• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
Posp, byl hrozne pomalej a zamrzaval... nestalo me to nic, svagr je "machr" pres PC, tak mi to preinstaloval gratis :wink:
10. dec 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz vazne jdu, brou :slight_smile:
10. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A není švagr z Brna? :grinning: Dobrou
10. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurá, třikrát sláva, už mám dárečky pro všechny příbuzné
Dva dny jsem nad tím strávila, tak mi to ohodnoťte: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3612757&vReferer=
10. dec 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joodi, nechci ti upirat zasluhy, ale my jsme taky polohovali, otaceli hlavicku a stejne porad preferuje jednu stranu - porad tu samou...
Jinak gratuluju ke kyclim...porad musite nosit decku? Nam se taky zlepsily, tak nosime decku uz jen na 12h/den, ne uz na 24h.
10. dec 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon len Zdenulo ogrckal, mne Maxik povytrhaval asi 4 pismenka z laptopu, to bolo makacka, kym som ich tam zasa natlacila :angry: a kym som si pospominala, kde vlastne boli povodne :grinning:
10. dec 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my hlavu šišatou máme :pensive:
Akte, mas to moc pekny. Petruska je uz peknej koblizek. :wink:
My ji mame taky trochu sisatou, ale myslim, ze u holcicek to tak nevadi, narostou jim vlasky a nebude to tak videt, snad.
10. dec 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akte - teda fakt před tebou smekám!!!§ :astonished: to video petrušky mě dost roozhodilo a udělalo se mi nevolno, dokoukala jsem ho napůl oka a s vypnutým zvukem... :pensive: to bych fakt nedala... :zipper_mouth: Seš machr!!!! :astonished: A to je to fakt nebolí??? Ten pláč je děsivej... :frowning2:

jsme dens Nele koupili k Vánocům látkovou panenku... :slight_smile:
taky jsme dens vyndali novorozeneckou vložku z autosedajdy :slight_smile:
10. dec 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vyzera sisata hlava?
a videli ste uz skarede baby? ja teda ano, muz sa az zlakol, ked som mu to ukazala :grinning: pohladam a dam vam link :grinning:
10. dec 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauik: fakt by ji to nemělo bolet...........
v čekárně na rehabilitaci přes dveře je pláč ostatních miminek ještě děsnější, dnes byli před námi dvojčata, znělo to jako by jim hlavy trhaly a odcházeli se slovy "ano my budeme cvičit pořádně".

Kasenka: ptala jsem se, ještě by se to mělo spravit, lebka je měkká a formuje se.

Rping: ano viděla jsem ošklivé miminka, v porodnici vedle nás v inkubátoru byli dvě. Ale převážně z důvodu nějaké nemoci nebo postižení. Nelíbili se mi ani malí vietnamci.
10. dec 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rping: máme vzadu slehnutou rovnou plošku, je to vidět jen zvrchu
10. dec 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akte, nějakjsem nesebrala odvahu se na to vaše video podívat :frowning2: Zatím se tvářím, že jsme v pohodě a že se nás to netýká a uvidím, co nám řeknou na kontrole na neurologii. Ale PFku máte moc pěknou :slight_smile: A žádnou šišatost nevidím ani u Petrušky, ani u Terezky, holky, vy už vidíte duchy :wink:
10. dec 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Akte, je fakt, ze jsem si to video pustila beze zvuku, Terka zrovna spinkala, ale musim rict, ze me uz ty polohy ani tak desivy neprijdou... i kdyz, my zatim cvicime jen ten prvni cvik, druhy zatim ne, a ten je fakt horsi...ale clovek si zvykne...pry by je to bolet nemelo, placou, pr.je nutis byt v poloze, ve kt.se jim nelibi....
Holky, nebudte cíti, vzdyt je to pro jejich dobro. :wink: To si musim vzdycky rikat, kdyz cvicime. Terka pisti a ja ji rikam: Ale nee, ja vim, ze te to neboli. Maminka to dela pro tvoje dobro. :sweat_smile: :pensive:
10. dec 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasenka: tak to má být, to je super tah (pro naši psychiku potřeba)
jdu do peřin pa pa zítra
10. dec 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu ej to skarede decko :grinning:
http://www.babygalerie24.de/babygalerie/index.php?open=browse&khaus=974&year=2009&month=10&show=111635

aha, akte, uz viem co myslis, ale Petruska to ma v miere, ved ked to je vidno len zhora, tak neva, aj tak sa to spravi :dizzy_face:
10. dec 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ping - nechci to mimčo hanět, nemůže za to, jak vypadá, ale je fakt, že můj šálek kávy to není.... :sweat_smile:
10. dec 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, nevíte náhodou, který polský Bebilon odpovídá Nutrilonu 1 Extra? Našla jsem jen Bebilon 1 HA, Bebilon 1 a Bebilon Comfort, tak jestli to není pod jiným názvem.
11. dec 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja se chci zeptat, jestli se nedaji nekde sehnat vzorky UM? :confused:
11. dec 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k cemu bys je ty emo potrebovala? nevim....asi ne
11. dec 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kdyz si koupis a otevres krabicku, tak ji musis do dvou tydnu spotrebovat..a z toho nejak nadsena nejsem..sice nejsou dve stovky nase celozivotni uspory, ale prijde mi to jako velke plytvani...
11. dec 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to chapu, ale ty mas zase nejaky pohnutky ji davat UM?
11. dec 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak ty vzorky by mě taky zajímaly, ale žádného reprezentanta firmy přes UM neznám:slight_smile:
11. dec 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne, mam pohnutky zacit taky trochu zit a jit se podivat do kina a za kamosema a kamoskama a tak...:grinning:
11. dec 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo tak :wink: Tak to ja jeste pockam nebo jdu za tema, ktery maji podobny "problem" :wink:
11. dec 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si rada od prdenicka, kakanicka, kojenicka, pasenicku konicku, pretacenicek odpocinu...:grinning:
11. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo, tak proč jí to teda neodstříkáš?
11. dec 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo - proč neodstříkáš MM?
11. dec 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. dec 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok