V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

lilix
30. júl 2009

na nas zase robili budu, ze aby sme netelefonovali, lebo daju vyhodit vypisy, kto komu.. no to co ja prevolam, si kludne aj zaplatim. to je tak mizerne malo.. to skor sefstvo vola kade take do zahranicia hodiny.. 😠

jarulai
30. júl 2009

v bývalej robote nás šefino sledoval - svoj comp mal tak nastavený, že sa nejako mohol napojiť na naše a tak sledovať ktoré stránky máme otvorené 😠 a dokonca aj poštu nám sledoval - to už sa mi zdal vrchol 😠 😠 😠 na to podla mna nemá právo - ved to je akoby mi otváral listy, nie 😠

lilix, ty sa nám meniš 😀

lilix
30. júl 2009

pisem jak monogol krizeny s suka hosiki

lilix
30. júl 2009

no hej, z motyla sa stal pavuk a teraz zajko.. co budem na posledy?

jarulai
30. júl 2009

sa zvačšuješ 😀

lilix
30. júl 2009

teraz som cica mjaaauu

pralinka25
30. júl 2009

lilix nestiham vnimat tvoje premeny 😀 😀 😀 😀

no s telefonmi sa tiez vyhrazaju ale ja sukromne nevolam.
nas sef niekedy robi ze akoze nieco potrebuje na pocitaci a hned pokuka aj maily. Nastastie moje heslo nevie

jarulai
30. júl 2009

lilix, ani ja normálne nestíham sledovať 😀

jarulai
30. júl 2009

no babulky, prchám domkov 😉
majte sa krásne, pekný zvyšok dna 😉

levuscik
30. júl 2009

ahojte kocky...ktore ste este tu 😉

inac ako pise prali, aj mne niekedy lepi, ze mi na to pridu...ze si pismenkujem na konikovi pocas pracovnej doby a tak...ale co uz 😀
Dnes som bola na gynde...pred dovolenkou som bola na cyto...vyslo mi ze mam stredny zapal.... sestricka mi povedala, ze cyto je v poriadku, ale ze mam prist na vyter (do telef.) som nechápala.... dnes sa tam dotrepem a doki mi povie, ze mam stredny zapal...ze kym je mierny tak to neriesi, ale ze stredny treba... urobil mi vyter a o tyzden mam volat o vysledky a prist si pre lieky.... takze super 🙄 snazilkovanie asi musim odlozit....
Pretoze ak som to spravne pochopila, mam stredny zapal krcka maternice....

pralinka25
30. júl 2009

levus to je nemile 😒 ale neboj to sa spravi lahko.

no u mna je kon ako droga. Uz som si povedala ze si musim davat pozor ale je to silnejsie ako ja 😅

lilix
31. júl 2009

dobre rano.

lilix
31. júl 2009

dnes som tu prva..
inak sa uz neviem dockat, ked pride mata z dovolenky, ako to s nou vypada..

wolfskinka
autor
31. júl 2009

ahojte dobre ranko

prali nemaju na to ako prist nemusis sa bat

pralinka25
31. júl 2009

ahojte 🙂

myslis wolfi?

jarulai
31. júl 2009

dobré ránko 🙂

lilix sa nám už premenila naspať na lilix 😉 😀 😀 😀

lilix
31. júl 2009

ano, zvieratko sa premenilo na cloveka..
babky ja som mala vcera zase migrenu.. 😢 uz nevladzem. a kramy este nedosli hnusoby. len ma natahuju. nech sa to uz spusti..

shandy
31. júl 2009

dobre ranko bambule 🙂 🙂
joooj chudiatok lilix, aj mna vcera bolela hlava, asi bude zmena pocasia. Na matu som aj ja zvedava
😀 😀

jarulai
31. júl 2009

si predstavte, že aj mna včera gebula pobolievala - to sme tu už ako takí starí manželia - tých bolieva vačšinou niečo rovnako 😀 😀 😀 už nechýba iné, len aby sme tie mrchy mali všetky naraz, že 😀 😀 😀

tak dnes zaváram ja - práve mi mužík volal, že mi oberie broskyne 😉 ako ho poznám, bude ich za vagon 😀

wolfskinka
autor
31. júl 2009

som pc maniak ... nemas sa coho bat ... ja sa tym zivim ... pokial sa ti niekto nepripoji na pc tak nemaju ako ... teda maju ale to je komlikovane a nepoznam cloveka ktoremu by sa to chcelo a pokial nemaju vyslovne podozrenie tak nie je preco .... a ak chces aby nevedeli na akych strankach si tak vzdy ked ides domov ich zmaz a mas pokoj uplne ... odkazy na stranky sa daju zmazat tam kde spustat internet a otvori sa ti okno a tam su zalozky file, edit ... tak tam das kolonku Tools a ked to otvoris .. tak hned prve policko je Delete Browsing History a ked na to kliknes tak zmazes vsetky stranky na ktorych si bola a uz ti nikto nic nedokaze ... akurat zakazdym budes musiet napisat cely nazov stranky ktoru chces otvorit nebudu sa ti uikazovat v ponuke ... ake jednoduche ze ????

pralinka25
31. júl 2009

no kramy nech su ako chcu ale ovulku a plodnu by sme kludne mohli mat naraz a hned 😉

lilix mna natahovali 5 dni. 5 dni som mala vytok a mrcha nie a nie zacat uz som z toho bola na nervy. Ta migrena je potvora.

wolfskinka
autor
31. júl 2009

no ja mam jonasa cca 7.-9.8. tak ideme do toho, antibiotika koncim 14.8. ale to nevadi ... a 11.8. mam dostat kramy takze je mala sanca kedze ovulku som mala v utorok ...

lilix
31. júl 2009

baby mne niekto z prace uje*al zrkadielko, to je uz vrchol!

jarulai
31. júl 2009

no ten jonaš sa mne vobec nezdá - mne to vždy vychádza 2dni po skončení mrchy, takže asi sranduje 😀

prali a čo keby sme mali ovulu stále - nech máme vyššie šance 😉 😀

jarulai
31. júl 2009

no lilix, to teda je 😠 to sa niekto nezmože ani na to aby si kúpil poondené zrkadielko?

lilix
31. júl 2009

no ze sa aj niekto ulakomi na take stare zrkadielko.. to je sila.. 😠 ale do coho teraz budem cumakovat, ked si budem jebaciky vytlacat? 😢 😢 ja nestastna.. ☹

pralinka25
31. júl 2009

lilix nestastny zemepan aspon mas dovod kupit si nove a krajsie 😉

jaruuuuu suuuuuhlasiiiiiiim s tou ovulkouuuuuuu 😎

wolfskinka
autor
31. júl 2009

jaru mne tyzden pred ... ale za pokus to stoji

shandy
31. júl 2009

lilix ty si ale cislo 😀 😀 😀
mozno nejaky fetisista ti ho cmajzol 😀 , alebo si ho dakde zalozila..to sa stava aj mne, ze sa vystresujem, ze kto co mam a potom to najdem 😀
jarulka aka mrcha??? tehule budeme naraz... 🙂
jonas? suhlas...mne to vychadza vzdy na zaciatku mrchy... 😔
inak wolfi, da sa to zistit. viem to preto, ze prave ja mam tu moznost kontrolovat nasich ludi po akych weboch surfuju 😉, mam na to jednoduchy softverovy nastrojcek, ktory mi podla IP adresy krasne vypluje vsetky detaily...

lilix
31. júl 2009

shandy som 😀 😀
mas pravdu, asi som ho niekde do dacoho vlozila.. ze? shandy ty spehujes, co kto pise? aj ja chceeem. 😕
ja uz jonasovi neverim.. aj mi to na zaciatku vychadzalo tie moje studie bab tu na konovi, ale vela nebola pravda, tak sa na to nespolieham.. prdim na jonasa.
prali no aby mi aj to ujeb-kalii?
sa mi snival do rana taky sen, ze som plavala v bazene, a za mnou doliezal nejaky chlap, a ze mi lizal licka na ritke.. 😀 nebranila som sa bolo to prijemnee 😎 😎 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre