V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

petrajurinova
13. dec 2009

ahoj
tak zase dočítám, nějak nemám čas tu ani nakouknout - naše slečna se rozhodla, že si zahraje na protivku a tak přes den vříská nonstop a uklidní se jedině u kozy a poslední dvě noci se začala hlásit o mlíko co 2 hodiny. Doufám, že je to jenom přechodný stav.

Markétko, pokud Karinka kadí 8x za den, tak to hladem netrpí - hladové dítě MM ztráví kompletně a nekaká. Tomu odpovídá i to, že nechce UM - kdyby měla hlad tak by přišla na to jak ho vypít. Kojením se uklidňuje, cítí tvojí přítomnost. Neměla Karinka rýmu? Zkus až bude chvíli v klidu mírně zatlačit u oušek v místě kde je hranice mezi ušním lalůčkem a hlavičkou, jestli se rozeřve bolí ji uši - v tomhle počasí může mít bolavé ouška z usazené rýmy nebo zánět a jinak to nepoznáš - jenom miminko hodně pláče a chce pořád sát (sáním se snižuje tlak v uších).

Bibn, to s Robinkem je mi líto. Já ještě nevím jak dopadne s očima Bastík. Odmítl při vyšetření očí spolupracovat, tak ho v lednu čeká repete.

ivca08
13. dec 2009

Bibn, to s Robinkem je fakt k zblazneni. Ale rikej si, ze se na to prislo brzy a ma strasne velkou sanci, ze se to spravi. A kdyz spolupracuje, tak je sikovnej a zvladne i brejlicky.

bibnka
13. dec 2009

Dobré dopoledne,

u nás je to taky divoké. Tomášek se chce taky nosit, tak se mu v rámci možností snažím vyhovět.

Petruš, asi vás taky navštívil spurtík 😠 . vydrž, to se srovná. U nás se už taky ty noci lepší, už nevstáváme tak často a zase vydrží aspoň 4 hodiny.

Holky, díky za reakce na Robíska. Ani nevíte, jaké mám výčitky, jestli sjem to nezanedbala já ☹

Jdu vařit, ať mě ty kobylky nesní zaživa.

kasenka228
13. dec 2009

Emus dik, toz ja na to jeste mrknu, nejak jsem tomu moc nevenovala pozornost. My jdeme na kontrolu ve ctvrtek, tak tam si to necham jeste jednou poradne ukazat a nejak porad doufam, ze dalsi cvik uz nebude treba. Naivka. 😅

ivca08
13. dec 2009

Koukam, ze je to divoky vsude 🙂 U nas zase pres den proste neexistuje spanek, uz je to protiva, mne si ocicka, ale spat proste nebude a kdyz ho vezmu do naruce tak, jak jeste minuly tyden pres den v pohode usinal, tak dostane neskutecnej hysterak ☹ ☹

Market, jestli pije cajik v pohode, tak to muze byt jak rika Peta ☹ Nas mlados sice nutros odmital, ale on odmita i cajik a proste vsechno z flasky. Vzdycky se mi do toho dudliku zakousne a zacne se mi smat. Ale je fakt, ze on si i normalniho dudlika vezme fakt jen vyjimecne, vetsinou vecer uz v polospanku.

achalteke
13. dec 2009

Ivčo u nás úplně to samé, spal by ale prostě ne a ne a ne ječí jak magor 😠

emamamamu
13. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 holky prestante porad mluit o Dorce, nebo bude skytat 😀 😀 😀 😀

kasenka228
13. dec 2009

Holky, kdo vi, kam se nese to lejstro Zadost o rodicovsky prispevek? Muzu na MU Socialni odbor, kde jsem ty papiry vyfasovala, kdyz jsem tehda zadala o porodny?

achalteke
13. dec 2009

uuž mi z toho dítěte jebe, žrala bych a nemůžu ho ani odložit 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

emamamamu
13. dec 2009

kasenko myslim, ze prsne tam, predtim mi ho ta pani u porodneho dala, ze to tam pak mam hodit🙂
achal tak snez jeho🙂)) ja uz se naucila spooooustu veci delat jednou rukou...zejmena levou..nevim, kde se to ve mne bere, takove skryte vlohy🙂

kasenka228
13. dec 2009

dik emus, myslela jsem si to
Acha, tak ho proste na chvilku odloz, hladova byt nemuzes, to bude vsechno jeste horsi

emamamamu
13. dec 2009

achal a nosis v Becu doma?

bibnka
13. dec 2009

U nás se taky řve a stereo. Robinek se neustále vzteká, že chce všechno dělat sám. Takže když náhodou zavřu mikrovlnku, chytne hysterák, že to Robinek umí sám. Už mi to začíná lézt na bednu 😒 . Ale vždycky když se na něj podívám, všechno mu odpustím, když má takové trápení s očkama.

achalteke
13. dec 2009

ne nenosim, to už bych neudělala nic 😠 teď chrápe a doufám, že ještě aspoň 15minut, pak bude ječet dvě hodiny v kočárku a pak od půl šestý do osmi 😖 😖 😖 😖 mám fakt dost, už nikdy žádný dítě

achalteke
13. dec 2009

já toho klazana jednou rukou neunesu ☹ a takový to bylo hodný miminko, aspoň že v noci se budí jen dvakrát 🙂

emamamamu
13. dec 2009

achal hlavne, ze jsme vsichni zdravi! 😀 😀 do osmnacti plakat nemuzou!!!🙂

ivca08
13. dec 2009

Koukam, ze je fakt vsude stejny. A to jsme si vsichni slibovali, jak to od tech tri mesicu bude pohoda 😀 😀 😀
Takže přichod pohody se odsouva na pul roku... Doufam,ze se to nebude sunou az do tech zminovanych 18 😀 😀 😀

achalteke
13. dec 2009

Brutálně slintá, vysloveně litry slin, ruce furt v puse, vypil 100 čaje...mám pocit že se chystaj zuby ven, matka teď na něj koukla a řekla že je to ono, že kvůli tomu je i neklidnej 😅

natali1401
autor
13. dec 2009

ahojky!
som tak rozmyslala baby ze dokedy si mi tu tak budeme pisat..ako mysllim vekovo nasich deti..ze ci este ked budu chodit do skoly, alebo budu v puberte a mi si tu budeme vypisovat ake s nimi mame trable 😀 to by bola haluz 🙂 😀
inac mala teraz haja zababusena na terase a vecer uz asi treti alebo stvrty den nechce sama spinkat..nevie zaspat..tak mi zahaja iba na rukach a ked ju polozim tak rev..takze je dlho dlho na mne na rucickach a potom ju davam do postielky..ale minule tak plakala ze s nami spala v posteli..
inac tu je teraz svagrina - zubarka a vravela ze vzdy po mliecnych jedlach..ako aj po MM aj UM treba detom vytierat pusinku gazou lebo v puse ostavaju mliecne bakterie a z toho su potom zle zubky neskor.. no a este ze netreba olizovat cumel detom ani nic pretoze pokazene zuby neskor alebo teda kazove sa nededia ale ze prenasaju takymito vecami .. to bola pre mna zaujimavost..

ivca08
13. dec 2009

natali vitej do klubu nespavcu 😀
Mladej se ted vychrupnul asi 40 minut v babyvaku, ale samozrejme jsem se ho neodvazila sundat ze sebe, tak jsem trosku drevena, ale i tak slavim 😀 😀 😀

bibi78
13. dec 2009

moj maly teraz vytuhol na prechadzke s muzom a uz 3. hodinu taha. no tesim sa, len to ma posunute, tak zas do polnoci bude prisaty... uz sa tesim 😀 . kazdopadne si myslim, ze sme to vyhrali - ten nas termin - asi vtedy bolo nejake divne rozpolozenie hviezd, ci co, ked su taki nespavci ti nasi drobci. ja pochybujem, ze nasi rodicia takto s nami behali po byte a my sme cele dni nespali, aj ked nam uz ocka padali... asi nejaka nova generacia, co sa obava, ze nieco zmeska, tak musi bdiet... 😉 😀

kasenka228
13. dec 2009

Tak ten stromecek tam uz Maji neni, zkus pod nej dat Domcu a treba ho nesmazou....

kasenka228
13. dec 2009

Jeeee, ten je krasnej! Ale nejakej umelej, ne? 😉

majamisutka
13. dec 2009

škoda lesů

kasenka228
13. dec 2009

My si asi letos koupime jen nejake vetvicky a ozdobime, stromecek az pristi rok, az z toho bude mit Terka vetsi rozum...

majamisutka
13. dec 2009

😀 to jo větší rozum mít budou i jako demolition kids 😀 😀

pospecka
13. dec 2009

Ahojte, právě jsem nakukovala do srpen /august 2010. 😕 😕 😕 😕 Za chvilku budou zářijovky 2010 a my už budem ve starý železe. 😀 😀 😀 😀
Kdy jste našly // ? Já 2.1. pátek cca v 17hod. 😀
rping: halooo, jsi tu????

achalteke
13. dec 2009

my jsme přesně před rokem počali a // jsem našla 29.12 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre