V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

wolfskinka
autor
5. aug 2009

mmoni ... ahoj vitame ta medzi nami ... aj tebe prajem coskore otehulkovanie ...

lilix
5. aug 2009

baby, ja ze nebudem jest, no ale taky hladisko na mna prisiel, ze mi az zle zacalo byt, lebo som dvihala tazke, behala, klesol cukor, tak som rychlo upalovala zohrievat obed, a uz som ho aj zozrala. co uz so mnou. aj na takych slnko svieti,ze?? 😀
vitaj moni

shandy
5. aug 2009

bre ranko prali, uz si pestujes folik? 😉
wolfi si pis, bude si hoviet v makkom 😀 😀

janka1874
5. aug 2009

Ahojte
žienky ako tak čítam treba Vás trošku povzbudiť tak Vám pridám svoj príbeh možno to bude trošku dlhé ale ide mi o to aby ste nezúfali a verili
Ako 2 ročnej mi prasklo slepé črevo (chybou lekárov) ledba som to prežila ale prežila som tu potom ako puberťáčke mi začal blbnúť menzes tak som išla krý krát v živote ku gynekológovi mala som nejakých 17 rokov a správa bola šokujúca no budeme robiť čo sa dá ale vzhľadom na to čom som prežila mám jeden vaječník funkčný druhý je nefunkčný a v oblasti jazvy kopec zrastov a aby toho nebolo málo posunutú maternicu a výsledok no nech sa začnem zmierovať s tým že deti asi mať nebudem! Potom ako 21 ročnej mi robili laparoskopiu na uvolnenie zrastov lebo sa tie bolesti nedali zvládať potom ako 25 ročnej mi zčernel ten pôvodný rez po slepáku tak to Vám bola záhada skúsený lekári nevedeli čo to má znamenať tak ma zas operovali a diagnóza endometrióza následne nastupovala hormonálne leičba na 6 mesiacov no ja som si stále hovorila že aj tak deti raz mať budem po tejto liečbe som začala chodiť k dr. na centrum asistovanej reprodukcie síce som ešte deti neplánovala lebo som nemala partnera tak s kým asi ale potom som stretla svojho drahého a po pó ročnej známosti sme sa začali snažiť o dieťa povedala som to aj svojej dr. tak sme to začali sledovať no výsledky boli kadejaké raz lepšie potom horšie no už mi chcela nasadiť zas hormonálnu liečbu keď som jej povedala že ešte tomu nechajme voľný priebeh lebo sa chystámena dovolenku k moru no a už ani dovolenka sa nekonala lebo som o pár týždňov na to zistila že čakáme drobčeka našu teraz už veľkú slečnu a netrvalo nám dlho a bude mať aj sestričku.

čo z toho vyplíva hlavne veriť to je dôležité a nevdzávať sa

shandy
5. aug 2009

ahoj mmoni
ahoj janka, krasny pribeh 😵 😵 😵 , nech sa Vam dari 😵 a deticky nech su zdrave a nech vam robia radost 🙂
taketo pribehy nam dodavaju nadej a silu do dalsieho snazenia 🙂

wolfskinka
autor
5. aug 2009

janka hlavne verit .... tebe sa to povie ... ty si sa snazila polroka ... ale su tu take co sa snazia 8 rokov a kusaju mozne nemozne, umele oplodnenia, laparoskopie, inseminacie, hormonalne liecby a vsetko ostatne ... a aj tak to nejde, skus takejto povedat, ze treba verit .... tak neviem co si asi pomysli ... lebo tuto vetu pocuje milionkrat od vsetkych okolo a ti poviem po takej dobe si kazdy mesiac verim ze ano a prd z toho .... asi tak,

ak som to napisala tvrdo tak sorry ale baby tu uz nemaju chut pocuvat o tom, ze treba verit, alebo nieco mozno raz sa podari

my riesime konkretne problemy kazdej z nas ... a to nas drzi pokope a podporujeme jedna druhu, ale ked mi niekto napise ze mam verit tak by som ho najradsej nakopala do zadku a verim ze aj baby z tejto temicky tiez ...

opat sorry za vyjadrenie mojho pocitu, ale ten kto to nezazil ... nepochopi

prajem ti stastne tehulkovanie a na konci zdravu bambulku ...

janka1874
5. aug 2009

wolfskinka zjavne si si z toho vybrala len to čo si chcela išlo o pointu v tom že mám len jeden funkčný vaječník a podarilo sa nie o čas snaženia ale ber to ako chceš chcela som dodať optimizmus ale čo už
sorry že som otravovala svojim príbehom aspoň budem vedieť že nabudúce to už radšej robiť nebudem
vieš skús žiť od 17-tich s tým že ti nedávajú šancu a potom posudzuj

lilix
5. aug 2009

wofli tak to si jej napisala fakt tvrdo! ty brdo 😨 😨
ja verim, ze raz budem tehu, resp. mamou, ale som nedockava, netrpezliva kedy. ale jedno je iste. verim TOMU..! 🙂

wolfskinka
autor
5. aug 2009

janka,
nevies nic o mojich zdravotnych problemoch, ja bez liekov na urcitu chorobu nemozem existovat a do konca zivota budem na to odkazana, tak je tazko to posudzovat.
ale je tu medzi nami aj kocka so svalovou dystrofiou na vozicku priputana a velmi ju za to obdivujem tak si myslim ze tvoj problem je o niecom inom ... a taktiez jedna kocka ktoru nebudem menovat ktora pred rokom sa vylizala z rakoviny prsnika a po tych vsetkych chemoterapiach ma trosku ine problemy ako ty ...

opakujem prajem ti stastne tehulkovanie ... patris medzi tych stastnych ktorym to vyslo ... gratulujem

wolfskinka
autor
5. aug 2009

prali ako ten tvoj folicek ? rastie ???

lilix ospravedlnila som sa ze som to napisala tvrdo a dokonca 2x ...

wolfskinka
autor
5. aug 2009

shandy aspon mu bude teplucko ... v tolkom sadle 😀 😀 😀 😀 😀

shandy
5. aug 2009

wolfi myslim, ze janka to myslela dobre, toto si fakt asi trosku prehnala...nejde predsa o to, kto ma ake problemy (ci vacsie alebo mensie), myslim, ze vsetky baby to trapi rovnako a hlavne, vsetkym nam tu ide o to iste...
lilix ja verim, rovnako ako ty a taketo pribehy, ako tu napisala janka maju na mna blahodarny vplyv, janka takze vdaka ti zan. 🙂 🙂 , hovorim za seba 😵

wolfskinka
autor
5. aug 2009

opat opakujem v mojom prispevku som sa 2x ospravedlnila janke za to ze to napisem alebo som to napisala tvrdo, lebo som to tak vtedy citila ...

a opatovne jej prajem stastne tehulkovanie a na konci krasnu zdravu bambulku

lilix
5. aug 2009

😉 presne shandy, aj ja dakujem janke. je to povzbudive!

janka1874
5. aug 2009

nechajte to tak ako keby som nič nepísala
nikoh som nechcela ani podceniť ani uraziť ja viem že každá máte svoje problémy, dôvody, trápenia a podobne chcela som len trošku optimizmu vliať medzi Vás
napriek všetkému prajem všetkým splnenie vašich túžob po bábätku

lilix
5. aug 2009

wolfi mala by si sa niekedy krotit v svojich emociach, potom je darmo sa ospravedlnovat, ja niekoho zabijem a teraz sa ospravedlnim, to je uz prd platne. mozno som to tym prirovnanim velmo prehnala.. ja viem. ale pointa je zachytena.
ved janka ti nic neurobila, ze si na nej vybijas zlost. mna to tak mrzi, potom sem kocky prestanu vdaka tebe pisat povzbudive pribehy, lebo sa budu bat, ze ich takto ODPALIS!
wolfi na buduce ta pekne prosim zdrz sa dobre?

wolfskinka
autor
5. aug 2009

lilix ... ja som sa ospravedlnila uz predtym ako som ten prispevok odoslala ak si si nevsimla

nevybijam si na nikom zlost, napisala som co si myslim a ked mam pisat len to co ostatnym vyhovuje ... no tak ok, zmenim svoje postoje a budem vam pista tak aby ste boli spokojne, kazdy ma pravo na svoj nazor ... mne sa tiez nepacia niektore prispevky podaktorych zvlast ale nekomentujem ich, poviem si vzdy ma tazke obdobie potrebuje sa vyzalovat a beriem to ok ... a to iste osm napisala aj ja

ale bohuzial asi som nemala .... tak oddnes budem pisat iba to co sa vam bude pacit .............. a vetu ktoru z celej duse nenavidim lebo to pocuvam denno denne ver ze to vyjde, nemysli na to, ..... toto uz nemozem ani pocut ...............

lilix a ked ty zazijes tolko trapenia co ja alebo majka ... ktora neprispieva ale vsetko cita tak potom pochopis preco som to napisala

wolfskinka
autor
5. aug 2009

lilix a este jedno som zabudla ... neprajem nikomu v tejto teme aby zazil to co ja alebo majka .... nikomu to peklo neprajem a to vies velmi dobre ....

shandy
5. aug 2009

ch jo, to je zasa den... 😔
ale inak je celkom pekne vonku, ze? 😀 😀 😀
janka mas krasnu dcerku, uz vies co bude druhe? 🙂

lilix
5. aug 2009

no ja nemam slov. radsej idem odtialho het. 😨

shandy
5. aug 2009

nikam nechooooooood 🙂 , mne by tu bolo smutno bez teba..no hadam ma neopustis? 😀

wolfskinka
autor
5. aug 2009

lilix .. ako myslis ale kvoli rozlisnym nazorom odist z temicky sa mi zda dost prehnane

shandy hej uzasne pocasie , este keby zacalo prsat ...

shandy
5. aug 2009

lilix alebo mi napis kde je het a ja tam hned idem 😀

wolfskinka
autor
5. aug 2009

presne tak nikam nechod ... ludia mavaju rozlisne nazory ale preto svet nepada .............

janka1874
5. aug 2009

shandy aj druhé bude dievčatko aspoň tak hovoria 😀 😀 😀

wolfskinka naposledy reagujem a nechcem aby ste sa kôli mne hádali resp. rozpadala sa Vám téma ja som to celé napísala desne v skratke neopisovala som že ma kôli všetkému 2 krtá skoro zabili raz neskorou diagnózou a potom silnou narkózou nikto nevedel či sa ešte preberiem alebo padnem do kómy tak mi prosím nedávaj prednášku čo kto prežil lebo ja som si toho naozaj prežila dosť ale ty si si zajvne vybrla z celého textu len jedno debilné slovo ale ako chceš ver si čomu chceš a rob si ako uznáš za vhodné
áno mohla som použiť aj iné ale nie šom žiadny spisovateš písala som myšlienky ako ma napadali a chcela som tým len povzbudiť ale ver tomu že už nikdy vďaka takým ako si ty to neurobím
ale aby bolo jasno nehnevám sa čiže osparavedlnenia si nechaj ale nabudúce uvažuj čo povieš ja som nemala život doteraz ako prechádzku ružovou záhradou ale čo ty o tom vieš asi tak nič ako ja o tvojom ale táto téma nie je o tom

no ponaučila som sa aj ja tomu ver

žienky prajem Vám len to naj naj naj nech sa Vám všetko splní

shandy
5. aug 2009

janka, to budes ma doma babinec 😵 😵 😵 , ja by som tiez chcela dievcatko, aj ked teda momentalne by mi to bolo uuuplne jedno, len aby bolo 😵 a zdrave 😅
a baby uz kaslite na to, zivot je dost tazky na to, aby sme si ho tu my este sami sebe navzajom komplikovali 😉

wolfskinka
autor
5. aug 2009

shandy moj otec ma kolegu co ma 7 dcer a 8 syna .... 😀 😀 😀 nechcela by som byt v jeho kozi taky babinec .. chudak chlap 😀

lilix
5. aug 2009

het je momentalne pracovat. coste, zlaticka moje neopustim vas. mam vas rada.

inak s tymto ta het, mam srandovny prihodu. ked som bola mlada a krasna 😀 som byvala s kamoskou na intrakoch v mlynskej doline.
no a spoznala som na namesti jedneho ani neviem ci to bol arab alebo co. Ahmed Abdulah sa volal.. 😀 /krava sprosta, tiez sa dam do reci s barskym, s arabom no mlada hlupana../
bavili sme sa po nemecky. rukami nohami, ved neviem dobre.. zhodou okolnosti byval tiez na tom intraku ako ja, na par dni. tak sme sa tam este trocha stretavali, a kamoska hovori, ze '' no ja idem ta het'' a on, ze ta het? das ist main sprache! a ona nain, das ist main sprache. ta het. a takto sa tam hadali. 😀
tak si predstavte, ze ta het je daco so zemou, ci polozit na zem ci vziat zo zeme to uz neviem, ale take daco naznacoval.. sranda co? 😀
a jeho bratranec bol taky anjelik, bolo toho plne mesto reklama na bilbordoch.

wolfskinka
autor
5. aug 2009

asi to nerobili podla jonasa .... 😀

moja kamaratka tvrdi ze ked ma zena orgazmus je to dievca ale ked nema bude to chlapec, sa mi to zda take divne ale mozno je to pravda ... takze ak chces dievcatko .. tak podla nej nebudes mat orgazmus 😀 😀 😀 to je asi dobra haluz 😀 😀

lilix
5. aug 2009

mam kdesi aj jeho foto hodim na chvilu
😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre