V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

wolfskinka
autor
27. júl 2009

ja do 16.00 tu musim byt a uz teraz mam toho plne zuby, nechce sa mi

shandy
27. júl 2009

no tak ja minimalne do pol siestej dnes...bleeeeeeee 😔 🙄 🙄

wolfskinka
autor
27. júl 2009

shandy no nezavidim ti ja tu sedim od 6.26 ☹

pralinka25
27. júl 2009

ja by som chcela byt niekde na plazi 😵

wolfskinka
autor
27. júl 2009

prali aj ja mi hovor

shandy
27. júl 2009

no tak to bez debaty 😀 😀
no ja tak kusok po osmej som prisla 😔

pralinka25
27. júl 2009

ja som tiez prisla nieco po osmej

wolfskinka
autor
27. júl 2009

este hodinu ☹

pralinka25
27. júl 2009

vlece sa toooooooooo

levuscik
27. júl 2009

ahojte kocky... ako?? vyslo niektorej snazilkovanie?? ja len tak sporadicky zbehnem na forum, tak mi sem tam nieco ujde 😉
ja mrchujem akurat...koncim a od zajtra snazime o 106... vsetko okolo mna otehotnieva, len ja nie!!!!!!!!!!!! este mam sice jednu kamosku, ktora ma nepredbehla tak uvidim.....

levuscik
27. júl 2009

jednej pomohla alchemilka.... snazila sa cca rok otehotniet a nedarilo sa, 2. mesiac pila caj a bingo!!!! no u mna nefuguje ani to 😒

pralinka25
27. júl 2009

levus to chce klud a trpezlivost. Tu zatial nic nove. Ja uz od stvrtka spinim a nie a nie sa mrcha normalne spustit. Uz mi to leze na nervy 😠

levuscik
27. júl 2009

prali a nie si v tom??? jedna z tych mojich tehotnych kamosiek tak spinila...a spini do teraz...je v 5. mesiaci...

wolfskinka
autor
27. júl 2009

levuscik ahoj .. no vsetko okolo teba asi nie, lebo tu v tejto temicke je v poslednej dobe akosi bez tehuliek ...

levuscik
27. júl 2009

v realnom - denno - dennom svete.... su vsetky tehotne 🙂 .... pevne verim, ze sa to zacne pomaly spustat aj v tom nasom virtualnom svete 🙂 konikovskom

wolfskinka
autor
27. júl 2009

levuscik .. no snad ano ... ja uz som presvedcila samu seba ze po auguste budem mat // ale ako to dopadne to sa uvidi ...

levuscik
27. júl 2009

wolfi, drzim palce... treba verit!!!!! ja tento mesiac visim dole hlavou 😀 sme sa smiali s muzikom 😅

pralinka25
27. júl 2009

levus neviem. Uvidim ci sa to dnes nespusti.Moc sme sa tento cyklus nesnazili.

levuscik
27. júl 2009

prali, mozno aj hej...niekedy to vyjde hlavne ked to necakas 😀 nebolia ta brutalne prsia?? posledne dve tehulky v mojom okoli, mi vraveli, ze ich brutalne boleli prsia...ze 100 x viac ako bezne pred kramami 🙂)))))

pralinka25
27. júl 2009

no mna kedysi bolievali. Potom prestali a teraz prvy krat po dlhej dobe bolia uz vyse tyzdna. A tesila som sa lebo mam za to ze sa moj hormonalny system dostava aspon trosinku do normalu.Jaj keby to tak chcela byt pravda. Ale akosi tomu vobec neverim. Klesla mi aj teplota takze moc tomu sance nedavam.

wolfskinka
autor
27. júl 2009

levuscik vy chcete maleho upira ci co ?

levuscik
27. júl 2009

a test si neskusala??? ja by som nevydrzala 🙂))) neviem ako to je s tymi teplotami a grafmi... nejko sa to nesnazim ani pochopit.... ,ale usudila som, ze ked otehotnejes, tak by ti mala ostat zvysena teplota ako po ovulke??

wolfskinka
autor
27. júl 2009

baby kto mi pride pozavarat uhorky ?

pralinka25
27. júl 2009

ano levus mala by byt vysoka. A mne postupne klesa.

Uhorky boze neblazni. Ani za svet 😝

wolfskinka
autor
27. júl 2009

IBA 20 kil

levuscik
27. júl 2009

och wolfi, 😝 neznasam take domace prace...ze zavaranie, varenie lekvaru atd 🙄 dufam, ze mne pozavara svokra 😀
wolfi, aj maleho upira ...co mi bude pit krv 😀 velkeho uz mam 😎 teraz by sa hodil maly 😉

Prali drzim prsty....

utekam, lebo uz mi volal muzik 😅

pralinka25
27. júl 2009

maly a velky upir 😀 😀 😀

wolfiiiiiiiiiiiii ibaaaaaaaaaaaaaa????????? 😲

wolfskinka
autor
27. júl 2009

levuscik ja tiez nie, jedine co zavaram su uhorky moj muz je uhorkovy maniak

no veru velkeho mam aj ja

prali ibaaaaaaaaaa ... fuj hnusna robota vsetko to pumyvat flasse poumyvat a nachystat a sterilizovat ....... neznasaaaaaaaaaaaaaaaammm zavaranie uhoriek

pralinka25
27. júl 2009

sak to bolo myslene ironicky. Ja to vobec nerobim. Zavaraju nasi a svokrovci.
Ved pohare hod do umyvacky

wolfskinka
autor
27. júl 2009

no ved pohare hej ... ale cistit tie male uhorky a drbkat to do tych flias brutus robota, ja nemam na taketo domace prace nervy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre