V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

lilix
29. jún 2009

ahoooj bety. mnam mnam. dakujeme.

pralinka25
29. jún 2009

ahojte 🙂
Lilix este to nemusi znamenat neuspech. Pokial mrcha nedorazila nadej je. Teplota neni 100%

Babulky tak my ideme na tu dovolenku. V piatok sme vybrali a zajtra v noci letime. Ideme do Egypta.

lilix
29. jún 2009

mrcha sa niekde zabudla. ale uz ju citim, kazdy den chodim na kontrolu, a nic.
inak som si skusala krcok, vcera vecer bol este tvrdy, ale je daleko, pri tehu by mal byt blizie. nie?

betyna8
29. jún 2009

lilix, pred mrskou by sa mal skratit a zmaknut,resp.otvorit

lilix
29. jún 2009

prali do egypta to ti zavidim.
bety sak on sa este otvori..

betyna8
29. jún 2009

radsej nech sa zavrie 😉

martina05
29. jún 2009

Baby ja viem že je to sprosté ale ja ten krčok stále neviem nájsť... už sa o to radšej ani nepokúšam.....Hľadala som to aj na nete ale tie návody a vysvetlivky mi moc nepomohli ...Tak si musím vystačiť s meraním BT.. 🙂 🙂

pralinka25
29. jún 2009

lilix no ja sa toho trosku obavam, lebo egypt ma moc nelaka ale je tam teplo a more tak to snad bude fajn.
lilix a nechces testnut?

lilix
29. jún 2009

aj som chcela testovat, ale premohla som sa. naco. aj tak vieme vysledok. 😔
mrcha este nemeska. ma este dva dni cas.
mati skus si pri tom cupnut ked ho hladas. a je to akoby koniec posvy. ja som to tiez nevedela najst, a potom ze aha, fakt je tvrdy ako nos, alebo je to tam uplne makke. je to zahada, ze?
bety poprosim draheho nech mi ho zasije hehe 😀
len aby to nevadilo, ze si tam stale strkam prst, sak samozrejme cisty ale aj tak. clovek nikdy nevie, co si tam zanesie..
vcera som sa trochen vzrusila s drahym, a mala som naatahovaciiiiii hlien, ale ako, uplne jak zuvacka. taky bol elasticky a na 3cm sa natiahol, som nechapala. dalsia ovulacia? to moze byt? alebo co to? 😨

lilix
29. jún 2009

a prali ked ta egypt nelaka, preco tam idete? 😕

pralinka25
29. jún 2009

No lebo toto je posledny termin kedy mozeme niekam ist s drahym. Potom on uz nemoze. Pre nas je idealne obdobie jun. Len doteraz bolo vsade v EU zima tak sme nesli a teraz ked nikam nepojdeme tak tento rok by sme uz nikam nesli. No a tento Egypt sa naskytol. Ale drahy sa velmi tesi lebo on sa chce aj potapat a kukat rybky. Ja sa tesim ze si oddychnem a vyclapkam v mori. Len ma torsku mrzi ze tam sa neda tak cestovat ako v Grecku.

lilix
29. jún 2009

a kde je wolfi?

wolfskinka
autor
29. jún 2009

ahojte no dnes som to trosicku flakala nestihala som mala som kooooooooooopec vybavovaciek

kolienko
30. jún 2009

Ahojte....
dlho som tu nebola. čo je nové?? LIlix čítam, ze mrcha nedorazila, tak nech zostane tam kde je a nech uz ani nepríde.
posielam vám TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

ja nemám také pohodové tehu ako bety... kazdé ráno sa zdravím s misou a občas i cez den, alebo večer.
bleeeeeeee...uz aby to skončilo.

lilix
30. jún 2009

ahoj kolienko, ale dorazila, hlasi sa krvavnicka ☹
ja snad nikdy neotehotniem. 😢 bolo so mnou vcera na nevydrzanie.
si predstavte, ze na poste mi nechceli dat ten gynex bez papierika, som si tam vystala radu, ze mi ho neda. som uz nestihala ist pon domov. krava pytoma, ta predtym mi dala bez problemov, sa jej nechcelo hladat.

jarulai
30. jún 2009

dobré ránko, babulky
ako sa mi tu mávate? som tu dlho nebola. čo nové?
tak ja som dnes vystrojila mojho mužíka a ostávam až do cca 25.7.samučká ☹ ☹ ☹ aj som si poplakala trošku, lebo už teraz mi hrooooooooooooozneeeeeeeeee chýba ☹ ☹ ☹

shandy
30. jún 2009

dobre ranko, ja som si dnes trosku pospala 😵 😵
lilix 😔 😔 😔 , neboj budes mat ten gynex a pojdes v slapajach kolienka 🙂 , ja tomu verim 😉
mna caka zajtra gyndos, tak som zvedava...
jarulka moja nebud smutna, my ta tu budeme zatial rozveselovat. dufam ze si si zamrazila zasoby spermosov a teraz mate plnu chladnicku 🙂
kolienko moje, tebe ako krasne pribudaju tie tt 😵 😵 😵 😵

leonie28
30. jún 2009

dobre ranko ja sa chcem len opytat na ten gynex ja som si ho tiez objednala kolienko tebe pomohol a po akej dobe uzivania? inak gratulujem tehulkam 🙂 🙂 🙂 a vsetkym snazilkam teda aj mne zelam skore tehulkovanie 🙂 🙂 😉

inak obcas vas citam a tato tema sa mi paci 🙂 tak naozaj vam zelam len aby tato tema oddnes bola plodnaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 aby tu pribudali tehulky ako na beziacom pase 🙂

kolienko
30. jún 2009

ahoj leonie.... ja neviem, či mi pomohol gynex, ale uzívala som ho druhý cyklus ani nie celý ( chcela som douzívat flaštičku) no a po druhom mesiaci uzívania som mrchu uz nedostala.

shandy ahojček a ty ako?? čo gynex a kedy ma príst mrcha:::

lilix
30. jún 2009

leonie vitaj. ved sa k nam pridaj, ked sa ti tema paci 😅
fak, ze 10tt. to kde beries? kym ja budem tehu, aj porodi, uvidite.
ja som voci vasim T virusom nejaka odolna..
au boli ma brusko, mrcha jedna. 😠

shandy
30. jún 2009

podla mna pomohol kolienko gynex, alebo mozno pomohlo to, ze si si myslela, ze gynex pomoze 😵 😵 😵
ja kolienko? no dakujem za opytanie 😀 😀
uz mam po ovulke, akurat netusim ani kedy bola, lebo som tento mesiac nemerala...zacala som az vtedy kedy som si myslela, ze mam mat ovulku a ta stale nechodila, som sa bala, ze ci to nahodou nie je tym gynexom, ale nakoniec sa jej uracilo prist 🙂 🙂
zajtra idem k novemu dokimu, tak uvidime 🙂 , no a kedy ma prist mrcha netusim, kedze netusim, kedy bola ovulka. ale este je tak minimalne 2 tyzdne cas na mrchanu mrchatu 🙂

leonie28
30. jún 2009

lilix dakujem ved som sa vam sem uz votrela 😅 ani som sa nepytala ci mozem to som ale nevychovana 😀 😀 😀 neboj sa oddnes uz budeme vsetky nasavat tehu virusiky od nasich tehulliek a musime verit ze sa to prelomi 😎 aj u teba lilix 🙂 😉 toto je tvoja posledna mrcha a uz dalsich 9 mes.nepride 🙂 musim verit 😎 😎 😎

lilix
30. jún 2009

jasne, kazda sa sem moze pridat. aj 😉 ostatne, co citate, uz xty krat, pridajte sa budeme radi..
mne sa nechce, pome spat
😀

jarulai
30. jún 2009

leonie, vitaj 😉
lilix, pome, mne sa tiež nič nechce 🙄 😀

leonie28
30. jún 2009

jurali dakujem 🙂

aj mne sa chce spat 😀

shandy
30. jún 2009

no mne o spanku nehovorte, som sla spat o druhej a vstavala o siedmej 😔 😔
chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😀 😀 😀 😀 😀 , tak spime, potom ma zobudte pred obedom 😉

jarulai
30. jún 2009

horšie je, že ja už som aj hladná ako vlk 😅
pozerám, že včera večer nás asi viac vyvádzalo dlho do noci, čo 😉 😀 😀 😀

shandy
30. jún 2009

si pis moja 😅 😅 😅 , no ved musime byt solidarne, ze kedy ty vyvadzas, hadam ta v tom nenechame samucicku 😀 😀 😀

kolienko
30. jún 2009

jaru ty si hladná a mne je zle.... od včera mi je blbie vkuse.dúfam, ze to nebude trvať dlho a tá spavá nemoc čo ma pochytila...uff.....

baby to kde vidíte 10 tt??

nela00
30. jún 2009

kolienko kolko kvapiek a kolko krat za den si si davala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre