V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

jarulai
16. jún 2009

aj ja ešte pol hodku zhruba a už ma to tu brutááááálne nebaví - ešteže máme koníka, že 😉 😀

wolfskinka
autor
16. jún 2009

jaru no presne

jarulai
16. jún 2009

už len nejakých 10minút 😵 😵 😵

pralinka25
16. jún 2009

vy uz idete za 10 minut domov vy sa mate.
Ja mam inak dnes tiez upratovaci den. Ja mavam miesto soboty upratovaci utorok.

jarulai
16. jún 2009

to ja mávam upratovaciu sobotu 😝
a ty si dokedy, prali?

wolfskinka
autor
16. jún 2009

jaru ja 11

jarulai
16. jún 2009

OK babulky, prchám domkov 😉 tak zase zajtra. majte sa krásne 😉

wolfskinka
autor
16. jún 2009

ja sa lucim idem robit domov debordelizaciu

jarulai
17. jún 2009

dobré ránko 🙂
už zase v tej blbej robote 🙄 😝 a mužík na ceste do roboty tiež ☹ ☹ ☹
ale zase sme bližšie k víkendíku, že 😵 😵 😵 😵

wolfskinka
autor
17. jún 2009

ahojte dobre ranko, okna su umyte ... uz aj vonku vidiet 😀

jarulai
17. jún 2009

huráááááá, už vidíš aj slniečko 😀 😀 😀 a krajšiu budúcnosť 😉 😀

wolfskinka
autor
17. jún 2009

no to hej ... este ostatnu debordelizaciu a bude to uz v norme aj muz mi vcera pomohol sice nie s oknami ale aspon cosi upratal aj on

jarulai
17. jún 2009

pekné od neho, že ti pomohol 😉

mne sa dnes taaaaaaaaaakkkkkkkkk nechce nič robiť 😝 🙄 🙄 🙄 tu asi zaspím na klávesnici 😝 😀 ale musím - tak zase na obed, jo 😉

kolienko
17. jún 2009

ahojte....kočky. tak ako?? čo nové?
Martinka, čítala som, že to asi nevyslo tento mesiac....nevadí, nezúfaj......tak sa to podarí na ten buduci ....

Ja som bola včera u lekára... bije nám srdiečko a som v 7tt+4
začalo mi byť zle a rano grckam....občas aj navečer. 😉

wolfskinka
autor
17. jún 2009

baby prave volali mojmu muzovi zo socialky, dnes o 20.45 pridu ku nam na kontrolu, bojim bojim aby nam dali dobry posudok

kolienko
17. jún 2009

wolfi, nebojkaj....ved včera si vyumývala okná. to určite zapôsobí na nich 😉

wolfskinka
autor
17. jún 2009

no okna su umyte zaclona oprata ... dnes este podlahy povysavat a hlavne pospratovat bordel ... vsetko nalozim do krabic a znesiem do pivnice , lebo mame este jednu izbu nezariadenu taku bordel izbu ... tak vsetko musim spratat

betyna8
17. jún 2009

ahoj kolienko, tak to je fajn,že je drobec ok a dufam,že ti nevolnosti prejdu rýchlučko, ja som 4 t pred tebou,dnes máme 13tt+4
wolfi,neboj sa, veď aj socialne pracovničky su len ľudia a hádam,keby mal niekto rozostavaný dom alebo nedozariaďovaný byt,nezrušia mu žiadosť.Inak,prečo prídu až taak neskoro večer? Veď ani tie vyleštené okná neuvidia 😀

wolfskinka
autor
17. jún 2009

uff baby podrzte sa akurat mi volali z navratu, ze v piatok o 8.00 mame prve sedenie rodicovskej pripravy sa to akosi rozbehlo ... drzte mi palce, aby to vsetko dobre dopadlo ..

bety neviem, ale zaclona vonia po celom byte ... no este stihnem tu debordelizaciu ostatnych veci ked si maknem a hadam to bude ok

martina05
17. jún 2009

Ahojte baby, kolienko strááášne sa teším ....

Wolfi neboj dobre to dopadne, hľadne buď kľudná, prirodzená a uvoľnená... V strese robí človek veci, ktoré by inak nespravil .... Inak tie ženy zo sociálky sú dobrí noční vtáci .... Ja už okolo 20,30 h. niekedy spím.... 😀 😀 😀 Našli by ma v pyžame 😀 😀 😀

Baby, ktoré meriate BT chcem sa spýtať, odkedy sa ráta nový cyklus??? Musí byť 1. deň krvácania alebo sa ráta už špinenie ???? Dnes som začala špiniť už klasicky a neviem či už mám začať nový cyklus ......

wolfskinka
autor
17. jún 2009

marti no uvidime co sa udeje, snad to dobre dopadne a aj ten piatok a potom uz budeme chodit na tie sedenia a za to sa plati tak by mali byt milsi ako na socialke

pralinka25
17. jún 2009

ahojte.
wolfiiiii super ze sa ti to rozbehlo. Neboj urcite ta kontrola dobre dopadne

wolfskinka
autor
17. jún 2009

volali muzovi ze stoja u nas pred vchodom ... total prepadovka a my nie sme doma ... a nemozeme odist z roboty, maju tam napisane moje cislo ze maju kontaktovat mna .. zase psychologicky efekt idu na to cez chlapa a zavolaju mu do roboty a cislo si zistili v zozname .. boze to je hra o nervy

pralinka25
17. jún 2009

kokos dobra haluz. A co cakali ze budete rano doma? sak kazdy bezny clovek je v tej dobe vacsinou v praci.
Sila ze kontaktovali jeho

wolfskinka
autor
17. jún 2009

no ved to psychologia, najskor sa dohodneme na niecom o 7.30 a potom to zmenia a cakaju ze budeme doma ...

testuju nas ci vybuchneme alebo budeme kludni

pralinka25
17. jún 2009

presne tak wolfi. Testuju vas.
Nesmiete sa dat. Treba zachovat chladnu hlavu.Treba im vysvetlit ze ste zamestnani a bud sa zastavia skor alebo pridu po vasej pracovnej dobe.
Hlavne je sa nedat.
Wolfi prosim ta kolko stoja take sedenia v tom Navrate. Mozes mi to napisat aj do IP.

martina05
17. jún 2009

Wolfi, kľud.......držím všetky palce ...

wolfskinka
autor
17. jún 2009

prali 33 euro na hlavu

marti no snazim sa ... teraz uz ide do tuheho

pralinka25
17. jún 2009

to je uzasne ze na hlavu. Malo by to byt na par nie? ALe sak misia z niecoho zit 🙄
wolfi ide do tuheho ale ty to zvladnes. Si silna osoba. Uz si presla vselicim a toto ta len tak nezlomi 😉

wolfskinka
autor
17. jún 2009

no dieta si moze adoptovat aj jednotlivec nemusi to byt par
prali no nesmie ... koniec tohto tyzdna bude dost narocny, ale v piatok vecer ideme so znamymi na pivko posediet a v sobotu na gulas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre