• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
maji tak at malemu nic z Hexy neni..:slight_smile:a hezke Vanoce v teple domova:grinning:
17. dec 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky :slight_smile:

Holky, kde seženu punčocháče na malýho? a na mě možná taky :sweat_smile:
17. dec 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Si ma mohla tiez skor varovat Emus :grinning: Ty si na tom bola?

Maji, Domcovi źelame ocko bez nasledkov!! Ja som puncochy videla tam kde som kupovala tie nalepky na Andelu ..
17. dec 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodko kdybys mi rekla na co jdes, tak bych te upozornila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se furt rechtam tomu, zes rikala, ze to bylo psycho:grinning:
17. dec 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky oč jde? já jsem hrozně zvědavá :sweat_smile:
17. dec 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A z tych masazi budem mat nieco myslis? No ono mi to okrem ineho prislo ako hromadne sedenie na psychiatrii :angry:
17. dec 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bodko ja uz bych na to znova nesla, ale tvuj Danik je mozna jiny, nez Dorka, ale mala proste nevydrzi v bdelem stavu dele, jak hodinu a pul a to z tu posledni ctvrthodinu jen rve...:sweat_smile:
takze dve hodiny masazi pro nas byly uplne na prd...ze jsem si to na ni nemohla vyzkouset, neb jsem jen kojila a pak mi usla a spala...
treba tady http://www.maternity-care.cz/index.php?clanek=9 jsou ctyri lekce po hodine..to bych asi i dala...:slight_smile:
a mne to v Acku bavi s Katarinou, i Tamara je hodna,..ale troch to neni mj salek kavy..na ty masaze kdyztak bez spis na Katarinu..to je zivel...:slight_smile:
17. dec 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už jsem našla : http://www.benito.cz/price_list.asp?level=1&Q_parlog1=1&all=1

mají tu iakci 1+1 zdarma :slight_smile:
17. dec 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji aka dobra stranka !
17. dec 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emus diky moc za tip...Inac aj Danik pri tom zaspal dvakrat a ked nespal tak mal vytrestene ocicka, ze kua to kde som sa ocitol, zenske co vam hrabe?? a ja som zo zaujimavosti,chcela vydrzat do konca :slight_smile:
17. dec 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a cos videla na konci, svetlo?:grinning: :grinning:
a vysvetli maji o cem se bavime:slight_smile:)))))
17. dec 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie nech tam ide a co na to povie ona :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pak si budeme tajne povidat vsechny tri...:grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac vcerajsia scena so skusanim beca...sa pototo aky sme drbnuti...nasli sme si ulicu na mape,kde to je, maleho naobliekali a nalozili do autosedacky a tra da da..som sa tesila jak blba ako to vyskusam a potom kupime na radu pospecky v nedelu...noooo a ono sme to vobec nenasli na tej adrese co maju na nete a oni su tam ani neni, nikdo o nich tam nic nevie!! ozaj idem tam volat ma nasrali..lebo sme presli 36 km za dve hodiny - Praha cela zapchata :confounded: :rolling_eyes: :angry:
17. dec 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji prihlasime Ta s Domcom na Tanec pro maminky s nelezoucimi miminky, chces?? :grinning:
17. dec 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nebooj uz som tam bola ja aj Emca :grinning:
17. dec 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodko..:grinning:
a byli jste v Naplavni? tak nekdy muzeme dat sraz a ja tam s tebou zajdu, stejne si tam musim vyzvednout triko:slight_smile:
a jako Acku to mysli vsechno hezky.. :sweat_smile: :sweat_smile: noane? :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechci díky :grinning:
17. dec 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebo se muzes stavit u mne a vyzkouset si u nas kravickove :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emuš - kde se daj sehnat ty návleky na kola kočárku??? :confused: :slight_smile:

jsme ted byli asi hodinku venku (čistýho času tak 20 min, zbytek v krámech) a je tam teda pěknej samec... :rolling_eyes: Měla na sobě overálek, kombinézu, čepisi, rukavice, fusak a dekl kočárku, tak snad to stačilo. A hlavně jí mažu obličej krémem, aby mi neomrzla... :dizzy_face:
17. dec 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krémem z vody? :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hm ja jsem asi fakt mlada a blba, ale ja to vubec neresim, nemam teplomery, ani kremiky, ani si nemyslim, ze ji je zima...:grinning: kdyz potrebuju ven, tak proste jdeme..at je treba minus padesat...:grinning:
dneska jsem extremne zdechla, uz hodinu si pisu seznam do obchodu a v mezicase rikam Dorince "uz jdemeee"...a litam tu v podprde... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :pensive: :sweat_smile:
17. dec 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauik, čím mažeš? Já většinou na pusu používám HIPP, ale teď jsem ji namazala Infadolanem, pro jistotu.
17. dec 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a maui uz nevim, myslim, ze www.radi.cz, ale nejsem si jista, zadej do googlu navleky na kola kocarek:slight_smile:
17. dec 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji - jasně, z termální :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mažu Weledou do zimy :slight_smile: na pusinu nic nemáme :confused:

díky emo
17. dec 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majo - no a mě dr. řekla, že mi ji naočkuje radši před Vánocema, když teda budou různý návštěvy, aby už byla chráněná... :zipper_mouth: ale pokud maj 2 týdny sníženou imunitu, tak potěš koště... :angry:
17. dec 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Píšu na pusu - myslím na obličej :wink: , na pusu taky nic nemám, ale mázla jsem ji přes rty taky tím Infadolanem.
emo, měla jsi už někdy omrzlinu? Dost to bolí. A mimčo omrzne raz dva, ta kůže je ještě strašně tenká. Já vím - už mlčím a nepoučuju :grinning:
17. dec 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
market - :grinning: aha :grinning: Infadolanem? není na opruzeniny??? :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
market ano, Dorka ma 99% sanci, ze bude omrzla...:grinning: :grinning: :grinning:
a ja taky nechavam ockovat po Vanocich, at si doktorka rika, co chce..budeme se potkavat s celou rodinou, prejizdet autem, pojedem pres celo CR a rzhodne nechci, aby zrovna v tom nasem cirkusackem obdobi mela snizenou imunitecku kocicku pipinku pulinku :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok