V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

pralinka25
4. jún 2009

wolfi jasne. Uplne to chapem.

A vies co sa hovori ze do tretice vsetko dobre. Tak fakt verim ze u teba to bude platit a uz to bude mat uspesny koniec.

shandy
4. jún 2009

aj kamoska mava tie migreny, je to dooost zle. akurat s tym dnes zostala doma. ona aj zvracia a bez tabletky nedokaze existovat.
jeeeeeeeej jezko chudiatocek 🙂 🙂 , este ze tohoto ste zachranili 😉

betyna8
4. jún 2009

martinka, ake dlhe cykly mávaš?
lilix,na tu migrenu ak ju mavaš častejšie sú dobre aj brušné tance,lebo migréna je často sprievodný znak bolavej chrbtice a fakt netreba zanedbavat pitný režim

wolfskinka
autor
4. jún 2009

prali ja by som bola rada keby to vyslo uz tento mesiac a som sa tomu umelemu konecne vyhla kvoli tym liekom kvoli peceni .. ale ...

dnes je uz 18 den a akosi stale nemame to rozhodnutie.... ta tetuska na tej socialke si dava nacas

lilix
4. jún 2009

bety uz to bude tak, mam to z chrbtice, uplne to citim, ze ked sa blbo vyspim, resp. mam pocit, ze tam mam daco zablokovane, posunute, vtedy to tlaci na nerv.. predtym som to nemavala.
ja zatial nevraciam, ale mam pocit na vracanie a byvam hladna. tabletka mi klop klop klop zabere..

martina05
4. jún 2009

Bety s Duphastonom som mávala presných 28 dní...
Po vysadení HAK som však 9 mesiacov mala cyklus cca 36 dní +-...........až do sept.2008, potom mi 2-3x meškal menzes cca 50-60DC, tak mi lekár pichal agolutín a nasadil mi Duphaston. Ten som brala do 3 mája ........

betyna8
4. jún 2009

no Martinka,tak uz len cakat ako to bude pokracovat
lilix,je to blbe, takato praca za pc nam riadne nici chrbatiky

lilix
4. jún 2009

bety presne.. mne vecer normalne tika nerv v oku. ruka ma boli co pracujem s mysou.. ale kazde povolanie ma svoju dan.

pralinka25
4. jún 2009

babulky kde ste vsetky. Nebodaj lovite bocianov? 😀

kolienko
4. jún 2009

ahojte....
blbne nám net. chcem vám napísať len tolko, ze som bola u lekára a potvrdil tehu.
plod este nebolo vidieť, iba vak a zlr. teliesko.... tak uz sa tak trosku vytešujeme celá rodinka.

no a matka niečo pre teba......

všimni si môj graf... vzdy po ovule mi stúpala teplota po stupni a pozri sa teraz na mna??? uz vám môzem za chvílu posielať prvé TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt

baby som tehula a tesíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím sa z toho. jupííííííííííííííííííííííííííí 😵

mata: http://www.fertilityfriend.com/home/257744

pralinka25
4. jún 2009

kolienko to je supeeeeeeeeer. Moc drzim vsetky palce aby vsetko prebiehalo ako ma.

Inak k tomu tvojmu grafu. Ja som s grafov blbec a keby ti pocitac tu ovulku nevyznacil tak ja by som usudila ze ovulka bola skor. V obdobi ked si mala tak dlhsie tie nizke teploty. Ja by som asi fakt nikdy neprisla na to ako a podla coho vyhodnocovat. Neviem to ani u seba 😅 🙄

lilix
4. jún 2009

vsetci sa tesime z toho, ze je nasa kolienko tehu jupiiiiiiiii
ja si zoberiem cica od teba jedno T, a nech je uspesne. 😅

betyna8
4. jún 2009

prali, ovulka sa da osdledovat aj napr. hlienom z krcka maternice a samotnym krckom,len to chce troska praxe a dlhsie sledovat.No a teplotky tiez.Ved moj tehu grafik bol tiez divoky a mam pocit,že čím je graf čudnejší,tým úspešnejsí 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pralinka25
4. jún 2009

bety ked ja neviem ten hlien urcit. Ved po sexiku vyteka aj nieco ine a ja neviem co je to ine a co ten hlien. Som asi fakt dement ale nerozoznam to. A co sa tyka toho krcku tak to som este neskusala lebo nevie ako na to 😕

shandy
4. jún 2009

jeeeeeeej kolienko obr gratulaaaaaaaacie mamina nasa 😵 😵
tak si pekne hod do pasu tie tt, nech sa pokochame 😀 😀 😀
ja si beriem dalsie T 🙂

pralinka25
4. jún 2009

no aj ja si teda zoberiem jedno T 🙂 😵

betyna8
4. jún 2009

prali ked sa kuknes na temu grafy BT najdes tam odkazy na postupy ako sa sledovat 😉 ja som tu mudrost nabrala tiez tam

kolienko, veru rychlo posli babam virusiky, tie moje zautočili už na zlato aj teba,tak je na čase zas postúpiť 😀

betyna8
4. jún 2009

lilix ina haluz 😀

martina05
4. jún 2009

Kolienko SUPER !!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Gratulujem ...... a beriem si tiež jeden tehu vírus .... Som šťastná, že sa to tu hýbe .....
Dúfam, že si už zmeníš identikit...... V ktorom si týždni ???? Kedy máš predpokladaný termín .....???

sakura77
4. jún 2009

juuuj,baby ja len ze nakuknem a hned takato sprava!!! 🙂 🙂
kolienko moc moc gratulujem 🙂 🙂 a prajem aj dalsim aby sa "navirusili"TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTttttttt 🙂

shandy
4. jún 2009

caves sakura, uufff ze 16 tt, ty brdo ako to leti, o chvilu nam aj porodis 😀 😀 , ako sa mas?
pekne nas zavirikuj 😀

sakura77
4. jún 2009

no,dufam ze sa zas na niekoho nalepi virusik 😅
no veru,leti to,strasne uz som zvedava co to tam je,ale este musim par tyzdnov vydrzat kym pojde m na 4D uzv

inak uz sa mam konecne dobre,je mi fajn,priberam 😅 ,stav pleti sa zlepsuje 😀 a uz aj troska kopkame 🙂 takze zatial to vyzera dobre,v utorok idem na nejake testy,troska sa bojim,niektorym babam vysli zle a museli ist na amniocentezu,tak mam aj ja trocha strach-vsetko to vyslo tym co mali uz vyssi vek,tak bojim bojim aj ja

bleelka
4. jún 2009

cafte kocky, ja len kukam co za temu toto ked tu sakura pise a najdem zname tvare 🙂 lilix ahooooj
kolienko, co to citam? to je skveleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, srdecne blahozelaaaaaaaaaaaaaaam a zelam nech ide vsetko ako ma az do uplneho konca 😵

radkatom
4. jún 2009

Ja odpadnem, dnes som po dlhom čase vo Vašej téme trošíčku polistovala a čo to??????????????????????
KOLIENKO ja sa strááááááááááááááááááááááááááááááášššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššne teším!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosím Ťa dávaj si strašný pozor!!! Držím palce TEHULA JEDNA 🙂
Lilix a teraz TYYYYYYYYYYYYYYYY!!!

papa babule

lilix
5. jún 2009

ahojteee kocky moje zlate: bleelka, shakurka, radka... nhooo posnazim sa, aby som bola dalsia. 😅 fakt vam tie tyzdne letia..
shakura ja som si citala temu aminocenteza a vraj tam nebola ani jedna co jej vysly zle vysledky na aminocentezu, takze nechapem preco to ti doktori robia, iba stresuju tie zeny. vcera tusim v reflexi ci co to bolo davali, ze preto tie cigane nemaju problem otehu, lebo nemaju tolko stresu, a nepouzivaju tolko chemie.

shandy
5. jún 2009

dobre ranko vsetkym 😵 😵
sakura, neboj, vsetko dobre dopadne. tiez nechapem, preco tymi testami tie baby strasia. aj my sme mali kolegynu, ktorej tie testy vysli tak, ze mala ist na amniocentezu, ale riskla to a nesla, ked pocula, ake je s tym spojene riziko potratu a ako dopadol nas kolega. a vsetko dopadlo dobre, narodilo sa jej uplne zdrave babo. no a nas kolega? tak jeho manzelke prekvapivo vysli vsetky testy uplne dobre a narodilo sa im napriek tomu postihnute dieta. Ma moj obdiv ako to obaja zvladaju. Malicku uplne zboznuju...

lilix
5. jún 2009

mna by na to nikto nikdy nedostal, a co teraz ked by vysli zle testy na amino? potrat? eeeee NIKDY!

shandy
5. jún 2009

no ved prave, to...a potom su pripady kedy testy vysli zle a narodi sa zdrave dieta. si predstav ze by si sla na potrat a zabila si zdrave dieta?? eeee

lilix
5. jún 2009

dali by ste prec dieta, keby vam na zaciatku tehu zistia, ze nema ruky? nas profesor na VS nema ruky. a jaky fesacisko je! ma veeelmi pekny usmev, tie jamky v licach. a oci ako dve hviezdicky. no vazne. je inteligentny- dva tituly ma.. a aj sebavedomy hoci ma iba take "kyptiky" pisat dokaze - aj na pocicaci, obliect, vyzliect no vsetko sam!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre