V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

emamamamu
14. dec 2009

Manduca pry nesedi moc hubenym lidem a jeste neco..nevim co..a Beco je hezci 😅 😅 😅 😅 😅
holky jsem zjistila, ze nejlepsi je si na svoje dite nejvic postezovat jak jen to jde..ono si to precte a je zas jak milius...😀
a vcera jsem byla na cigosich...hoooolky to bylo super...🙂 o malou se staral Filip, takze jsem nad ni premyslela zhruba jen dvakrat za celou dobu..(jsem svine😀)...posmala jsem se. nikdo se mnou nemluil o prdicich, o nespani, o hysteracich... 😵 😵 😵 a ted jsem odpocata az do cervence 😀 😀 😀 😀 😀

achalteke
14. dec 2009

ping já tak 2-3ks sežeru za den, takže kupuju po škatulích a v tescu je mají jen za 6,90 Kč 😀 😀 😀 😀 😀

Ivčo to tvoje Beco bylo naším favoritem do tý doby než jsme objevili Vespy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a jakej je rozdíl mezi Becem a Manducou nevím - žádný zásadní asi ne, nicméně design hraje rozhodně pro Beco, né už tak cena 😖

emamamamu
14. dec 2009

jo a uz mate matrske? ☹

petrajurinova
14. dec 2009

Emo, mi přišla už ve čtvrtek.

emamamamu
14. dec 2009

Vanoce Vanoce prichazeji.. 😒 snad mi to poslou alepson tento tyden.. 😒

achalteke
14. dec 2009

Emo já už utracenou 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Musim poslat hlas Šmajdovi - můj úkol dne 😀 😀 😀

Jsme tu totálně zapadaný, to zas bude jízda jak na tankodromu a příští týden na lyže jupííííííííííííííííííííííííííííííííí 😵

petrajurinova
14. dec 2009

Jej Achal, když už jsi to připomněla, taky chci ještě poslat hlas blonďákovi 😀

Hmm... a tady je sníh akorát na střechách baráků a aut. Lyžovat by se tu dalo leda tak na lyžích s kolečkama.

kasenka228
14. dec 2009

Emus, ja ji jeste nemam, se s tim nejak flakaj. 🙂

achalteke
14. dec 2009

Petro nedržíš palce Chodúrovi jakožto ostravákovi?

ivca08
14. dec 2009

Jeste snad pry Manduca nejde prendavat z cloveka na cloveka s ditetem - neni tam jakoby ta latka mezi ditetem a nosicem... Jinak nevim...

My brali tohle hlavne kvuli tomu, ze je to organic. Me by se jinak libilo jeste pony, jak ma Dorka, ale to neuznal tatka 😀

Nas mladej zmenil taktiku na uspavani ve dne - minuly tyden jeste zasadne na rukou v rychlozavinovacce (cumely mu nohy ven 😀 😀 ) a ted dostane na rukou hysterak a chce uhoupat ve starym kocare (Liberta 😀 😀 😀 ) co mame postaveny v obyvaku. Tam minuly tyden rval jako tur - cert aby se v tom vyznal. Aspon neni nuda 😀 😀 😀 😀
Ted chudak s uspanim docela zlobil, ale za to nemohl - vzdycky uz spal, ozvala se rana do kalhot, coz ho vzbudilo a trosku zaknikal. Asi 3x za sebou. My se tech prdu snad nezbavime. V noci ho taky asi 3x vzbudily 😠

petrajurinova
14. dec 2009

Acha, Chodúr je jediný ze všech těch finalistů, který mi je od začátku vyloženě nesympatický a nepříjemný. Navíc kamarád který ho zná osobně potvrdil, že tak arogantní a namyšlený jak je před kamerami je i mimo ty kamery.

achalteke
14. dec 2009

Petro taky mi tak připadá - je to takovej psí čumák 😒

Posp hlasuju pro beco číslo 1

pospecka
14. dec 2009

achal: 😀 😀 😀 jsem to psala. Já jsem si ze žalu koupila ty Beca dvě. 😀
ema: máš psavdu s tím stěžováním. Včera jsem se bála dnešní noci a nakonec naprostá paráda. Usnul kolem půl jedenácté, spal do 7:15, pak koza a spal do 10:08. Zlatý dítě. 🙂

emamamamu
14. dec 2009

no a ted mi ta herecka usla sama jen tak a spinka, ja uz mam uklizeno a udelala jsem jete testo na linecke... 😕 😕 ja uz tomu opravdu nerozumim... 😀 😀 😀 😀

pospecka
14. dec 2009

acha:ještě mi budeš závidět můj stromeček. 😀

emamamamu
14. dec 2009

pospec a zkousela sis to Beco?😀 at to zas neprodavas jako tu kabelku na mimino...😀

ivca08
14. dec 2009

Emus - posli to hodny dite zitra k nam, at taky neco udelam, kdyz uz mas vsechno hotovy 😀 😀 😀 😀 😀
Poslu dite s prdikama na revanš 😀 😀 😀

U nas se vstava v pul devaty - to je proste dany a je jedno, jestli vstaval za noc jednou nebo 5x. Proste v pul devaty se jde z postele. Ani o vikendu se nenechal ukecat, lotrik jeden.

Hlasim se do antiklubu chodura - nesedi mi taky od zacatku.

kasenka228
14. dec 2009

Me se taky Chodur moc nelibi... a u nas se vstava nejpozdeji v sedm, at je vsedni den nebo svatek, takze si nestezujte, jo? 😀

emamamamu
14. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀
dio kristus...😀
ja jsem zjistila, ze se u nas asi vstava podle toho, v kolik jde spat...posledni dobou chodila v osm, tak vstavala kolem osme pul devate...vcera sla po devate a vstavala v devet... 😅 ale cert vi..dyt to je jedno, hlavne at neplace, no ne?😀

achalteke
14. dec 2009

Je někdo komu chodur sedí???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sem fandila bendigovi a šmajdu fakt žeru 😀 😀 😀 😀

Posp aha a pro který se rozhodneš, jedno prodáš, ne? Hele od včerejška večera je naše mimino zlatý, ale raději to sem psát nebudu, protože mám pocit jak ho trochu pochválim tak se to okamžitě obrátí 😝

Jo a ty naši kokoti ze zastupitelstva mi dnes poslali pozvánku na vítání občánků, který je za dva dny, fakt blbci, chlap je v práci a já už taky něco mám 😠

pospecka
14. dec 2009

ema: 😀 zkusím až přijde. Když se neosvědčí půjde do světa. J8 furt něco kupuju aprodávám a kupodivu neprodělávám. Jestli tou kabelkou myslíš shelter, tak ten nám pomohl jako odprďovač, takže nedám dopustit. 😉
Na ten mucosolvan se zeptám.

majamisutka
14. dec 2009

Domča usíná mezi osmou a devátou a vstáváme okolo 10h 😅
za to se ale budí každé 3 hodky, akorat poslení dva dny skoro po dvou

emamamamu
14. dec 2009

posp dyt si ho prodavala, ne? nebo to byl nekdo jiny? 😅 😅 😅
acha my mame vitani 17/12...☹ takze nejedem...
a mala je taky od vcera jak vymenena..😀 jsme si to ted zakrikly..vecer budeme zas nadavat.rano to bude v pohode..vecer nadavat, rano v pohode a az bude slavit krasne kulate tricatiny, tak uz si oddechneme...😀

pospecka
14. dec 2009

acha: Chtěla bys můj stromeček? 😀 NEDÁM. 😠 😀 😀 😀 Uvidím, který bude v reálu hezčí. Já jsem chtěla uplně jiný, tak ho budu shánět a zatím si nechám to hůř prodejný a to druhý půjde do světa. A vítání závidím. U nás nevítaj. ☹

mauik83
14. dec 2009

posp - obě jsou hezký, ale strommeček je hezčí... 😀 normální miminka mah ve 3 měs spurt a mě Nela naopak už 3. den bojkotuje kojení v 11h... 😠 ted má škytku a pěkně se u ní poblindila... 😅

kasenka228
14. dec 2009

U nas vitaj, asi 3lety deti. 😒

pospecka
14. dec 2009

ema: prodávala, ale protože už toho malýho Valibuka na jednom rameni neunesu. 😖

achalteke
14. dec 2009

Emo taky nejdeme, sama se tam ani nedostanu s kočárkem

emamamamu
14. dec 2009

pospec ten kamos asi zase pojede do USA...🙂 my mozna budeme chtit jeste jedno Beco, tak neves hlavu, jestli pojede, dam ti vedet🙂

pospecka
14. dec 2009

mauik: ty musíš mít něco extra. 😀 😀 😀 Buď ráda. Bojkot lepší než řev hlad.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre