V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

betyna8
25. máj 2009

Ahojte
Jarulka, tak to je dobre, že si nemala bolesti a lepšie si to prežila a neklesaj nam na duchu 😉

jarulai
25. máj 2009

bety, mne to bolo až divné - že bez bolestí 😕 aj celkovo je slabšia ako inokedy

betyna8
25. máj 2009

no tak možno tam je nejaká zrada 😉
takže v grafiku pokračujeme?

jarulai
25. máj 2009

ano, bety, ale len do tej ovulky, jo 😉
akú zradu máš na mysli?

m.a.y.a.
25. máj 2009

ahojte babenky, davno som tu s vami nebola ale cez vikednik som si citala vase spravicky a dokonca som zistila ze mame novu temicku no ste sikovne 😉
tehulky sa nam rozrastaju ako som zisitila a dufam ze ich coskoro budeme nasledovat!!!!

baby mam problema uz tyzden mi meska mrcha ale 3testiky som mala negativ. ja neviem co to uz som z toho nestastna a neviem ci ist k dokimu alebo cakat na mrchy hm? moze to meskat tak dlho ?

shandy
25. máj 2009

ahojte bambulky moje 😵 😵 😵
lilix huraaaaaaaaa, to bude zemtrasko, cooo? 😀 😀 😀
jarulka, mrcha vzdy zoberie, aj ked mna uz to posledne razy nejako velmi netankuje..pride, pride...co uz s nou, mrchou jedno..
jaru, to ti zavidim, ze bezbolestna, co by som ja za to dala 😉
maya urcite chod k lekarovi, to uz by ti testik asi mal ukazat, ak si tehu, ale jeden nikdy nevie, tak sup, sup k lekarovi...

m.a.y.a.
25. máj 2009

shandy, a nemoze sa stat ze aj ten cajik alchem. moze posunut mrchy ja som ho predtym nepijavala vobec no proste hladam moznost ze preco to takto!!

betyna8
25. máj 2009

jaru no neviem,ale ak si mavala pred tým vždy iný priebeh mršky....
m.a.y.a. ako úpíše shandy, choď k lekárovi,veď nič za to nedáš a budeš vediet na čom si
😉

lilix
25. máj 2009

nho shandik buduci mesiac to bude.. teraz sa mi pred ms nechce.. 😠

m.a.y.a.
25. máj 2009

baby, mate pravdu budem musiet skocit k dok. inac sa zblaznim ))) dikes

kolienko
25. máj 2009

ahojte pusinky moje.....

tak ja som cez víkend poctivo merala a asi takto to vyzerá

http://www.fertilityfriend.com/home/257744

wolfskinka
autor
25. máj 2009

ahoj

takze uz mam antibiotika dnes zacinam a o 3 tyzdne na krv a ak bude negativna tak zacinam s umelym od dalsieho cyklu uz je to dohodnute s krajkovicom ... takze by mi to vyslo jul/august

tak drzte palce, aby zajtra boli chlamydie negativne a potom o 3 tyzdne ta borelioza a mozem zacat

kolienko ... no to je spica a test kedy ty si tehotna

shandy
25. máj 2009

veru maya to bude najlepsie, ist k dokimu 🙂
kolienko, ty budes tehula 😵 😵 😵 , to je super grafik, kedy robis testik? hmmm? 😉
wolfi, drzim palceky, nech mas vsetko negativne, okrem nasledneho tehu testu 😉 😵 😵

wolfskinka
autor
25. máj 2009

shandy no ved uvidime

betyna8
25. máj 2009

jej kolienko máš ty ale krásnučky grafík 🙂
wolfi,tak nech sa ti prelieči čo má a máš dobré výsledky,aby ste mohli začať s umelým 😉

wolfskinka
autor
25. máj 2009

bety dik no snad sa nam to podari uz dalsi mesiac zacat

betyna8
25. máj 2009

jaru máš konkurenciu, dnes sú tú samé prcantky 😀

betyna8
25. máj 2009

no lilix,pekne to chlapec zvladol a predviedol melodicku pesničku,aj keď mne sa viac páčia tie husle ako samotný spev

shandy
25. máj 2009

a tu je dnes nejako ticho 🙂 🙂 🙂 , betyna kedy ides k tomu dokimu?

betyna8
25. máj 2009

no veru shandy,je to tu ako keby skapal pes ☹
ja idem zajtra rano o 7:30,tak držte palčeky,dúfam,že je všetko ok,aj keď nemám žiadne nevolnosti a je mi dobre 😕 Mala by som byť v cca 10tt,tak uvidim,co podla sona.
a ty máš čo nové?

shandy
25. máj 2009

no dufam, ze neskapal, lebo ja havkov mozem 🙂 🙂
jasnacka, marilo sa mi, ze to ma byt zajtra ale som si nebola uplne ista 😀 😀 😀
budeme drzat vsetky palceky co mame 🙂 🙂
ja nic, po starom 🙂 , som cakanka na ovulku a zvazujem aku strategiu zvolit, ci kazdy den alebo obden... 😀 😀 😀 co mi poradis?

lilix
25. máj 2009

shandy kazdy den! 😵

betyna8
25. máj 2009

no myslím,že obdeň stačí,aby sa plavci troška zregenerovali, aj nám sa podarilo v miernejšom tempe.Vieš,keď som si myslela,že príde ovu, snažilkovali sme sa o 100-200,niekedy aj 2x denne, no a potom sme povolili.Ak si pamätáš na môj grafík, otehotneli sme v tom striedmejšom kexiku, samozrejme dôležité bolo naraziť na ovulku. 😉 Ale ak máte chu´t,tak sa tomu nebránte 😀

shandy
25. máj 2009

😀 😀 lilix
no ved prave, ze my sme to vacsinou tiez prehanali ze kazdy den a niekedy aj dvakrat, tak teraz neviem, ale zrovna vcera sme keksikovali a neviem ci dnes nebude ovula, hmmm tak mam dilemu 😀 😀 😀 , tot moj graf...
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

betyna8
25. máj 2009

shandy,grafik vypadá sľubne, no ak to máš odsledované a očakávaš ovu,tak sa na to vrhnite radšej aj dnes.Tak či tak plavci dozrievaju dlhšie a postupne,tak hádam máte silné zásoby 😀

shandy
25. máj 2009

bety vcera som si robila ovu test a ciara bola skoro rovnako silna ako testovacia, tak mozno bude dnes ovula...lebo ten test som robila az vecer po desiatej, co je uz dost neskoro a aj som pila co by sa nemalo. ale zvyknem mat dva pozitivne (rovnako silne) testy za sebou, tak si vyber, ktory den je ovula 😀 😀 😀
tak ona chut je, tak co by som sa branila 😀 😀 😝

betyna8
25. máj 2009

tak hopky šupky a držim paľúšteky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt

betyna8
25. máj 2009

a shandy,mala si mi poslat tie teplotky do wf,len tak pre zaujimavost,teda ak chceš,aj keď smerodatnejsi je iste ovu test ,hlienik...

lilix
25. máj 2009

baby aj ja tuzim mat testovaciu ciarku rovnako silnu cez ovuluuu... ☹
dalsia tehulka bude shandy..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre