V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

lilix
7. júl 2009

co sa deje mati. no vidis, krasne to stuplo, nakoniec aj budem mat pravdu s tou ovulou.. 😉

wolfskinka
autor
7. júl 2009

MARTI no ved to si aj ja myslim ... len tak dalej

kolienko
8. júl 2009

dobré ránko,

zavalujem Vás TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a idem rýchlo makať. výplaty sa blízia, tak nestíham. pekný dník prajem. pa

wolfskinka
autor
8. júl 2009

kolienko a to co ... ty si ma predbehla ... no toto

aj mne posli vyplatu aj ja chcem

ostatne baby ... vstavat a cvicit jde se do prace ............... a proc ?? protoze praca slechti .... tak sup sup

k

lilix
8. júl 2009

ahojte. co to dneska taka zima? a ja som ''na lahko''
kolienko dakujeme. 😉

wolfskinka
autor
8. júl 2009

no ja som tiez vybehla na lahko a predchvilou mi muz doniesol mikinu

martina05
8. júl 2009

ttp://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=2/...

Ahojte, tak stále čakáme... HALOOOO Ovu kde si 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Včera som mala krízový deň emocionálne výlevy v práci...Dnes zase letím na stavebný úrad....POobede sa ozvem

Všetkým pekný deň a LILIX ...aj ja mám len také ľahké tričko, tak dúfam, že nezmrzneme

wolfskinka
autor
8. júl 2009

no marti mas toho vela tak nech ti to rychlo ubuda

lilix
8. júl 2009

podla mna mati, ked ti to stupne na 36.7 vtedy vyznaci ovu. ale to je iba moj odhad. takze sampanske nebude 😢 😀 nevadi, ale hlavna vec, ze ovula BUDE!

lilix
8. júl 2009

bocianky nespite!

kolienko
8. júl 2009

baby, vie mi niektorá z vás povedať, prečo sa ráta prvý trimester do konca 13 týzdna??

ved ked rátam, tak to vychádza:

1.mesiac 1-4 týždne
2. mesiac 5-8 týžden
3. mesiac 9-12 týžden

tak prečo je 13 tt zahrnutý do prvého trimestria??

lilix
8. júl 2009

kolienko neviem, ale pozri sa radke do albuma, tam ma tu tabulku ktory tyzden ukoncen, a tomu uz vonkoncom nerozumiem. 😝
mozno preto, lebo nie si hned tehotna, ked sa rata od ms, ale az neskor, po ovule.. co ja viem.

betyna8
8. júl 2009

kolienko,lebo ak by si si to ratala normalne, tak 9 mesiacov x 4 týždne je 36 týždňov a tehotenstvo trvá 38-42 týždňov, tiež neviem,kam chodia na tie počty,ale asi ten uplny začiatok nerátajú 😉

betyna8
8. júl 2009

lilix ahoj,ako vidím,moc dopisovateliek tu nemáš, kde sa podela naša stará témička,resp. jej zapisovanie ...

janulcek
8. júl 2009

Ahojte babenky.Síce už do tem neprispievam,ale potrebujem poradit..Snažilkovali by ste,aj keby beriete antibiotika??? 😒 Dikes za odpovede...

kolienko
8. júl 2009

ahoj Janulček,

tak ty si tu uz kapanek dlho nebola.... ja by som asi snazilkovlala, keby bola chuť. ved ked to ma príst, tak to príde. no nie??

sakura77
8. júl 2009

ahoooj§TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

troska virusikov posielam 🙂 zajtra idem na 4D uzv,tak uz budem vediet co sa tam schovava-aj ked na poslednom klasickom sone doktor povedal,ze :"nic tam trcat nevidim"-takze asi bude baba tentokrat 🙂

janulcek,to sa neboj,ja ked som bola s kikom prve dva tyzdne tehotna-som este nevedela,tak sme boli s babami na "vodkaparty"tak si vie spredstavit ako sme vypadali-a v pohode nic sa nestalo-ono tie zaciatky sa velmi dobre regeneruju este,

janulcek
8. júl 2009

No nebola kolienko..Ved nemam ani čo písat a bola som v takych nejakych depresiach zo všetkeho..Ved aj ja si myslim kolke nevedia že su tehul/čo ja vobec nemusim byt/a uživaju lieky,piju a podobne vecičky..Takže myslite že v pohode možme makat na mimču 🙂 Dikes za názory..Prajem krásne tehulkovanie... 🙂

kolienko
9. júl 2009

dobré ránko,

prajem krásny dník

wolfskinka
autor
9. júl 2009

dobre ranko kolienko ty nemozes spavat alebo si si nastavila budik aby si ma predbehla ?

lilix
9. júl 2009

dobre, no ty brdo, kolienko fakt.. pozrite sa na modra strecha, pridala som dake foto..

kolienko
9. júl 2009

baby, ja vstávam kazdý pracovný den pred 05 hod. o 5.30 som uz v robote... 😵

wolfskinka
autor
9. júl 2009

kolienko ty si sialenec ale potom si zase skoro doma a mas kopec casu po pracovnej dobre, ja som tiez zacala chodit do roboty skor a mozem odist o 15.15

lilix
9. júl 2009

ja nasu temu nikdy neviem najst.. 😕
chodite niekto na hriby?

betyna8
9. júl 2009

janulček určite sa nemusiš bá)´t, prvé týždne nieje miminko na teba napojené 😉
babenky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lilix
9. júl 2009

diky bety. 😉

shandy
9. júl 2009

dakujemeeeeeeeee. chrum, chrum, chrum. baby ja mam tolko roboTTTTTTy 😀 😀 😀

lilix
9. júl 2009

JA TIEZ, ale ignorujem ju.. shandy setri sa, aby si vecer vladala sexovat. 😀

sakura77
9. júl 2009

babule,tak je to mala princeznicka 🙂 takze budeme mat parik! drzkam vam vsetkym moc palceky!!! 🙂 🙂

wolfskinka
autor
9. júl 2009

sakura no supeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrr takze mala princeznicky , kristianko co na to povedal ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre