V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

zlato115
15. júl 2009

Ahojte, takže tieto dva dni to tu volajako nežije... kde ste všetký??? 😕 😕 😕

betyna8
15. júl 2009

ahojte,
no baby je to tu dost mlkve,ved je nas tu viac tehotnych ako snažiliek.Ale to neva.
Kolienko a zlato ako sa drzite?
Wolfi čo nové?
Lilix, tak to je fajn,že drahý sa zotavil,len nech si dáva na seba lepší pozor
jaru,zdravím aj teba 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt

zlato115
15. júl 2009

Ahojky bety, ja sa mám fajn, len dnes som prespala celá den... asi to počasie čo je tu sa nepači ani drobcovi, hroznééé...rána nemám moc rada, lebo sa nemožem poriadne prebrat a len by som ležala, ale inak to je v pohode... a čo ty bety??? pozerala som, že už si aj niečo kúpila 😉

lilix
17. júl 2009

no toto 😕

zlato115
17. júl 2009

to fakt tu nikto nieje, to čo sa tu deje 😕 ☹ ☹

wolfskinka
autor
17. júl 2009

ahojte ...

zlato tebe to pekne pribuda

betyna a tebe tiez

zlato115
17. júl 2009

Ahoj wolf, no pribúda, ale tu to počíta inak, v 18tt budem v útorok... ako sa inak máš???

wolfskinka
autor
17. júl 2009

no vselijako ... nieco dobre nieco zle, kukni IP

lilix
17. júl 2009

ja som sa presunula do inej temicky,ale zostanem verna aj tejto.. neviete kde je shandulik? mata je na dovolenke..

zlato115
17. júl 2009

lilix ahoj, tak ja to neviem... ale flákajú to tu pekne 😖 Takže zbieraš infošky aj inde 😉

mimusa4
17. júl 2009

prepáčte že vám tu leziem..
zlato, ty si už 18tt, waw o chvíľu ma dobehneš, len tak ďalej 😉

zlato115
17. júl 2009

ahoj mimusa, no tak to ta nedobehnem, ale už sa to aj nám pripočítava... 🙂 A ty sa máš ako???

wolfskinka
autor
17. júl 2009

lilix netusim mozno na dovolenke

mimusa4
17. júl 2009

zlato ok, teplo neľúbim, lae čo už 😅

lilix
17. júl 2009

ahoj mimusa ake prepacte, ved mi tu nezakazujeme nikomu chodit. sme len radi, lebo tema stagnuje..
zlato uz citis aj pohyby?
mim vy ste sa ako dlho snazili?

mimusa4
17. júl 2009

lilix dlhoooooo 😅 ..asi 3r. možno aj niečo už neviem, človek to prestane po čase počítať 😉

lilix
17. júl 2009

juuj to je fakt dlho? vam nakoniec pomohlo umele? ci?

lilix
17. júl 2009

teraz kukam, ze som tam nechcela dat za dlho otaznik, ale vykricnik, prepac ..

mimusa4
17. júl 2009

to nič, vedela som ako myslíš...hej um.

mimusa4
17. júl 2009

a ty si nebola tehu? či sa mi to len pletie? pardon ale fakt nepamätám 😕

lilix
17. júl 2009

nie, nie ja som nebola tehu. 😢
a bohvie kedy budem. ☹
ale raz to urcite pride, len sa nemozem na to sustredit, a upinat. teraz si dam /zase/ odklad, lebo by mi vychadzalo rodit na statnice, a to nechcem. resp. sa nervovat vysoko tehotna.. to tiez nema vyznam. tak od oktobra, novembra by som to skusila znova. uz budem aj mudrejsia, kedy to presne mame. lebo este nic poriadne neviem. od septembra mam prednasky.

mimusa4
17. júl 2009

určite budeš len treba trafiť ten čas..a keby sa ti podarilo aj teraz tak čo, budeš určite rada 😉

lilix
17. júl 2009

presne tak, sa neda planovat, osud si to zariadi po svojom.. co ma byt to pride.. len by to bolo tazke.. ja asi moc mylim, nenecham veci plynut same, ale planujem. to nie je dobre. chcem vsetko nasilu, ako ja chcem.
ach jo, co uz so mnou 😀 😝
a vy ste mali nejake problemy zdravotne? preco sa nedarilo? ak to smiem vediet..
sa som mame len tak zapitila, ze mam pred sebou este dalsie dva roky skoly, na mgr. a ona, ze nie, no urcite, ze pekne ist na matersku.. ach jaj,keby vedela,ze uz rok sa nedari.. ked ona otehu hned, sa poznali s otcom iba 4 mesiace ci ako. 😎

lilix
17. júl 2009

ho*no robim, iba si tu konikujem a pocuvam lucku vondrackovu.
no darmo, piatok. uz nevladzem 😀

lilix
17. júl 2009

kam sa zase stretil bocian? 😨

zlato115
17. júl 2009

lilix, ja ešte necítim pohyby, ale sestrička mi povedala, že u prvorodičiek to može príst neskor okolo 20.=22.tt, tak som zvedavá, kedy niečo ucítim...
ja som si trošku zdriemla a potom som sa naložila do vlažnej vody, je hrozne teplo...

mimusa, tak to teplo nemusím ani ja až také prehnané a to som neni až v takom pokročilom štádiu ako kamoška... ona o mesiac rodí a ked je takto horúco je jej zle...

jarulai
17. júl 2009

ahojte babulky, som sa aj ja sem konečne dostala 😉 😵 každú chvílu mi padá net, sa sem snažím dostať už aspon hodinu 😠aj toto asi budem posielať na 15x 😠 😠 😠

shandy má dovku - išla za mužíkom /že hora k Mohamedovi 😉 /

zlato, ty už máš aké krásne tt 😵

lilix
17. júl 2009

ahaa. ja ze co nepise. a kolienko sa nam kam podelo? ta asi tiez dovolenkuje, dufam...

martina05
18. júl 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/1/nu...

Ahojte baby, tak dnes sme sa vrátili z dovolenky.... tešila som sa že nám dovolenka vyšla na ovulku a nič z toho ☹ ☹ ☹ . Myslíte si, že može byť anovulačný cyklus spôsobený užívaní ATB??? Včera som sa už aj nádejala, že snáď z toho niečo bude ale dnes zase pokles...... 😒 😒

lilix
19. júl 2009

ahoj. mati ja by som ovulu povedala na 17. preco to nevyznacilo? zeby naozaj neprebehla? ccccň
ja som taka krava, nechcem uz priberat, a oni mi donesu tiramisu so slahackou. no a nezozer to, ked to polozia pred teba. aby sa to pokazilo?? hooo jeee. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre