V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

jarulai
22. máj 2009

dobré ránko všetkým 🙂
konečne piatooooookkkkkkkk 😵 😵 😵 😵

lilix
22. máj 2009
jarulai
22. máj 2009

ahoj lilix 🙂
pekný grafík 😉 mne dnes klesla teplotka oproti včerajším 36,7 na 36,4 ☹ ☹ ☹ ved potom priložím grafík, ked to bety doplní

betyna8
22. máj 2009

dobre ránko

jarulai
22. máj 2009

takže toť moj graf ☹

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

tatry sa mi nejako začínajú rúcať ☹

jarulai
22. máj 2009

idem makať tak na 2hodky - nebudem to dnes prehánať 😉

martina05
22. máj 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

Dobré ránko, tak som sa vrátila z folikulometrie a žiadna domin. folikul som nemala ☹ ☹ ☹ ☹ .
Môžete mi kriticky zhodnotiť grafík ..... myslíte že ovu ešte môže byť ????

betyna8
22. máj 2009

ahoj Martinka, mysláňím,že ovu múže ešte byť,pred ovu teplotka klesne a potom stupne, ty si v štádiu klesania, takže uvidíš ako sa to bude vyvýjať.Opakujem sa už ako papagáj,ale moja posledná ovu bola na 31 alebo 32 DC.Baby,ja vám to všetkým tak prajem TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lilix
22. máj 2009

mati a kedy mas mat mrchu?

martina05
22. máj 2009

Diky Bety, práve to tvoje opakovanie mi dodáva nádej, že to možno nie je až také zlé.... Aké si mávala cykly pred tehu /myslím ako dlhé a pravidelné???/

lilix
22. máj 2009

mne sa taak nic nechce. no nic nove pod slnkom. myslite, ze v pondelok to bude lepsie?? 😖
dnes rizikovy stupen 3. 😠

shandy
22. máj 2009

dobre ranicko vsetkym 😵 😵 😵
veru jaru piatok, huraaaaaaaa
lilix krasna ovulka 😉 , skoda, ze nemohlo byt snazenie, ale neva, aspon vies, ze ju mas, gratulaaacie 🙂
jarulko, ty obludo, co zasa vymyslas...ked pride k poklesu medzi 5. az 10.DPO moze to znacit uhniezdovanie vajicka a ako ti vcera prorokovala bety, zatial ten graf vyzera fakt dost ambiciozne si dovolim tvrdit...rozhodujuce budu dalsie dni, sa tesim v pondelok.l Tak nestresuj a nesmutni, lebo dostanes na zadok. 😵 😵 , aby sa dobre uhniezdilo, musis byt v pohode 😉
ahoj martina, ty mavas tiez take dlhe cykly, nie? ja myslim, ze netreba zufat, kolienko aj betyna su zive prilady, ze ovulka est stale moze prist... 🙂

betyna8
22. máj 2009

lilix ani mne sa nič nechce a ráno po prebudení som sa v duchu modlila,nech je dnes sobota a nemusim vyliezť z pelechu,ale nezabralo ☹

maťka ja som mavala dlhe cykly okolo 35 dni, +/- 2 dni a ovulku okolo 22Dc ale ten posledný cyklus sa celý posunul.

tak tak shandy,maš ty pravdu, jaru dostane na zadok,ak bude negatívne myslieť 😠

shandy
22. máj 2009

😀 😀 😀 betyna to ja sa tak modlim kazdy den nech je vikend a ono to vyjde len raz do tyzdna, neviem preco 😀 😀 😀 a myslela som uhniezdovanie embria samoska, nie vajicka 😀 😀

betyna8
22. máj 2009

no je to otras ☹ ,mohli by sme mať aspoň 3-dňové víkendiky, to by som brala 😀
a kde sa nám dnes fláka wolfi?

jarulai
22. máj 2009

babulky, vy ste také zlatunké - bety aj shandy - mne až slza vyhrkla, ked ste povedali, že to može byť uhniezdovanie 😵 😵 😵 no budem teda tomu veriť 😉 teraz mi mužík písal, že on verí tomu, že bude mimko 😉

tie 3-dnové víkendy beriem 😉

shandy
22. máj 2009

no vidis jarulka, treba verit 😵 😵 😵 a vies, ze betyna je bosorka 😀 😀 😀

betyna8
22. máj 2009

jaru no tak vidíš,všetci ti veria iba ty nie 😉

jarulai
22. máj 2009

babulky, ked ja sa bojím veriť, bojím sa robiť si nádeje aby som potom nebola zase sklamaná...

shandy
22. máj 2009

ale ved co sa moze stat najhorsie jaru? ze dostanes mrchu? no a...ved zivot ide dalej a mozes sa snazit dalsi mesiac, ved to keksikovanie je super 😉
no dakujeme, ze sme zlate, ale vies, to my sme tak nevymysleli, ale priroda. aby som ta inspirovala, skusim ti najst nejake take grafiky mna FF 😉

jarulai
22. máj 2009

shandy, ano, možme snažilkovať do nemoty a vieš, že my aj radi snažilkujeme 😉 😀 ja neviem, prečo ma to vzalo - to asi, že mi to tu každý vsugeruváva, že som tehulka, nie 😉
tak hladaj moja, som zvedavá 😉

lilix
22. máj 2009

baby ja dnes nemozem vydrzat sama so sebou. darmo som osprchovana, navonana, vzala som si tricko zo skrine, darmo bolo oprate, ked tam sa nejako udusilo ci co. rano nesmrdelo, ale teraz na mne..fuj,
a prave teraz ma nasrala kolegyna tu vcera vykrikovala, ze jedna chce gratulovat kolegovi, ze ako sa vtiera do zadku pcha, ze ona nejde gratulovat, ja som bola v tom, ze nejde nikto a tak hovorim, ze ja s nou sama nejdem a zrazu vidim ze vsetky isli len ja sama som tu zostala. tak som tam rychlo utekala. ale si robi z huby rit. a ja som za sprostu.

jarulai
22. máj 2009

babulky, aby ste ma zle nepochopili - mna to len teší, že mi tak veríte...ale vidíte, čo to so mnou urobilo - klesne teplota a ja už stresujem 😠 ale budem sa snažiť vás nesklamať a nedepkovať 😉 ja som rada, že vás mám, čo by som bez vás robila...

shandy
22. máj 2009

no ja ti to radsej vsugerovavat nebudem, lebo potom boli to sklamanie, ale vravim, ze ta moznost tu je 😵 😵

jarulai
22. máj 2009

lilix, tak bud s nami, s nami to hádam vydržíš 😉

OK, shandy, tak sa idem pripraviť na obidve možnosti 😉 ale mi to pomohlo, že ste pri mne - vdaka 😵

betyna8
22. máj 2009

jaru ani nemame v umysle ti dávať plané nadeje,ale ako už bolo povedané, výsledok tvojho grafíku bude známy v nasledujúcich dňoch. A je pravda,že aj keď by náhodou prišla mrška,máš nádej v ďalšom snažilkovní.Mám známu,ktorá ma za sebou x-y operácii na ženské veci a mršku 3 x do roka, takže nádej na dieťa minimálna. Píšem ti to,aby si vedela,že sú na tom aj horšie 😉

jarulai
22. máj 2009

ja viem, bety, to ja som občas taká nemožná a sa tu lutujem ako krava - prepáčte mi ☹
ale už ma to prešlo, už som pripravená na to aj na to 😉

jarulai
22. máj 2009

no už som si dala aj železko 😉 že pol hodku pred hlavným jedlom a zapiť polkou pohára vody - to je čo za haluz, to kolko je pol pohára vody 😕 inak - ono to ešte aj v tej flaštičke smrdí ako železo 😀 😀 😀 no som zvedavá na tie zázraky, čo to so mnou porobí 😀 to bude energie, ani spávať nebudem
😀
😀
😀
😀

shandy
22. máj 2009

budes silna ako pepek namornik 😀 😀 😀
to je dobre, ze pol pohara 😀 a akeho pollitraku ci stamprlika? 😀 😀
lilix prd na nu, aj ty ju nabuduce tak okasles..
bety dobre vravi, ja uz som s tym taka nejaka vyrovnana ci co 😀 😀 😀

jarulai
22. máj 2009

shandy, ved to - akého pohára 😕 a najlepšie je, že to zapíjam bonaqou priamo z 1,5 litrovej flaše 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre