V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

lilix
5. aug 2009

vidite ho? potom zmenim foto naspat.. 😀

lilix
5. aug 2009

boze ale uz musim makat

wolfskinka
autor
5. aug 2009

lilix no ty mas odvahu .... dat sa do reci s arabom 😀 my sme boli v egypte a ked sme sa isli vecer prejst a 1 chcel moju kamaratku kupit od jej muza za 7 tiav a s druhym sa handrkovali ze 7 je za nu malo ze on da 11, tak som ju tahala aj s nasimi chlapmi ze ideme prec dostala som strach a ten arab prisiel ku mne a zacal po mne kricat rovno do oci sa mi dival ... som sa skoro po.... do gati a ma klepalo este 3 hodiny po tom co sme prisli na hotel, co som sa tak bala ...

betyna8
5. aug 2009

tak to teda haluz je a poriadna
pre tých čo zaujímame aj my tehule, oznamujem,že náš drobec sa včera na sone vrtel ako vrtielko a kopal o život,takže pohlavie sa nedalo zistiť.Inak sme ok.

wolfskinka
autor
5. aug 2009

betyna ... skus si spomenut ci si mala orgazmus a budes vediet ... a taktiez ktosi hovoril ze ked v tehotenstve jes orechy tak to bude dievca ... 😀

ale k tebe mi pasuje chalan ako vysity 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
5. aug 2009

a ozaj bety kedy ides na dalsie sono ? no zvedava na pohlavie toho sidielka

betyna8
5. aug 2009

oriešky zbožňujem a kexik si vôčšinou uživam 😉 , ale je možné,že budem výnimka všetkých babských povedačiek a bude to chlapček

shandy
5. aug 2009

lilix to je teraz akoby sme si s arabom pisali. daj ho prec a daj tam seba... 😀 😀
co moja kamoska bola teraz v egypte a oni ako tam vyjednavaju na vsetkych tych veciach, tak pocuvala ako sa tam egyptan snazil vybabrat so satkou, predaval im ju za 500 dolarov a pritom o nieco dalej stala 20 😀 , tak ju to nastavalo, dosla za nimi a vravi im, ze dolu maju taku istu za 20 a on, ze tak ti teda pekne dakujem - s kyslym usmevom. a ona ze nemas za co aj nabuduce a spokojna odkracala...😀 😀 , a jej muzovi tam jeden povedal, ze to je tvoja zena? a on, ze hej, tak sa len zatvaril a ze nech s nou ide kade lahsie, nieco v takom zmysle, ze chudak co to ma doma 😀

shandy
5. aug 2009

boze pisem ako debil, tu satku chcel predat anglanom 😀

wolfskinka
autor
5. aug 2009

shandy ... 😀 😀 😀 tam je divna moralka .. ja by som tam nemohla zit, ked vidim ako sa k tym zenam chovaju a kolke naletia tym arabom a potom im odvlecu deti a uz ich nikdy nedostanu naspat .... hrozne cosi, sme krutili hlavou nad tym co urobila zuzana hajdu ... co si nasla toho egyptana a ma s nim dieta, sikovna baba a takuto hovadinu urobit ... raz pojde na dovolenku do egypta a moze s vratit bez dietatka ako vacsina dalsich co to urobili ...

u nas v hoteli v tunise bola rodina ... 1 muz 2 zeny a deti, najskor sa najedol on s detmi a ked dojedli az potom sa mohli najest zeny a tie boli zahalene cele od hlavy az po paty a aj sa v tom habite kupali a ked som videla ze pod tym mali rifle ... a ja som sa potila v bikinach tak ma az striaslo, ona sa kupala v tych rifliach a tom habite a potom v tom slanom sedela na plazi cely den .... hrozne

betyna8
5. aug 2009

ďalšie sono mám až oňv 30 tt,teda o 10 týždňov,je to strašná doba, plánujem sa objednať na 4D, to by bolo o 3 týždne.

wolfskinka
autor
5. aug 2009

betyna a ku komu chodis v ziline ? skus si vybavit 4D ale aj 3D sono robi Dr.Hartel ... ak by si bola nedockava 😀 lebo ja som asi nedockavejsia ako ty co to bude

pralinka25
5. aug 2009

k tym arabom.
Moja byvala kolegyna bola 2x v egypte na dovolenke a na druhej sa tam vydala za araba. Ona zije tu a on tam. Nechapem to.

A co sa nakupov tyka tak sme pozerali jeden strieborny privesok. Oni na neho mali v prvom obchode cenu 10€ a drahy zjednaval az vyjednal na 2 € ale nekupili sme ho. Isli sme do druheho a tam ten isty privesok predaval za 12€ a drahy na to ze coooooo? Vedla mi ho davali za 2 € no a predavac povedal ze dobre za euro je nas 😀 😀 😀 tak sme ho mali nakoniec za euro.
Oni sa strasne radi jednaju.

lilix
5. aug 2009

rozkaz.. menim foto. 😀

pralinka25
5. aug 2009

lilix ale si nejako potmavla a zmuznela 😀 😀 😀 😀 😀

pralinka25
5. aug 2009

kym som to odoslala zase si sa zmenila. Skoda nestihla som to 😅

wolfskinka
autor
5. aug 2009

prali a to aky ma vyznam svadba s arabom a maju aj dieta nejake ... ???

shandy
5. aug 2009

prali, to neva, aj tak vieme o com bola rec 🙂
lilix zacala brat muzske hormony a trosku nam ochlpatela 😀 😀

betyna8
5. aug 2009

wolfi chodim k Paučinovi, na 4D nepojdem k Hartelovi, našla som lacnejšie v Pruskom, je to 60 km a vraj je ten lekár tiež veľmi milý, ochotný a robí to podrobne a kvalitne.Čítala som na neho same chvály.Ja som na to ani nechcela isť,ale keď sa nám to včera nepodarilo zistiť,neodolám..Nemá problém so skorým objednaním, čo pri Hartelovi asi nieje také jednoduché.Ale ďakujem za tip. 😉

wolfskinka
autor
5. aug 2009

bety ... ani nemusis ist ty budes mat chalana ako vysiteho chlapa ako hora .. moje carodejnicke schopnosti mi to napovedali ...

prali a co ten tvoj folik ?

betyna8
5. aug 2009

dobre ty bosorka,nech je čo chce,len nech je zdravučké,tak ako doteraz 😉
kámoška má tiež manžela araba,žiju v Ríme a majú dve deti.

wolfskinka
autor
5. aug 2009

no to mozno je jeden z tych rozumnych ...

bety jasne ze bude zdravucke nad tym ani neuvazuj ze by bol problem ....

lilix
5. aug 2009

ozik ja som si spomenula, on hovoril, ze je Aserien. to je aka narodnost? azerbajdzan?

betyna8
5. aug 2009

No hádam ano, žiju si spolu už niekoľko rokov, aj keď ja by som sa obávala,lebo predsalen majú inú mentalitu.A chúďatko ona,teraz idú až do vianoc tam do jeho rodnej vlasti, ľutujem ju,lebo ženy tam asi moc uznávané nie sú.Ael je sranda,prvé majú dievčatko-je potmavšie a teraz majú chlapčeka a je blondačik.
Inak Wolfi,podľa čoho súdiš ,že čakám chlapčeka???

wolfskinka
autor
5. aug 2009

bety ja ti neviem ... mam taky nejaky 15 zmysel

betyna8
5. aug 2009

tak fajn, aj shandy mi prorokuje vajčiaka, vy ste teda bosoráne 😀 ale malo by to výhodu,mám kompletnú výbavu po synovcovi 🙂

kolienko
5. aug 2009

Wolfi, nerada sa k tomu znovu vraciam,ale teraz som vás dočítala.Nemôzeš mat takýto postoj na zivot a na problémy, hnevať sa na iných ludí.....ved s takouto myslou plnou negatívnych myslienok a nervov sa ti nikdy nepodarí otehotnieť. mozno je problém práve v tom - v tvojej psychike. mozno je tam nejaký blok a jednoducho sa to babatinko nechce dostať do takého negatí neho telíčka.....

ja nehovorím, že je to vzdy v zivote ruzové a kazdý mame svoje problémy, niekto väčšie, niekto menšie ale mame ich a tak isto ich všetci inak znásame, ale optimistické myslenie nesmieme stratiť.

ja som tiez mala občas pesimistické nálady a hovorila som si, že kedy uz konečne, ale nikdy by ma nenapadlo z toho obvinovať iných, alebo sa na iných hnevať a vybíjať si zlosť. tak isto ma nikdy nenapadlo, že nikdy nebudem mať deti......vzdy som v to verila i ked niekedy s menšou dusickou, ale nikdy som to nevyslovila a nemyslela som na to.
dúfam, že sa na mna za to nenahnevás, ale skús nad tým trosku porozmýslať....mozno je tam psychický blok....teda neviem o tvojich zdravotných problémoch vela, ale zdá sa mi, ze ste s partnerom zdraví.....

pralinka25
5. aug 2009

wolfi neviem co folik. Vajecniky vobec necitim tak mam taky pocit ze sa nic nedeje.
Uvidime zajtra. Idem na folikulometriu. Ale podla teplot to tiez nevyzera na to ze by tam nejaky mohol byt.

a nemaju deti. Sak ani neviem ako by ich cez net spravili. Doteraz som nepochopila aky to malo vyznam. Navyse ani nevedia ziadnu spolocnu rec dobre. Anglicky len zaklady.

shandy
5. aug 2009

kolienko mas recht, nieco na tom bude...wolfi neber to v zlom, ale naozaj sem chodime do tejto temy, aby sme sa navzajom podrzali a nacerpali tu nove sily, ziskali nadej a pozitivne myslenie, tak v zaujme udrzania ciela tejto temy, ktorym je, ze k nam v roku 2009 prileti bocian sa musime snazit, aby to v tejto teme aj tak vyzeralo. vsetky, nie len jedna, dve, tri...nebudeme si tu predsa vzajomne kazit naladu a virit negativne pocity...

kolienko
5. aug 2009

presne tak shandy........tak hlavu vzhúru a všetky povinne sexíkovať dom....potom nepustit manzelov von z malej dieročky hihi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre