V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

pralinka25
27. máj 2009

no ja budem musiet nejake foto najst ale ziadne take z dialky nemam 😒

martina05
27. máj 2009

Áno pralinka...veď presne na mňa tá téma sedela ... od septembra 2008 sme začali. Medzitým chodím na folikulometriu, brala som Duphaston, zistili mi ureaplazmu atď......

pralinka25
27. máj 2009

co je ureaplazma? Mne zistili PCO. Drahy sa ide dnes objednat na spermiogram. Poslal ho tam moj gyndos. Som zvedava na kedy ho objednaju.

shandy
27. máj 2009

no my snazime cca od toho oktobra, ale aktivnejsie od decembra 2008 🙂 , bez ochrany ale frcime uz rok,
no ved mi hovor alicao, o chvilu 32, kamosky uz druhe a ja ani prve 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
27. máj 2009

za 15 minut idem na poradu ... ble sa mi nechce

alicao
27. máj 2009

lilix, normalne fotky na net nedavam, ale tu ma moc vidiet nie je..ked uz princazna takn na zamku nie? 😀
Shandy, moje kamosky uz maju trojrocne deti...no ale je to moja chyba, kedze mi preplo az tak neskoro🙂
Wolfi, pekne sa vygrckaj do stredu miestnosti a uvidis ako rychlo ta porada skonci 😀

lilix
27. máj 2009

ureaplazmu som mala aj ja.. to je najaka bakteria v posve, resp. aj chlapi ju mozu mat, proste pohlavna choroba..
sposobuje vraj zapaly moc. ciest, kamoska pri sexe krvacala, tak jej na to prisli.. ja som nemala ziadne priznaky. nic som si nevsimla, ale zapal moc. ciest som min. rok mala.
mozno z toho.
vraj to ma az 60% ludí, a može sa to nachytat aj na kupku.. 😠

wolfskinka
autor
27. máj 2009

tu ureaplazmu si mam dat urobit u mojho gyndosa ?

wolfskinka
autor
27. máj 2009

no baby ja sa lucim idem na poradu drzte palce

alicao
27. máj 2009

shandy ta tvoja fotka nie je nahodou z kuby?

alicao
27. máj 2009

wolfi, zatim pa

pralinka25
27. máj 2009

kokso nemam v robote ziadne fotky poriadne. Musim kuknut doma nieco

pralinka25
27. máj 2009

zatial som dala svoje oko. Ked najdem nieco optimalne zmenim 😉

alicao
27. máj 2009

prali, pekne ocko🙂

kolienko
27. máj 2009

ĎAKUJEM vám všetkym....

betyna, no hej ja viem, ze to občas ma pichnuť a zabolieť, ale aj tak sa bojím.
ty si niečo také cítila tiez??

my sme sa snazili od júla 2008 a mám 27 ----výsledky boli ok, len posunutá voulácia na neskôr.
brala som mesiac GYnex a potom sa zadarilo

pralinka25
27. máj 2009

ja tiez beriem gynex ale uz tusim na mna prestava ucinkovat.

alic budem tu na to vsetko pekne dohliadat 🙂

zlato115
27. máj 2009

Ahojte, čo tu je novééé??? 🙂

martina05
27. máj 2009

No vidím, že lilix vám už ureu opísala...je to presne tak. mne lekár povedal, že to môžeš chytiť napr. aj tak že si sadneš na WC po niekom kto to má.... Môžeš to mať dlllho a nemusíš o tom vedieť.. Ja som mala zápal moč. mechúra asi v januári a inak nič. Pri neliečení a chronickom stave spôsobuje urea neplodnosť. Musia sa liečiť obaja partneri...Keď lekár počul že sme cestovali po Ázii povedal mi že to ja pre ureu najplepšia šanca... ale to máš tak že chytiť ju môžeš kdekoľvek aj v práci na WC....

Idem na obed a poobede držím palčeky manželovi na SPG takže asi nič nespravím. Dúfam, že mu dajú výsledky hneď aby sme vedeli čo a ako. Zajtra idem ku gynekologovi tak by som mu to hneď zaniesla.....

Prali hľadaj fotky...sme na teba zvedavé 😀 😀 😀 😀

alicao
27. máj 2009

kolienko,viem ze si nervozna a bojis sa, kazda sa budeme, lebo //kami to len zacne....ale skus to brat ze je vsetko v poriadku a ze o par dni uvidis bodku...lebo ten zovrety zaludok co teraz urcite mas, nie je pre mimco dobry..ok? sme tu s tebou
Prali..davaj na nas bach🙂

alicao
27. máj 2009

marti, no dnes asi vysledky nebudu, trva to tak 10 dni

betyna8
27. máj 2009

kolienko, ano , mala som pocit nervozity,lebo na prvom sone bolo ešte vidno iba bublinku a na ďalšie som čakala 5 týždňov,ale už som kľudnejšia po včerajšku,keď som konečne videla biť srdiečko. 🙂
Čo sa týka popichávania a miernej bolesti,samozrejme som to cítila a aj cítim, tým,že sa maternica rozťahuje.A neskutočne ma boleli prsia.
ahoj zlato 😉

pralinka25
27. máj 2009

aliiic to trva 10 dni? kokos sak sa zblaznim tolko cakat?

zlato115
27. máj 2009

jééé kolienko, super gratulujeéééééém... neboj sa o týžden to už bude vidiet... ja som to mala rovnako a preto som tu vtedy nebola tak dlho, doktor ma nechcel putit ani do čiech aby som odpočívala a aby pekne za týžden vyrástlo... no a za týžden to už bolo vidiet a meralo 1,39cm 😉

kolienko
27. máj 2009

betyna8 aj mna bolia prsia, ale dá sa to vydrzať... horšie je to pobolievanie brucha a ako keby sa mi stahoval nejaký sval tam vo vnútri- krčok, alebo čo to je......

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa chcem strasne kricat. asi si vytrhám všetky vlasy pokým tam pôjdem

shandy
27. máj 2009

alicao nie z kuby ale tusim z krety, uz si to ani poriadne nepamatam, tak sa mi mari 😀 😀
fuj ta uera co? bleee, dufam, ze to nemam ked som mala teraz dvakrat po sebe zapal mocaku, no asi to poviem ujovi doktorovi v juli. A baby to vam zistili z coho? Z krvi, ci z mocu?
martina drzim palce na SPG, nech to dobre dopadne 🙂

martina05
27. máj 2009

Ali 10 dní no tak to ma teda asi porazí...toľko čakania...

lilix
27. máj 2009

pralinka fakt peknucke ocko 😉
jeej zlato avoj, kedy budeme vidiet tt?

alicao
27. máj 2009

kolienka zakric si..ulavi sa🙂 ale je to presne tak ak baby vravia, kazda ma tie pocity a pozri uz su tt ako vysite🙂
pralinka hej 10 dni...ale nezblaznis sa ved cakame furt na nieco 😀 uz sme imunne🙂

zlato115
27. máj 2009

bety, ttakže ty si bola včera u doktora a videla si mimi, jééé to je super mna to čaká 4.6. tieš som velmi zvedavá... 🙂

pralinka25
27. máj 2009

lilix 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre