• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
Zdar ženy :slight_smile:
Téda tady se probírají věci, i kokotovej olej jóó?!? :grinning: :grinning: Já teda taky používám některý věci Babylove, např. ty vlhčený ubrousky, ale bílý Sensitive bez vůně :wink: Jsou za supr cenu a malá je snáší skvěle. Pak teda ještě vložky do podprdy taky kupuju DM a vlastně plno věcí,protože toho beru hodně najednou na slevový kupon. Na čumáček máme krém Nivea do zimy, je supr a neobsahuje vodu. Na koupání máme baby bad od Bubchen a taky tělový mlíko Bubchen - vše používáme samozřejmě s mírou :grinning: :wink: Jo a dětským olejem po koupeli se mastim já :sweat_smile: :grinning: pro malou mi víc vyhovuje mlíko.
Fusak máme taky Lodger a ještě jsem do něj nedala zimní vložku a malá je pořád teploučká, ale teď spíš jezdíme někam autem a venku jenom tak přebíháme. Ale v pátek jsme byli venku dloho a zima jí nebyla :slight_smile: Dávám jí ten fusak i do autosedačky. No, asi tu zimní vložku už vytáhnu, máme tady pár čísel sněhu a mrzne až praští :grinning:
17. dec 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde se dá sehnat ten kokotový olej?? :grinning: :grinning: toby mě zajímalo z jakého kokota se dělá :grinning: :grinning:

Jinak my používáme kosmetiku Sebamed a taky tu mame slunečnicový olejíček z lékarny, dělají i olivový, ale ten mi smrděl.

A z mého Dominička asi bude herec, hraje na city, to fakt umí a i vytlačit slzyčky a hned se i usmát a je to můj malej závisláček ani s tatínkem chvilku sám nevydrží a hned mě volá: maminku chci, maminku chci , mamíííííííííííííííí :sweat_smile:
17. dec 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska me dorka dobre vysrala..:frowning2: ja jsem tak rada s ni vecer, kdyz ji uspavam a tak..i kdyz to trva i hodinu a tak...( :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ) a ta mura mi rvala na rukou, kdyz jsem s ni skakala na mici, dal jsem ji do postylky a ona hned usla..jak ja k tomu prijdu? :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žádáte si o ten zrychlený rodičák? Já jsem tam dnes byla a prý že v lednu nebo únoru si mám donést ze sociálky potvrzení o PPM i za 2010 ... :fearful: Přitom jsem dnes nakoukla do jiné diskuze, kde některá maminka psala, že jí ČSSZ (myslím Praha nevímkteráčást) dala potvrzení i za ten leden 2010 už teď. A má všechno vyřízeno. Mám hrůzu z toho, jak to bude na úřadech po novém roce vypadat, zase chaos a davy jak letos :angry:

emo, neotravuj dceru, když chce spát :grinning:
17. dec 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emo, mě to Domča taky někdy dělá, já se snažim a pak zjistim, že prostě chce mít jen od všeho klid a hned usne.
17. dec 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Market, ja tu Zadost odevzdala vcera, dala jsem jim jen potvrzeni PPM za rok 2009 a o roku 2010 nepadlo ani slovo, nikdo nerikal, ze bych mela jeste neco pristi rok davat...
17. dec 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to teda prrrrrr:grinning: ja ji chci proste uspat chci byt u toho tak zdne caviky, none?:grinning:
toz to jsem dopadla..:grinning:
a ja vubec nevim, co s tim rodicakem.. :confused: ja dostala nejake zelene papiry, ze to mam vyplnit a prinest jim to...to je vse?
17. dec 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emus, odevzdat musis zeleny papiry a zlutej, fialovej musis mit potvrzenej ze socialky...
17. dec 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: dio kriste coto?:grinning: ja mam asi jen zeleny... :frowning2:
17. dec 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ted nevim, jestli nepletu ty barvy, ale v tom zlutem vybiras ten zpusob cerpani...tj.na 2 nebo 3 roky, pokud chces 4, tak nemusis vyplnovat nic...
17. dec 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to papírování vám nezávidim holky.
Já jsem přišla o mateřskou a od porodu mám rodičovskou a dostala jsem 4 roky natvrdo :grinning:
17. dec 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achjo, tak ta pani je strevo a to byla takova obetava...musim zvednout prdel a jit se na to kouknout, ale kdyz se zvednu, tak se Dorka probudi, neb lezi vedle mne a vrze nam postel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zitra uz na to zase zapomenu... :grinning:
maji ja im, ze uz si to psla milionkrat, ale jakto, ze uz si mela rovnou rodicak? si nepracovala pred porodem?
17. dec 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
by mne zajimalo, kdy prestanu byt poprcena koza... :grinning: :grinning: :grinning: mam vsehcny tri papiry...:grinning: a kam je mam odevzdat?? ja je mm z Tribńce pni mi rikala, ze je tm mam prinest, nebo s tim poslat mamku...oni potvrdi a ja to jeste nekam poslu?
17. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsem pracovala do té doby než jsem otěhotněla.
17. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo, pokud si nežádáš ten zrychlený rodičák na dva roky, tak ti stačí jen ten zelený a máš čas. Fialový je příloha ke žlutému a žlutý je žádost o umožnění zvolit si ten zrychlený rodičák.
kasenko, tak to jsem zvědavá, jeslti tě ještě vyzvou nebo jak to teda je. I když to dokládání roku 2010 moc nechápu, vždyť se PPM snižuje o pevně daná procenta, tudíž by ÚP SSP mělo být zřejmé, jaká bude denní sazba i v roce 2010.
17. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ja mam asi nejvyssi stadium demence..o na ty chyby... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aha maji, aha:slight_smile:))))
kamosku vyhodili, kdyz jim rekla, ze je tehotna..coz podle mne asi nemuzou..ale oni ji rekli, ze muzou.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takze je uz pul roku bez prijmu.. :confounded:
17. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava, pravdu má kasenka, pokud žádáš na 2 nebo 3 roky, tak potřebuješ odevzdat i žlutý a fialový formulář.
17. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
market, ten zluty papir ale musi vyplnit i kdyz chce 3 roky, ne? Vybiraly se tam 2 nebo 3 roky, na 4 to nepotrebuje, to je jasny...
Tak to jsem teda taky zvedava, jestli budou jeste s necim pristi rok prudit, ale jak rikas, mohli by si to spocitat sami...
17. dec 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten fialový ti potvrdí na OSSZ a všechny tři odneseš na ÚP
market :wink:
emo, podle zákona, těhotnou vyhodit nemůžou!!! , ale víš jak to chodí, stejně si vymyslí cokoliv.
Já jsem ten samej případ :confounded:
17. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj kasen, je to tak jak říkáš, už jsem se opravila
market, ja vim, bylas rychlejsi, jdem lezet, brou
marketka: tak já chci rodičák na tři roky a taky musím mít ten potvrzený fialový formulář (dnes jsem ho poslala poštou na Prahu 8, tak jsem zvědavá co pošlou zpět a za jak dlouho).
Na žlutém se volí i tříletá varianta takže jen zelený by měli odevzdat maminky, co budou volit jen 4 letou variantu
17. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a já jdu smažit drahému řízky na cestu, dobrou:slight_smile:
17. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to byla rychlost, jste lepší...... :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akte, já vím, napsala jsem blbost. Tak jsem taky zvědavá. A nevíš, kde jsem vyčetla, že někomu dali to potvrzení už teď i za rok 2010 :wink: ? Ty se orientuješ myslím i v jiných diskuzích:slight_smile:, já jsem někam vlezla a nepamatuju si kam :confused: , že bych se zeptala přímo té mamky, která to tam psala :confounded: .
17. dec 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky muz mit ovulaci, kdyz nemam menstruaci a jsem kojici?
17. dec 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo můžeš, ale menstruace by měla následovat
17. dec 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok