V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

mauik83
14. dec 2009

my jdem na vítání 13.ledna 🙂

emo - já jsem prodávala babyvak... 🙂

a dnes večer jdu na šampaň party, Karel bude hlídat, koupat, krmit, uspávat... 😀 ale budu 5 min od domu, takže v nejhoršim naklušu... 😎

budete nosit ven v becu i v tomhle počasí? když mrzne??? 😕

majamisutka
14. dec 2009

emo a za kolik se dá v USA koupit to beco?

achalteke
14. dec 2009

ja nosim normálně

pospecka
14. dec 2009

maja: 139 dolarů a 40dolarů pošta, takže ...

aktekram
14. dec 2009

Dobré skoro poledne,
na superstar nekoukám, tak nemám favorita 😅
Měla bych začít doma něco dělat, a tááááák se mi nechce

mauik83
14. dec 2009

acha - ven?? 😕

posp - to víš, no... 😀

achalteke
14. dec 2009

maui no, proč by ne 😅

mauik83
14. dec 2009

posp - jenže mimo USA nechtěj expedovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

pospecka
14. dec 2009

ema: to by bylo cooool.
acha: jak dlouho ho pak rozmrzuješ na radiátoru? 😎

mauik83
14. dec 2009

a jak moc Šimdu do těch mrazů do beca oblíkáš??? máš přes něj svoji bundu???

musim ji jít převlíct, je úplně mokrá...

emamamamu
14. dec 2009

maji my ho melai za dvojcicku🙂
maui nosime...miminkum je u nas teplo, pac jsme vsichni teplousi uz od narozeni...😀
male je v nem kolirat i teplo..nechapu..😀

achalteke
14. dec 2009

jste prdlý, jdu přebalit, naložit dítě do beca a se psem do lesejka, pic

mauik83
14. dec 2009

emo - jak moc je ustrojená? máš přes ní bundu? bojim se ji vzít v tom ven, zatém v tom vydržela jen pár minut doma.. 😅

achalteke
14. dec 2009

Maui asi tak: body, teplejší ponožky, dupačky, chlupatou kombinezu s kapucí, čepku, rukavičky a když sněží tak ho strčim do bundy, nohy má pak teploučky a za krkem je taky teplonkej

emamamamu
14. dec 2009

ma jen puncochace, body s dlouhym a medveda..jako tu HaM kombinezku chlupatou🙂

mauik83
14. dec 2009

ema - jenom??? do mrazu???

achalteke
14. dec 2009

PETRO JÁ SE Z TEBE POSERU 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sorry caps.....

pospecka
14. dec 2009

😀 😀 😀

emamamamu
14. dec 2009

maui no jenom..a cepku a ponozky..to staci...

pospecka
14. dec 2009

acha: 7minut 14vteřin. 😎 😎 😎 😎

rpinguin
14. dec 2009

zeny, ja ked som na zaciatku videla Smajdu, tak sa mi zdal taky suchar, skaredy este k tomu ako Bendig, ale on sa fakt vypracoval, ze nechapem....Chodura som od zaciatku nemusela, presne ako Petra pise... este musim pozret vcerajsok 😉

Achal, ema pise, ze Beco nesedi hubenym 😀 😀 😀

inac fotila som prave decka, hruza, ked je jeden super, druhy sa tvari ako debilek a naopak 😠 ani neviem, ci mam dat nieco do albumu

emamamamu
14. dec 2009

ping jasne, ze mas...! 😵

mauik83
14. dec 2009

heh, jsem ji převlíkla a ted mi usnula sama a bez keců v postýlce a dokonce bez zavinky a plíny na hlavě... mám dilema, jestli ji tak nechat, pže jak mává ručičkama, tak má takový narušovaný spaní, nebo ji ještě svázat v zavince... 😕 😅 a to jsem ji chtěla hodit do beca a jít na nákup... 😝 ale nechám ji chrupkat, berušku 🙂

mauik83
14. dec 2009

mě Chodur neepřijde nějak namyšlenej... 😕 ale Šmajda - přesně jak píše Ping - ze záčátku hrůza, nesympoš, ošklivej, ale je čím dál lepší a už se mi líbí 😀 asi by si zasloužil to vyhrát... 🙂

ivca08
14. dec 2009

Tak jsem chtela dneska taky zase vytahnout Beco a vzit malyho na nakup do naseho hypermarketu 😀 a zjistila jsem, ze maji od 12.30 do 15.30 poledni pauzu, takze pujdeme na klasickou prochazku s kocarkem a nakup asi nechame na zitra. Takhle pozde uz s nim ven nepujdu.

Jinak jsem pred chvili vytahla po hooodne dlouhy dobe rourku, silene se mi tu kroutil a jecel a zabralo to, uz je zase spokojenej pod hrazdou. Nevim, co to ma bejt 😠 😠 😠 Od rana prdel o stosest, ze ho to i budilo a ted nejakej zarazenej hajzl!!!

pospecka
14. dec 2009

vca: v hypermarketu už se asi chystaj na letní sezónu. To je otvíračka jak v Italským letovislu. Tam maj přes poledne taky siestu. 😀

ivca08
14. dec 2009

Nahodou tu na mistni pomery maji otevreno docela dobre - kazdej den do 17, akorat v pondeli a patek maji tu debilni siestu 😀 😀 😀

Jinak jsme ted prisli z venku, byla jsem uplne zmrzla a mela strach co malej, ale je naprosto v pohode a teplounky ma i rucicky (coz casto nemiva), tak jsem to snad odhadla dobre 🙂

pospecka
14. dec 2009

ivca: a měla jsi ho v kočárku nebo v Beco? Mě ta "italská" otvíračka vyhovuje. Já bych zakázala!!! otvíračku v obchodech v neděli a o svátcích. Připadne mi to naprosto nechutný a to nemluvm o tom, že Tesco jede NONSTOP. Chudáci Ti prodavači. V Rakousku je u Vídně obřío bchoďáka v neděli maj zavřeno a lidi se nepos...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre