V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

lilix
28. máj 2009

akurat vcera som tu stranku pozerala..

jarulai
28. máj 2009

krááááásne, aj ja chceeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmm taký pupok...a v nom mimi, samozrejume 😉 😀

lilix
28. máj 2009

mati a manzel nemal potvrdenu ureu? ako je to mozne? tomu mojmu ani nezistovali, rovno mu dali lieky.. lebo je to vraj drahe vysetrenie a zakonite to ucte ma. platili ste za to? no vidis, mozno ich aj bral zbytocne. fasa s tym zdravotnicvom. 😠
a uplne ma rano zabila kolegyna,ze na antolskej, kde chce rodit zomreli v priebehu maja dve rodicky. deti prezili.. male sirotky. 😔

pralinka25
28. máj 2009

lilix 😲 2 rodicky kokos

jarulai
28. máj 2009

no úžasné - a verte potom nášmu zdravotníctvu 😠 čo sme v stredoveku aby ženy umierali pri porode 😠

lilix
28. máj 2009

jaru to iste som aj ja povedala.

martina05
28. máj 2009

Lilix tak mi sme si tie vyšetrenia vydupali... Manžel má zlé výsledky pečeňových testov a tie lieky brať nemôže dokedy sa nezlepšia. To by som musela čakať aj ja s liečením možno aj rok. tak som chcela zistiť či je to vôbec potrebné... Neplatili sme za ne nič...Nakoniec mal manžel negatívnu aj ureoplazmu aj mykoplazmu. Aj lekár nechápal že ako je to možné, ale zdôvodnil to tým že má asi silnú imunitu....

martina05
28. máj 2009

No tak si to predstavte, že ja som v podstate toho môjho muža ohrozovala ureov... 😀 😀 😀 😀 😀

jarulai
28. máj 2009

a najhoršie je, že sme proti takým "pánom doktorom" bezmocné 😠

wolfskinka
autor
28. máj 2009

krasne aj ja chcem take brusko ☹ ☹ ☹ ☹

levuscik
28. máj 2009

ahojte... ja som si odbehla na taky dlhsí obed... zdravýýýý... baklazan, cibulka, zemiaciky, paradajka..mňammmm 😀

S tými lekármi je to niekedy fakt strasne... lilix, tej kamoske co ma zvyseny prolaktin, dal ten lekar tie homeopatika na 3 mesiace...su vraj dost drahe a dalsi lekar je povedal, ze jej to aj tak nepomoze... a ze vraj otehotniet moze aj tak, aj ked ma zvyseny prolaktin...dokazom su zeny, ktore koja a otehotneju...napr.moja segra.

levuscik
28. máj 2009

Ahoj lenisko 😉 radsej leni....

citala som si tvoju otazku v inej teme... ano som z KE... vy sa ako dlho snazite o babatko?

wolfskinka
autor
28. máj 2009

no baby sme tu same netehulky, ktora bude dalsia tehulka ???

jarulai
28. máj 2009

no ved stále sme na rade, wolfi 😉 len sa stále niekto obieha, že 😀

wolfskinka
autor
28. máj 2009

jaru no ved to ... ja som uz na rade pekne dlho ... ale ja som taka blba ze sa vzdy necham obehnut 😠 😀 😀

jarulai
28. máj 2009

wolfi, ved aj ja 😠 😀

a zase sme tu ostali samé 😨

už len 40min a utekám za mužíkom 😉 😵

wolfskinka
autor
28. máj 2009

no ja do 16.00 ... korculovat sa neda strasne fuci a zatiahlo sa a vyzera to na burku

martina05
28. máj 2009

Nič si z toho nerobte ...raz vás to chytí

pralinka25
28. máj 2009

wolfi tak sa uz nedaj!!!!!!!!!! 😉

jarulai
28. máj 2009

no babulky, takže necháme wolfi a potom mna - a potom tehotnite v akomkolvek poradí, jo 😉

ale nie - ja vám to prajem všetkým, ja si teda počkám, ked to inak nejde 😉

betyna8
28. máj 2009

jaru a už si mu predviedla sviečku 😀

wolfskinka
autor
28. máj 2009

martina co nemame robit ????????????

prali no ved ja by som sa ani nedala ... ale ked sa tu vsetci predbiehaju a tlacia 😠 tak co mam robit

jarulai
28. máj 2009

jasné bety, že váhaš - kukal ako puk, čo tam vyvádzam 😀 😀 😀 a predstav si, že sa mi podarilo zaspať s nohami opretými o stenu...to som ani netušila, že sa to dá 😀

wolfskinka
autor
28. máj 2009

jaru vsetko sa da len treba chciet

jarulai
28. máj 2009

a ešte s podloženou panvou - no fest nepohodlné 😀 som myslela, že mi nohy už odumreli, ked som precitla 😀 😀 😀

puclik77
28. máj 2009

chcela by som sa spytat, ci mate niektora z vas skusenosti s pregnylom, ci zabral. Prisla ovu, sup sup a test pozitivny Alebo ci o niekom viete, ze sa to podarilo prave tymito injekciami. Ja idem na jednu buduci piatok a neviem ci sa mam tesit, alebo ani nie.

wolfskinka
autor
28. máj 2009

puclik pregnyl nie je zaruka otehotnenia .. ked ti pichnu pregnyl tak presne 36 hodin po pichnuti budes mat ovulaciu na to je pregnyl ...

jarulai
28. máj 2009

ahoj puclik, nemám skúsenosti a ani nepoznám nikoho - no treba myslieť pozitívne a hlavne - nezamerať sa velmi na to, že teras som dostala injekciu, tak sa to musí podariť 😉 mysli na niečo iné, nie na to, že chceš otehu 😉 držím paste

pralinka25
28. máj 2009

jaru mne sa podarilo raz zaspat na fitlopte prevesena s hlavou dolu a aj nohami 😀

betyna8
28. máj 2009

no tak vidis jaru,ze sa to da,ale si dobra,ked si tak dokázala aj zaspať,to sa mne nepodarilo 😀
inak na obed nebol syr,lebo v restike kde sme vthli mali cey iba ponuku len s denneho menu a tak bolo kurca s ryzou.No co uz.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre