V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

aktekram
16. dec 2009

holky v čem teď perete, a na kolik, mám 2 fleky na bodyčkách a přitom to hned po přebalení namáčím a peru. Mám prášek pro děti, můžu použít tekutý vaniš nebo ariel????

emamamamu
16. dec 2009

dite na mne spi uz asi hodinu...😀 je mi teplo a spane se mi dycha, ale kazdopadne si nestezuju...😀 😀
diky natali🙂

emamamamu
16. dec 2009

akte ja povazuju za zazrak zlucove mydlo..🙂 kdyz mi mala posere plinku, jen to namocim, prejedu mydlem a fakt t pusti!!
stoji tak dvacku v DM🙂

aktekram
16. dec 2009

super moc dík

achalteke
16. dec 2009

Petro super děkuju, až se milostpán uráčí vstát a najíst tak půjdeme ven....dneska jedl 8:15 a 11:45 a teď ještě ne, je to normální takový pauzy, před půl hodinou jsem mu cpala kozu, ale nechtěl ji ani za nic 😢

emamamamu
16. dec 2009

achaaaaaal bud rada!! 😵 😵 😵

achalteke
16. dec 2009

jo? Mám bejt? já nevim... on jedl vždycky po dvou hodinách 😲

emamamamu
16. dec 2009

no co ja bych za to dala...! Dorka taky obcas prekvapi tim, ze ji az po ctyrech hodinach...ale zriiiidka....🙂 treba se mu to upravilo, kdyby mel hlad, tak si urcite rekne! 🙂

achalteke
16. dec 2009

no on je dneska uřvanej docela dost, ale tak si řikám, že kdyby měl fakt hlad že by tu kozu prostě drapnul a navíc usnul....no kdy my se dneska vyhrabeme ven - netušim, už aby se ty dny natahovali

emamamamu
16. dec 2009

21. je slunovrat a uz zase bude vic svetla...🙂
a co s tim srazem? pojede nekdo ze SK, nebo ne?
mala je dneska docela pohode...za chvili mame plavani, ani nevim, jak to zas dneska uteklo, takze ven uz asi nejdem...:-/

luskata
16. dec 2009

Natali diky - myslim, ze ona si je toho vedoma, ze je na zozranie a pekne tu s nami cvici 😀 😀 😀
Akte, ja tiez pouzivam to mydlo a som spokojna. Ale uz som parkrat prala aj v Persile Sensitive a Ivka to znasala dobre, ziadne vyrazky ani nic podobne. A pradlo bolo krasne biele.

ivca08
16. dec 2009

Achal, jak rika emus, bud rada...
K nam asi dorazil spurtik ☹ Malej je protivka protivnej a uklidni se jen, kdyz ho napojim na kozu. To pak klidne i usne, ale beha jak mu ji vezmu. Proste spi a obcas zatahne (nac ztracet cas, ze jo 😀 ). Ted se mi ho povedlo na chvili odpojit, tak jsme zvedava, kdy se zase ozve rev 😒 Nonstop, kojime nonstop,.... 😀 😀 😀 😀

kasenka228
16. dec 2009

My pereme v Persilu Sensitiv + Vanish a skvrn a spiny od bobiku se teda nezbavime ani nahodou, nektery bodycka mam zniceny, asi taky koupim to zlucovy mydlo... tak se to emo jmenuje i v tom DMku? Jak ho tam najdu? Neni to mejdlo z jelena?
Petro, u nas to same, Terka se na sebe taky nesmeje, spis cuci, kde co lita...

emamamamu
16. dec 2009

kasen ja nevim, ono je to od takove te znacky...?denk mit? (tak nejak, netusim jak)...a myslim, ze kdyz se zeptas prodavacky, tak bude vedet... je to kostka...myslim, ze je to bily obal s necim modrym a cervenym..sory, fakt si ho ted nevybavuju, mame ho porad jedno..jen tim neco prejedes, preperes trochu v ruce, das vyprat a po vajecine ani stopy...🙂

natali1401
autor
16. dec 2009

ludia co sa mi stalo?
boli sme s malou vonku a ked sme dosli domov tak som sa s nou hrala ze bola na mne brusko o brusko a pasla kone..no a zacala kakat .. no to ale nic..ale potom ju idem prebalovat..a ked som jej cistila ritku tak som jej troska kakacik pototo a ono jej hovinko vysplechlo a mala som ho na ponozke, na teplakoch, na tricku a pozor pod okom a na lici 😀 😀 😀 stalo sa vam uz toto niektorej? hehe a mala spokojna sa smiala .. a ja cela zasranaaaa .. sikulka 😀

mauik83
16. dec 2009

natali - vítej v klubu posraných maminek 😀 mě posrala asi 6 za 2 týdny a dostřelila až na poostel, takže jsem pořád převlíkala... 😝 ale už dlouho se to nestalo, tuk tuk 😀

byli jsme na kyčlích, má je dobrý, široký balení už nemusí nosit, ale nemá jadýrka, tak se máme přijít ukázat ještě za 3 měsíce ... to mě trochu vyděsilo, ale prej je to normálka, jádra se vyvíjej až do 1 roku.

achalteke
16. dec 2009

Natali ha ha ha bobka na ksichtě jsem ještě neměla ale čůránky jo 😀 😀 😀 😀 😀

Já chci sraz, chci vidět vaše hříbky live 😀 😀 😀 😀 😀 a doufám, že Slovendy taky pojedou 😎

Tak Pláně jedlo až v 15:15 a to 5 minut 😀 , venku kosa jak prase, fuj a sem blbá - až dneska jsem zjistila že ten můj fusak má takový poutka, aby z toho nevytahoval ručičky - došlo mi to u tý Petřiny fotky, holt jsem trubka, proto jsem se tak blbě ptala 😎

achalteke
16. dec 2009

Maui my jdeme taky ještě v lednu, taky jadýrka ještě nemáme i když pediatra se podivila proč nás tam ještě zval když máme vše v normě

mauik83
16. dec 2009

achhal - no my jdem až za 3 měs, takže někdy v březnu asi... já jsem taky pro sraz!!!! a nebojte, chlapy nechám doma! 😉 😀

emamamamu
16. dec 2009

😀 😀 😀 se mi oddychlo...😀

achalteke
16. dec 2009

já ne, já ho beru, jsme měli pana Mauika, tak teď poznáte pana Achalteke 😀 😀 😀 😀

mauik83
16. dec 2009

hehe 😀 😀 😀

emamamamu
16. dec 2009

😀 😀 😀 no tak co nejake navrhy kam?🙂 mne je to oooouple jedno, prijedu kamkoli🙂

achalteke
16. dec 2009

k nám 😀 😀 😀

emamamamu
16. dec 2009

ok 😀 😀

natali1401
autor
16. dec 2009

ja som tiez chcela zobrat mojeho chlapa ale bohvie ako na tom bude s volnom ... ja teda by som sla..teda ked bude taky datum ze sa vtedy nic nebude diat a potom ked pojde aj veronika teda wwcko lebo jaa nemam auto sice dovtedy sa to moze zmenit ze hej 😀

emamamamu
16. dec 2009

natali wwcko predtim psala, ze nepojede, ne?

emamamamu
16. dec 2009
kasenka228
16. dec 2009

ja jsem taky pro, a chlapa s sebou, sice mam uz 10let vodicak, ale auto nevodim, tak potrebuju sofera...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre