V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

wolfskinka
autor
10. jún 2009

martina ovu som mala 15 den ... cize bude to 11 den po ovu ... skusim za to v podstate nic nedam 1.5 eura za test 😀 😀 😀 a mozno ukaze ... a ked nie tak sa nic nedeje ideme dalej je to skoro, ale za pokus to stoji

martina05
10. jún 2009

A ešte aj preto .... že asi 3x krát som už bola aj 50DC /je pravda, že bez merania BT/ a nakoniec mi lekár musel pichnúť Agolutín a MS dorazila.... No a testovala som ako besná a bola som sklamaná ..........
Myslím, že raz som to zažívala spolu s pralinkou ešte minulý rok ...........vo vašej starej téme. Nakoniec sme išli obe k lekárovi a vidíš ako to dopadlo. Takto som v pohodičke. Ak MS príde budem šťastná, lebo fungujem bez Duphastonu, mala som ovu /čo podľa sona u mňa nebolo v čase, keď som brala Duphaston/ a keď vyliečim ureaplazmu snažíme sa o 106. Ak MS nepríde budem najšťastnejšia na svete ................. 😵 😵 😵 ale o tom asi nemusím písať....

wolfskinka
autor
10. jún 2009

marti ziadne katasroficke scenare zmier sa s tym ze si tehula a uz nad tym nespekuluj a nepolemizuj ... a 3 eura na test hadma mas tak si ho sprav este dnes urcite ti uz vysledok ukaze a budes vediet na com si

lilix
10. jún 2009

mati aj ja si myslim, ze wk moze ukazat aj hovadiny. juuj nech si dalsia tehulkaaa. 😅
aj wolfiii
a potom jaaaa.. 😅
dievky tehulky prskajte 😵

pralinka25
10. jún 2009

cafte. Snad zoberiete k tym tehulam aj mna 😉

shandy
10. jún 2009

dobre ranko, pre wolfi dobry den 😵 😵
hlasim sa, vcera som nejako nestihala, kolienko moje zlate davaj mi na vas dvoch pozor 🙂 🙂
no aj mna by ste mohliiiiiii 😀 😀 😀
aj ja aj ja aj ja 😀 😀

wolfskinka
autor
10. jún 2009

prali jasne bez teba by to nebolo ono

shandy ... 😀 😀 😀 to bolo dobre ale dnes som nestihla na 6.30 prist do roboty, akosi sa mi nedalo vstavat

betyna8
10. jún 2009

rozkaz 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt

wolfskinka
autor
10. jún 2009

betyna .... ahoj dakujem mnamky mnam

betyna8
10. jún 2009

ahojky, rado sa stalo len sa nakrmte 😀

lilix
10. jún 2009

ano aj prali aj shandyy/aj ostatne nemenovane kocky/ vsetky hromadne no novej temy FeBrUaR 2010 😅

shandy
10. jún 2009

xrum, xrum betyna, dobre ranajocky si nam pripravila 🙂 🙂 🙂

lilix
10. jún 2009

ja papam jedno T,aby som moc nepribrala. 😵

wolfskinka
autor
10. jún 2009

lilix rozkaz

wolfskinka
autor
10. jún 2009

lilix a kde je ta tema ... ved tato este neni naplnena ma len 1700 prispeckov a temu rusia az ked je 10000

lilix
10. jún 2009

jaaj ale to som myslela, ze spolocny termin februar 2010, este mozno neni ani zalozena..

lilix
10. jún 2009

mohla by som rodit na draheho narodeniny. to by bolo fajneee

lilix
10. jún 2009

poculi ste v spravach, ze v levickej porodnici nemaju teplu vodu? no to je sila, jak v praveku.. sak rodickam prave tepla voda pomaha..

wolfskinka
autor
10. jún 2009

lilix ale ten februar uz asi nestihneme ... ale bodaj by sme stihli a vsetky pekne rad radom ... mozno marti stihne vyzera nadejne ... uvidime no ja keby som stihla februar tak by som dala muzovi darcek k meninam on ma 23.2. meniny ...

lilix
10. jún 2009

auu mam v papuly aftu. sak si popisem sama so sebou..

lilix
10. jún 2009

nestihame, pockaj idem si iba tak vypocitat.

wolfskinka
autor
10. jún 2009

lilix ty si nam nieco zatajila ????? ty mas // ????? daj si na to propolis to pomaha

lilix
10. jún 2009

ale to si skusam, mas pravdu vychadza to na marec uz.. no neva, hlavne nech to je.. 😎
ale kde ako mozem mat // ked mi teraz mrchana skoncila. este ani ovu neprebehla.. 😀

wolfskinka
autor
10. jún 2009

lilix no ved prave preto sa pytam ked to sibujes na februar .... no marti by to vyslo ak bude mat // co bude mat a mne ak budem mat nahodou nejakym zazrakom tak tiez na koniec februara .... ale to by sa musel stat iny zazrak

lilix
10. jún 2009

ale zazraky sa deju.. 😉

wolfskinka
autor
10. jún 2009

lilix no ved hej .... uz sa 2x udial tak sa hadam udeje aj 3x a so stastnym koncom, mne ked volala dr. gatova z heliosu ze som tehotna a ze hcg je vysoke som sa jej spytala ze ci sa nepomylila ci si nepomylila meno ... a ona sa smiala a ked mi to povedala, hned som utekala kupit test do lekarne pre istotu a bol // to bolo radosti

pralinka25
10. jún 2009

lilix kup si B komplex to je dobre na afty a masticku kamistad (alebo mozno su uz aj nejake lepsie) ja som tym pred par rokmi strasne trpela. Furt som ich mala plnu hubu.

no moj drahy ma v marci narodky 3 😵 ale to uz tiez nestiham 🙄

lilix
10. jún 2009

... to ti verim... 😅 😵

pralinka25
10. jún 2009

wolfi do 3tice vsetko dobre!!!!! 😉

wolfskinka
autor
10. jún 2009

prali no ved hej ... len nech uz do tretice tie // su tam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre