vyzerá u vás v práci??? tu sa začína zhusťovať vzduch

betyna8
20. máj 2009

kolienko,to tak skoro papkáš?
Ja mám v práci tažký veget,ale mohlo by sa konečne začať niečo diať, blbá kríza ☹

zlato115
20. máj 2009

ahojte babule, tak ako sa tu máte??? 🙂

wolfskinka
autor
20. máj 2009

zlato ahoj dlho si tu nebola

zlato115
20. máj 2009

ahojky wolfi, no doobeda sa mi moc nedalo, kedže som bola bud na WC, alebo spala a po obede bol na nete manžel... ale už sa to zlepšilo, tak som vás prišla pozriet 😉

wolfskinka
autor
20. máj 2009

preco na wc ???

zlato115
20. máj 2009

ja som tehotná wolfi 😉 a zo začiatku som to zle znášala 🙂

wolfskinka
autor
20. máj 2009

jezis a preco to nemas v profile .... baby ved vy tu tehotniete jedna za druhou a ja tu stale trcim ako taka sliepka na bydle a stale nic

betyna8
20. máj 2009

ahoj zlato 🙂

wolfskinka
autor
20. máj 2009

zlato v ktorom tyzdni si ?

martina05
20. máj 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

Ahojte baby, pridávam graf... No keďže tento mesiac meriam prvýkrát prosím o radu .........nemala by byť už teplota nižšie ??? A ešte jedna..najintenzívnejšie snaženia sa by malo byť v čase poklesu teploty???

zlato115
20. máj 2009

ahojky bety, ako sa máš ty??? 🙂

wolfi, ja som asi v 7ttpodla ultrazvuku a podla poslednej mrchy v 9tt, takže to ešte neviem presne, tak snát sa to 4.6. už vyjasní presnejšie 🙂

jarulai
20. máj 2009

ahojte babulky, už som tu aj jaaaaaa 🙂

zlato, ty na nás nejako kašleš ☹ kde si sa nám stratila

betyna8
20. máj 2009

martinka, to zaleží od toho aké dlhé cykly mávaš, no ale teplotka ti klesá,tak je možné,že sa blíži ovu. Tak ako som už písala,treba sa snažilkovať priebežne,aspoň obdeň.Keď teplotka zas začne stúpať,obyčajne je už po ovu.

zlato mám sa fajn,ani nejak nepocitujem to tehotenstvo

jaru caf prcant 😀

kolienko
20. máj 2009

presne tak matulík.... ziadne pravidlo na teplotu neexistuje. jednoducho povedané pred ovulkou klesne a potom uz len stúpa a drzí sa ho.....

jéééé zlato ahooooooooj..... ako sa máš??

dúfam, že nám uz nebudeš dlho grckať a prídes za nami.

jarulai
20. máj 2009

no ja nie som až taký prcant - o 12.00som skončila - skoro som sa prepracovala 😀 blbne mi net, už som sa dvakrát prihlasovala, ide ma šlahnuť 😠

wolfskinka
autor
20. máj 2009

no baby ja este 2.5 hodiny a idem domov a sup na tie okna 😠 nech to mam z krku

jarulai
20. máj 2009

wolfi, čo ideš okná umývať? aj ja by som mala 😝

babulky, ja zase zaspávam 🙄

jarulai
20. máj 2009

ozaj, moj grafík:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

doktorky garfitáčky, možte študovať 😉 😀

zlato115
20. máj 2009

ahojky jaru, ja som tu ale nikto dlho neodpisoval a prišiel mi manžel, tak som sa na chvílku vzdialila... 🙂

ahoj kolienko, no už nevraciam už to je celkom v pohode, už si asi moje telo konečne zvyklo na zmenu 😉

jarulai
20. máj 2009

zlato a manželík ako? vznáša sa v oblakoch od samého šťastia, čo 😉

tak už si nebudem písať sama so sebou...hurááá, hurááá 😀

betyna8
20. máj 2009

wolfi,keď budeš vo švungu,môžeš prísť umyť aj k nám 😀 ja dnes končím tiež o 15, ale som dohodnutá so sestrou,že s ňou a mojím krsniatkom-čertíkom pochodím po obchodoch, tak sa teším.Teda nie na obchody,ale na krpca a vonku je krásne,tak si užijem slniečko a hádam aj zmrzku.Máme tu fantastikoš 🙂

zlato115
20. máj 2009

jaru, no je rád, stará sa o nás 😉 nebudeš, už som tu aj ja, ako kedysi 😀 😀 😀

bety, tak to si dobrá ja nevydržím dlho chodit po slnku, ešte si budem musiet asi aj nato zvyknút... 🙂

jarulai
20. máj 2009

no a ja som dnes chcela kvoli vám ostať dlhšie - to tu nikto nebude po 15? ☹ tož to budem musieť ísť aj ja domkov a oddychovať 😉 😀

zlato115
20. máj 2009

jaru, ty si zase sama??? no pekne, dnes tu je záverečná o 15 😀

betyna8
20. máj 2009

no jaru veď si povegeť alebo sa prebehni s tigrom 😀

jarulai
20. máj 2009

zlato, áno - od dnes ☹ ráno mi mužík už zase odišiel ☹

zlato115
20. máj 2009

ahaaa, no ale ved to utečie a zase ho budeš mat pri sebe... 🙂

wolfskinka
autor
20. máj 2009

jaru no idem nemozem sa k nim dostat .. a ked zacnem stimulku v juni uz ich neumyjem a naposledy som ich umyvala pred vianocami tak si viete predstavit ako vyzeraju

mne padla o 15.40 😵

betyna8
20. máj 2009

janulček tu nebola poriadne dlho, žeby už robila ošetrovatelku 😕

jaru všetko má svoje výhody aj nevýhody a na všetko sa dá zvyknúť,ale nezávidím ti. Kámoška má manžela,ktorý pracuje 10 mesiacov v roku v Taliansku a takto fungujú už 4 roky,no a veru skonštatovala,pomohlo, veď majú krásny byt už splatený a aj avetko,ale vraj to za tie prašule nestojí a najradšej by ho už mala doma.Ale čo ,keď si človek s prácou v dnešnej dobe moc nevyberie a z niečoho žiť treba ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre