• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
market, to myslíš mateřskou?
4. dec 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy tu řešíte holčičky :slight_smile: to já vám k tomu asi nic nepovim :grinning: :grinning:

Měníte dudlíky každej měsíc?
4. dec 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ww, no ona má možná ta moje ségra trošku pravdu, v rodině (u sestřenic a bráchy) máme dalších 9 holčiček a žádná nenosila šatičky před tím, než se udržela v sedě (tak kolem půl roku až 8 měsíců), ale mi se v nich ta naše panenka tak líbí a když už je doma máme, tak mi přijde hloupé to jenom přerovnávat ve skříni.
4. dec 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame saty dvoje a schvalme som kupia od 3-6 aby sme ich mali na vianoce, mensie som nekupila to som vedla ze nebudem davat. A keby som ich malej obliekla tak ich aj tak hned ogrcka tak by somsa dlho z toho netesila....

maja nemenim. mam teraz rozbalene dva a zatial jej to nevadi ze ma v puse pokazde iny, tak sned jej to vydrzi....
4. dec 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rping, tím overalem myslíš takový ten hrubší zateplený, jako kombinézu co nosí starší děti na lyže? Tak to vůbec nemáme. Máme fusak z berana a bundu s kapucí a i v tom je Isa zpocená a to ji vlastně jenom tu bundičku navlíknu přes bodíčko a ty šatičky.
4. dec 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já jsem taky napřed nechtěla jezdit tak daleko, ale je tam i plavání (bazén i vaničky) i cvičení. A autem je to dostupné dobře a tramvají taky. Před barákem nastoupím a na Třebovické vystoupím. Ale se dvěma dětmi už je to složitější, to je mi jasné. A na co jste v tom Krtečkovi chodili? A kde to je, v Hrabůvce?
4. dec 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petra, je uplne jedno, co oblecies malej. ked sa ti to paci a bavi ta to obliekat, tak keby nosila aj vrece, je to iba tvoja vec, ostatni nech si vravia, co chcu... :wink:
4. dec 2009 o 23:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petro, když máš šatičky, tak jí je dávej, vždyť je to pěkné a je to tvoje holčička :slight_smile:
majamisutka -jj mateřskou, na MPSV už je kalkulačka na 2010
rping - plavky potřebujeme na plavčo, tam už plavky mít musí :slight_smile:
4. dec 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peta, presne taky overal som myslela, mam ho po Maxikovi, tak preto. Pod to davam uz len teplaky alebo rifle a bodycko. A potom do fusaku v kociku. Nechcem kupovat este nieco viac a ani bundu nie, kedze to by som musela zacat davat puncochy, tie tiez nedavam :grinning:
A dudele mame dva, oba rozbalene, niekedy dam ten druhy od 3-6 a ten mam len jeden a iny nekupim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krteček je mateřské centrum v Porubě (právě když byl jenom Bastík, tak mi to připadalo celkem v pohodě dostupné) a chodili jsme tam jak na cvičení dětí, tak i jenom tak do herny (to teda až když se začal zajímat o hračky) a já hlavně za maminama ať si mám s kým popovídat o děcku (to jsem ještě neznala koníka :sweat_smile: ) V Hrabůvce právě o ničem pro maminy s miminkama nevím.
4. dec 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je dudel len okrasa v postielke alebo kociku, maly si iba vynimocne da povedat. mame silikonovy aj latexovy a ziadny rozdiel nevidim, 99% casu nechce ani jeden :unamused: .

moj maly uz cuca 2 hodiny, to je teda party animal :grinning: a MM uz 2 hodiny spi, ako im je obom dobre... :rolling_eyes: :wink:
4. dec 2009 o 23:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, moznoze sa ti Domco rozdudli, Maxik sa rozdudlil v osmom mesiaci a dudli este stale :grinning:
U mna sa uz spi od 20.30, vsetko v pohodicke, ked nie je chlap doma :slight_smile:
4. dec 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ping, ty davasalej aj overal aj fusak, v tomto "teple"? alebo je to len taky tensi matros?
4. dec 2009 o 23:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vím o nějakém centru v Zábřehu na Náměstí SNP, ale jen jsem šla kolem, nevím, co všechno tam je. Jinak taky o ničem blíž nevím.
4. dec 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi, u nás je to s dudlem podobné, většinou ho Isa nechce a když už ho jednou do týdne na chvilku do pusy vezme, tak ho stejně za dvě minutky vyplivne, když si uvědomí, že z toho nic neteče a dožaduje se prsa - to dudlá tak dlouho, jak jí to dovolím.
market, ale to by se nás sle nemělo týkat, né?

kde to je psaný?
davas malej som chcela...
4. dec 2009 o 23:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, ty kokso, nechapem, teraz tu mame 3 stupne, ja mrznem :grinning: davam aj overal, aj fusak, je to moc? Mne sa nezda.
4. dec 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rping, co jí budeš dávat, až přijdou mrazy :sweat_smile: ???
4. dec 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majo, zatím to vypadá, že ty změny v mateřské se budou týkat i těch, co už mateřskou mají, nejenom těch co na ní nastoupí od ledna :frowning2:
4. dec 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petra, celkom. maly dudluje o 106 iba ked je hladny, ale o minutu uz dudel leti.
ping, tak v 8. mesiaci si dudlovanie uz moze strcit za klobuk, potom ho to zase budem oducat? - to radsej potom nech ani nezacne :angry: :wink: ... ale je pravda, ze mu ho stale nutim, ked je nekludny alebo place :sweat_smile:
4. dec 2009 o 23:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, aj ja to tak robim, zadudli, ukludni sa a vypluje.... a Maxik s dudlom zaspava a k veceru ma potrebu dudlit, cez den ani nevie, ze ma svoj dudel, kedze stale kradne Matilde :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3597266&vReferer= tu je ten overal
4. dec 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
market, Petra díks. To mě teda nepotěšilo :angry:

Já Domču taky hodně nabaluju :sweat_smile: já ho dávala do fusaku(lodgeru, ale bez té teplé vložky) už od října a to bylo celkem teplo :sweat_smile: Tak ted už nevím, co všechno mu mám obléknout, aby nezmrznul :sweat_smile:
4. dec 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
market, mrazy? tu? kdeze a na SVK sa nechystam, tu je tak nanajvys -5°C a to uz mrznem nehorazne :grinning:
4. dec 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj u nas bolo dnes 5°C, ale ja by som do overalu a fusaku dala az ked je pod nulou, co v nasich zemepisnych sirkach vobec nemusi byt :grinning: .
vcera bolo 7°C a maly mal body a dupacky, taku penovu hrubsiu mikinu, bol v tenkej zavinovacke, dekou zakryty a v minineste od teutonie (celorocny fusak, takze nic supertepleho). ak mas klasicky zimny (hunaty :grinning: ) fusak, tak sa mi to zda vela.
4. dec 2009 o 23:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz mi musis definovat este zavinovacku a klasicky zimny hunaty fusak, idem googlit, hadam moj vygooglim, kedze fotit na balkon sa mi teraz nechce :grinning:
4. dec 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já ale beru už rodičovskou, takže zatim pohoda, pořád budu na tom stejně uffff
u nás byly dnes cca 3st., Karinka měla body, dupačky, mako kabátek a takový chlupatý s kapucí (ale celkem řídká vazba a nepodšitý), čepku a rukavičky. No a fusak lodger. A stejně se mi zpotila.
maja - jak to rodičovskou, my máme stejně staré děti, něco jsem prošvihla :astonished: ?
4. dec 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok