V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

lilix
23. júl 2009

dakujem, ha ha, ze gazinka, spajzu upratuje jedine drahy.. ale poviem mu 😀 ked si uz myslim,ze sa do tej spajze nemoze nic nove zmestit, on tam spravi poriadok a je tam zrazu tolko placu.. on je moj skrecok, on vzdy narobi take zasoby.. aby nam nic nechybalo. aj chladnicku upratuje on.. zlaticko!
cely dom zateplil sam.. aj tu strechu natrel, co vidite uplne hore ten cip. s tym rebrikom na foto. fuj to ked si predstavim.. je mi zle. nemozem sa na neho pozerat..
tie obruby okolo okien ja by som chcela bledsie, mozno biele.. dom bude oranzovy, drahy to chce bledsie oranzovou.. este uvidime..
tak tak planov mame vela.. co chvila mi dojdu nejake peniaze na ucet zo stavebnej.. tak sa mozeme do toho pustit.. na maly balkon krasne kovove zabradlie. s muskatmi - na ten vacsi pride drevene.. este chceme namurovat komin a krb..

shandy
23. júl 2009

bre ranko sa praje 🙂 🙂
hura, martinka sa dockala 😀 😀 😀 , fiii a tolko smajlikov, drzime palciska, este aj tie na nohach, krasna ovulka 😵
dnes to vyzera, ze bude zasa take peklo ako vcera, no uffff..
lilix ja si pamatam slavkicek, to je neuveritelne, ze uz bude rodit... 😔 , kokso ako to ubehlo 🙂 🙂 , pockaj o chvilu to tu budeme pisat o kolienku, betyne, zlatu a sakure. Ozis sakura sa dlho neozvala, ze jo? Inak z toho gynexu ja mam tolko hlienu a uzasne silnu mrchu, ale mam pocit, ze mi to robi dobre...uz tam mam len par kvapiek, tak o xvilu budem kupovat dalsie balenie. dnes ma caka zasa folikulometria, tak som zvedava...

lilix
23. júl 2009

shakur asi dnes pride.. nas kuk

wolfskinka
autor
23. júl 2009

shandy ze dobre ranko ja tu sedim v robote od 6.20 a ty dobre ranko

martina05
23. júl 2009

Shandy ozaj a ako to vyzerá s tou tvojou folikulometriou, čo zistili ????

Lilix, tie podhľady máte super...z tej výšky by rachlo aj mňa, ja sa bojím už teraz na dome keď ideme po schodisku, kde nemáme zábradlie.....Inak dnes si máme vybrať odkavpový systém.. Aký máte vy?? Plast, pozink alebo meď. Tá sa mi zdá strááášne drahá a kamošom ju 2x ukradli, takže u nás prichádza do úvahy len plast a alebo pozink ale asi to vyhrá ten druhý..

shandy
23. júl 2009

super, tesim na shakur 🙂 🙂
wolfi, no ved standardne 😀 😀 😀
martinka, zatial to vyzeralo dobre, v pondelok som mala 21,6 mm folikul na lavom vajecniku, sliznica cosi cez 9 mm takze uvidi sa len ci praskne a ci bude ovula...podla teploty este nebola, ale mam pocit, ze prave dnes bude 😵 😵

wolfskinka
autor
23. júl 2009

no ved to ... aj ja by som chcela tak dlho spavat, este len 10 hodin do obeda este daleko, uz osm hladna

lilix
23. júl 2009

ani my nemame na schodisku zabradlie.. tiez chodime opatrne..
my mame ten asi ten pozinkovany.. ja sa ti v tom nevyznam.. samoska, ze medeny je krajsi.. ale drahy.

pralinka25
23. júl 2009

u nas tiez kradnu z rodinnych domov tie medene rury. Kolegyne tiez ukradli a to bola doma

wolfskinka
autor
23. júl 2009

jezisi o 11.00 mame poradu ma drbne v tom teple 12 ludi v jednej kancelarii ............ ☹ ☹ ☹

lilix
23. júl 2009

wolfi zase porada o nicom? keby sa tam dala hrat aspon nejaka mobilova hra.. 😀
ja mam dnes pizzu kto si da, mm je vyborna..
ja vam musim povedat o tych rurach taku halusku..
raz v noci okolo 2 strasne stekal pes. aj susedove.. tak som sa sla pozret a bol tam chlap.. drahy vyskocil a isiel tam, ze co tam robi.. co tam chce.. a on, ze zhana nejake zelezo.. sila. a on kradol okapy! odohnal ho prec.. a zobrali sme ich k nam.. ze budeme hladat komu patria-komu chybaju v okoli.. ale sme nenasli.. tak sme si ich nechali.. cize sme okradli zlodeja. 😀 ale nikomu to prosim nepovedzte. haha. ved to bola len jedna rura..

wolfskinka
autor
23. júl 2009

lilix ja este neviem co budem mat

pralinka25
23. júl 2009

lilix to je fakt super. 😀 😀 nieco z vas bude 😀 😀

ja tiez neviem co budem mat

pralinka25
23. júl 2009

kde ste zdrhli???

lilix
23. júl 2009

ja som zacala pracovat. uz ma ani soliter nebavil 😝

pralinka25
23. júl 2009

no to uz je fakt vazna nuda ked ta donutila pracovat.
Ja mam rozpisany jeden list a neviem sa pohnut. Neznasam ked sa zaseknem a neviem co dalej 😠

lilix
23. júl 2009

o com je ten list vyhrazny? pomozeme ti 😀

pralinka25
23. júl 2009

no vyhrazny by bol lahky 😀

babyyyyy ja sa chcem ist kupaaaaaaat a nemozeeeeeeem ☹
fnuuuuuk

saksina
23. júl 2009

ahojte, mozem sa vas nieco spytat? Dnes som 21.DC a doobeda som nasla na nohavickach taky svetlo-hnedy pasik cca 1cm, myslite,ze by to mohlo byt uhniezdovanie? A brucho ma dost boli, su to take riadne mrchovske krce,ale tu mam dostat az o tyzden... Dakujem 🙂

wolfskinka
autor
23. júl 2009

saksina ... no moze byt ... ale test ti to teraz este neukaze musis pockat

saksina
23. júl 2009

dakujem wolfskinka 🙂 ja viem, na test je este moc skoro 😒 Ale taky hnedunky fliacik som teda este nemala 😝

wolfskinka
autor
23. júl 2009

moze byt vydrz a mozno je to tam kolko sa uz snazite ?

saksina
23. júl 2009

4.cyklus

pralinka25
23. júl 2009

no saski mozne to je. Ale uvidis ale za 2 tyzdne. Mozno aj skor. Drzim palce aby to tak bolo ze si tehulka

wolfskinka
autor
23. júl 2009

saksina no tak to by bola paradicka 4.ty cyklus

levuscik
23. júl 2009

ahojte kocky...no mrcha prisla ☹ 30 DC.... prvy krat v zivote tak neskoro.... skoda...uz som sa tesila....

pralinka25
23. júl 2009

ahoj levus ☹
To m mrzi.
Ako sa inak okrem mrchy mas?

levuscik
23. júl 2009

Strasne teplo....fuuujj.... ale inak v pohode... Myslela som, ze na dovolenke tohto roku plodime...ale boli sme s partiou tak sme nemali ziadne sukromie... ☹ No neva, zaciname odznova ako kazdy mesiac... a ty prali?

lilix
23. júl 2009

nas pustili o 14 domov ale cakam na draheho idem teraz papa

levuscik
23. júl 2009

lilix....ciiiii 😀 super!!!!!!!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre