V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

lilix
29. júl 2009

mna sa chce spat, uz dvaja ludia mi povedali, ze som nejaka divna dneska..

pralinka25
29. júl 2009

jeeeeeej lili aj mneeeeeeee. Uz ako som vstala mala som chut miesto dobre rano zahlasit dobru noc a spat dalej. Zaspala by som aj po stojacky 😅

jarulai
29. júl 2009

shandy, ale k nám pod perinu ťa nepustím 😀 šuchnuť sa k nám možeš akurát tak do jedného mesiaca 😉

babulky, ja by som tiež spalaaaaa 🙄 aj ráno som meškala do roboty pol hodku, lebo som zaspala 😉 😀 a teraz mi oči klipkajú 🙄

shandy
29. júl 2009

huraaaaaaaaa prali, ty mas okrem spendlikov este aj dobre napady 😀 😀 😀
jaaaj prali ani mi nehovor, dva kuracie steaky s nivovou krustou (to slovo je ze dovi 😀 😀 😀 ), opekane zemiaky a este zeleninovu polievku. myslim, ze coskoro upadnem do komy taka som napchata... 😅
lilix a co ma byt na tebe divne? 😕
no baby ja mam tu spavu nemoc takmer celu lutealnu fazu. najradsej by som ju stravila celu spankom ako zimne medmede 😀

jarulai
29. júl 2009

ja mám spavú nemoc už od 1DC až do mrchy 😀 😀 😀

shandy
29. júl 2009

neboj, jarulka, suchnem sa len do jedneho mesiaca, resp. lepsie do 9 😀 😀 😀
ja som sa dnes prave zobudila o hodku skor...ale teraz mi ta hodka chyba 😀

jarulai
29. júl 2009

no ved preto, ved preto 😀 😀 😀
to som ti dnes teda asi ukradla hodku - mne to robilo presne hodku spánku navyše 😉 😀 ale aj tak by som už teraz lahla a chrápkala 🙄 a to ešte chceme ísť s mužíkom do mesta 😝

shandy
29. júl 2009

idete na nakupy, ci? a ako sa drahemu pacilo avetko?

jarulai
29. júl 2009

na nákup - taký vačší špajzový 😀 a u našich prerábame, takže musíme ešte pár vecí v stavebninách dokúpiť 😝 🙄

jasné, mužík je nadšený a spokojný hlavne 😉 už sa ho chystá aj umývať - to vieš, biele farba a v suchom lete na neasfaltovej ceste - hotová pohroma 🙄 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
29. júl 2009

ale hej snazilkuj kolko chces ale vysledok budem vediet na dovolenke ... ak dostanem na dovolenke mrchu z 11 dni v egypte budem mrchovat 7 .. nic moc, ale ked nedostanem tak budem //palickova ... no som zvedava

prali jasne zoberiem .. ale budete si musiet svihnut lebo do novej temy beriem len tehulky 😀 😀 😀 len aby to neskoncilo tak ze vy budete vsetky tehulky a ja si budem malovat // na test 😠

shandy no pekne pod k nam podmienka // na teste ... mne sa toleruju aj domalovane 😀 😀 😀

jarulai
29. júl 2009

😀 😀 😀 nebudeš musieť malovať, neboj 😉

pralinka25
29. júl 2009

wolfi fixky schovaj. Nebudes ich potrebovat 😉

jarulai
29. júl 2009

prali, aj ja vravím 😉

wolfi, ale si zapamataj, kde si ich schovala - deti ich rady používajú, budeš ich potom potrebovať 😉

wolfskinka
autor
29. júl 2009

prali no super no co kym sa s nimi budu bavit budu davno vyschnute
😀

pralinka25
29. júl 2009

🙂 veru. Ale zas radsej nech im kupi take co sa daju vyprat a umyt 😉

jarulai
29. júl 2009

wolfi, za tie 3roky nevyschnú, neboj 😉 nie že by si tolko ešte musela čakať na mimi, ale až asi tak 3-ročné ich vie použiť 😉

wolfskinka
autor
29. júl 2009

jasne uz su dostat kupit vypratelne a umyvatelne ... 😀

jaru jasne

no vy mi davate rady do zivota ... uvidime ako pride teraz mrcha ak pride 28dc presne tak ak bude na dovolenke 2 dni meskat testujem tam

jarulai
29. júl 2009

ty to máš pekne všetko vyrátané, pozerám 😉 tak nech mrchana nepríde - tfuj, tfuj,tfuj 😉 držím paste

babulky, prchám domkov. pekný zvyšok dníčka 😉

betyna8
29. júl 2009

ahojte babule ,posielam zopár TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt
ja som už skoro v polovici,tak hopky šupky, máte čo robiť aby sme ma nasledovali 😉
wolfi,uhorky mám rada,na brigádu by som prišla,ale jedine jesť 😀

wolfskinka
autor
29. júl 2009

no prosim dalsia co by len jedla a ja sa s tym musim srat

wolfskinka
autor
29. júl 2009

ked tak rozmyslam asi sme mali kupit 20 kil, ked budem tehotna tak ich bude malo ............. 😀

pralinka25
29. júl 2009

hehe vsetky ich muzikovy spapas 😀 ale snad ti to odpusti 😀

wolfskinka
autor
29. júl 2009

no len ked ich zjem a vygrcam ... tak mu ich bude luto 😀 😀 😀 😀

lilix
29. júl 2009

fuha, som tu chvilu neni. sme oslavovali meniny v praci.. takze som este viac prispata.. neviem preco mi hovoria, ze som divna. asi nejaka taka ze posmutnela. bez zivota..
ahoj bet..

pralinka25
29. júl 2009

lilix neboj to prejde. Obcas sa stane ze mame vybite baterky.

betyna8
29. júl 2009

wolfy,ja napr.nemám extremne chute na kysle, uhorky jedávam len bežne ako pred tým, k jedlám ku ktorým sa hodia,ale kamoška hovorila,že ked bola tehu,čo išla do obchodu odchadzala s pohárom uhoriek 🙂

wolfskinka
autor
30. júl 2009

betyna ... no uvidime, uhorky su zavarene a dufam, ze mi na nieco aj budu, nemusi vsetko moje usilie znicit zjest moj muz

lilix
30. júl 2009

cafte, idem sa ja hrat -pracovat

wolfskinka
autor
30. júl 2009

lilix hrat pracovat a to ma tu chces nechat samu ... ?

lilix
30. júl 2009

sak ja sem nakukam.. obcas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre