• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
achal, 64? wauu :slight_smile: my máme jen 62,5 ale zas 6300g :slight_smile:

Taky vám děti už cestujou? Já ho někam položim a on za chvilku leží úplně jinde :grinning:
7. dec 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Májo jo je to dlouhán :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda holčiny kdepak dneska jste?????????
7. dec 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak tak koukám na termíny, představte si že už existují těhulky s TP srpen / august 2010 !!!
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=118699&vGroupOffset=0&vOffset=0
To je strašný :zipper_mouth:
7. dec 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Markét taky nakukuju a ticho po pěšině :slight_smile: Jinak díky moc všem za rady, dnes se vztekala jen dvakrát tak snad to vydržíme kojit dál :slight_smile:
7. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak co kasenko, mala je posledni dva dny zlaticko, co? :rolling_eyes: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jakoze moje Emo? Nooooo, nerekla bych.....
8. dec 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre dopoledne, ja ziram....tady je nejak mrtvo....tak preju vsem pekny den
leo - jeste k tomu vztekani, u nas dost pomaha kdyz kojim vleze, teda aspon posledni 4 dny se mi vleze nevzteka ale kdyz sedim tak se mu to nelibi :grinning:
8. dec 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koci díky taky jsme zkoušela a jak kdy někdy to pomůže někdy ne, docela se mi osvědčila i poloha fotbalisty - myslím že se tomu tak říká
8. dec 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,
tak se priznejte u koho bylo dneska v noci moje hodny a v noci spinkaci dite??? :grinning: :grinning: :grinning:
U nas byl nejakej spurter, co se budil tak cca po hodine a trictvrte. Jsem total ko, dneska se fakt s doktorkou dohadovat nebudu, budu rada, kdyz najdu vchod a vychod :grinning: :grinning: :grinning: Muj zlatej chlapecek, kterej i v porodnici spal v noci 5 hodin v kuse se nekam ztratil :unamused:
8. dec 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leon fotbalistu vřele doporučuju, zmírní se tim průtok, děcka se u toho tolik nevztekaj a je to štrnější pro bradavky :wink:

ivčo u nás dnes to samé, ale naštěstí s přestávkama spí od osmi do osmi, joa kadíme, kadíme, kadíme každej den, jsem happy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bych nikdy neřekla že budu mít někdy takovou radost z hovna :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak od zítřka očekávám spící dítě celou noc, přes den nejméně 4 hoďky, pěknej kakoš a hezky prdící :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi k nám, posíláte všechny hodné dětičky, bude vadit když si je tu nechám??????? :grinning: :grinning:
U nás se spinká dlouho. :sweat_smile:
8. dec 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malej taky spal od osmi do osmi, ale prestavky na kojo po max. 2,5 hodinach. A jak jsem zvykla, ze spi od osmi tech 6-8 hodin v kuse a pak jeste pokracuje po cca 3 hodinach, tak jsem proste ko. Navic dneska jdeme na tu kontrolu a jestli nam napere hexu, tak se budu celou noc zase stresovat, jestli nahodou nebude mit reakci a spanek je zase v hajzlu.

Radost z kakose plne chapu - my furt mame tak jednou za 3 dny (nekdy i pet) a je to hroznej svatek :grinning: :grinning: Ted mi dal zrovna v nedeli najevo,ze moje masaz briska stala za hov... a hned mi zaplatil :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak se nam vcera vratili prdi, vecer si chudak pobrecel (a pritom jsem nesnedla nic vyjimecnyho, co bych uz nemela :frowning2: ), takze se to mozna podepsalo na ty noci. Ted uz je zase vysmatej, lezi pod hrazdou, prdi si u toho a vyklada tygrovi, jaka to byla priiima vesela noc :slight_smile: Asi to bude tanecnik u tyce, porad se mi omotava kolem hrazdicky :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a vcera mi dorazil laktanek - je to pry i proti vypadavani vlasu, stresu, zlepsuje pamet a vitalitu. Takze dneska dam prvni davku a zitra budu happy i bez spanku :sunglasses: :sunglasses:
8. dec 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: a v plínce máme poklady 3-4 denně :sweat_smile:
8. dec 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak my dnes spali od 20h do 8h s 1 kojo pauzou nezvykle brzo - už o půl 2 :slight_smile: a kakáme kažedj den několikrát :wink:
8. dec 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivco co prispevek, to perla...:grinning: :grinning:
my zase bojujeme s uspavanim..torbice ma hlad, ale vzteka s u kozy... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: rano jsme se museli v sest koukat na Griffinovy, protoze mala proste nebude spat ani nahodou...:grinning: mne jebne, mne jebne, mne jebne... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
maui myslis, ze tim tady nekoho oslnis? :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema :grinning: :grinning: :grinning:
Holky, ja nebudu psat co u nas, beztak to nikoho stejne nezajima a pak neni se cim chlubit :confounded:
Dneska jdeme na kontrolu na rehabku, tak jsem zvedava, jak dopadne, bude-li Vojtovka nebo ne...
8. dec 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pripajam sa k statistike, spime od 21H do 5H, potom este do 9h, kakame raz za 7 dni :confounded: tak dr. odporucala pol celaskonu kazdy treti den do caju, zatial nezabera, a dnes ideme na ockovanie hexou
8. dec 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja se priznavam - vecer papani v 8, a zhlednuti serialu...proste odmital jit spat, pak jidlo ve 2 a v 5 a pak spinkal az do 10 a vzbudilo se naprosto stastne usmevave miminko - do 10ti minut se zmenilo ve vrestici dite protoze si vzpomnel ze uz ma hlad :grinning: :grinning: ja vstavala uz v 7 pac tatinek nam odjizdel na sluzebku tak jsem se musela rozloucit....al epres den papame po hodine a pul hrozne se vztekame :frowning2: :frowning2:
8. dec 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emus, sejdeme se u chocholouska??? :grinning: :grinning: :grinning:
a s tema hodnejma detma musite mit hrozny nůůůůďo :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivco, emo, uz tam na vas budu cekat....
8. dec 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivco, vy mate dnes narozeniny? vse nejlepsi!
8. dec 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak nasa stastistika - zaspavame okolo 19:30 - na rukach :wink: na rukach spime do cca 21:00 ked si mamina ide lahnut, kojo okolo 23:00, 01:00, 04:00, 05:30 - hore do cca 07:00 potom kratke zdriemnutie do 8:30 opat na rukach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
PS: nema tu niekto tu knizku Kazde dieta sa vie naucit spat, chcem precitat a skusit praktikovat po tom 6. mesiaci bo moj chrbat ide do prdelovic :slight_smile:
:grinning: :grinning: pooozdeee, poozdee..uz sedim v cekarne...:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kasenko jen nam rekni, jak se mate...:grinning: ja hrozne rada posloucham, kdyz ma doma nekdo taky teroristicky vycvik..ne jen my..:grinning: :grinning: :grinning:
aha a kakos sam od seba nebol asi 2 tyzdne, vacsinou dolujeme teplomerom :unamused:
8. dec 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my taky, mame dnes 100 dni :slight_smile:
8. dec 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som si prosila jednu rezervaciu u toho chocholouska :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. dec 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kasen diky.... :wink:
Tak uz je mi to jasny, proc v noci tak radil :grinning: On poradal mejdan (narodil se ve dve v noci) a my jsme to trubky nepochopili :grinning: :grinning: :grinning: Jo je to drina, mit tupi rodice :grinning: :grinning: :grinning:

Luskat - sejdeme se na rehabce :grinning:. Vecer sice usina v postylce, ale pres den jedine na rukou a vetsinou jeste vyzaduje nosit, aby pry mel lepsi sny. :wink:
8. dec 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok