• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
nestras :sweat_smile: :sweat_smile: mne nenormalne boli bricho uz dva dny..a krev nikde.... :confused: nebo to mam jit do september/zari 2010?:grinning:
17. dec 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
Nikam nechoď, zůstaň tady, jen budeš trochu za exota :grinning:
17. dec 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jsem zvedava, kdo z prvorodicek prijde s tim, ze ceka druhe... :dizzy_face: a my nebudeme soucitit s jejimi rannimi nevolnostmi :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emo, taky me nekolik dni pobolivalo bricho jako ze to dostanu...a nic...tak doufam, ze to byla ta ovulace :grinning: :grinning: protoze presne takhle to pred skoro rokem zacalo :sweat_smile: :grinning: :zipper_mouth:
17. dec 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak moje tipy: ema, joodi, ... :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty jo Market, ta predstava je naprosto silena...hned to vsechno prozit znova...no nevim nevim :grinning:
17. dec 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jé, to je krásné, zase se tady budeme těšit na miminka:grinning: Tak holky, srdečně gratuluju :grinning:
17. dec 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemaluj čerta na zeď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. dec 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezisi market ty ses vul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no t bych teda byla stastna...:grinning: ja sice bricho chci, ale asi si ho budu zase jen vycpavat...:grinning:
17. dec 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny taky rok a pol medzi deckami je supeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
17. dec 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja bricho nechci, ani vycpany :grinning: aspon jeste rok :grinning:
Jo a musim se s vama podelit o to, jakej jsem blazen, asi prepracovanost nebo co :sweat_smile: rano jsem si vzala novy vlozky do podprdy a jednu hned pouzila a pak jsem sla prendat malou do postylky v obyvaku atd... kdyz jsem to udelala, tak jsem tu druhou vlozku nemohla najit :sweat_smile: hledala jsem ji snad pul dne nesnasim totiz kdyz neco nemuzu najit, uz jsem i nadavala psovi ze ji sezral :grinning: a nakonec jsem ji nasla "zastlanou" v postylce pod Elenkou :grinning: :grinning: jsem magor :grinning:
17. dec 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě taky chybí bříško, ale další chci tak za 3 až 4 roky, jestli se další poštěstí.

Mám ještě dotaz, kdo používáte chůvičky a monitory dechu, my máme Angelcare a mám to pořád zapnuté v napájení. Máte to taky tak? Jde mi hlavně o ten monitor.
17. dec 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rpin, takze jeste mame cca 3 mesice na snažilkování, jo?!?! :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
17. dec 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maja, mam Nanny a ten je na baterky, takze neporadim
17. dec 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joodi tak si udelame snazilkovske zavody :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: snad se nebudu muset prestehovat do snazilek... :sweat_smile: :sweat_smile:
no ja jeste pred tydne tvrdila, ze dalsi decko ani za Boha... :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrou :slight_smile:
17. dec 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emo, hele klidne te necham vyhrat, fakt, nejsem moc soutezivej typ :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jdu teda spat, jestli se mi bude zdat o brichu a tehotenstvi, muze za to Ema :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joodi tak gratuluju k srdicku!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: zdravim po dlooouhe dobe :sweat_smile:
holky, jak oblikate prcky do auta v tyhle kose? zitra nas ceka velke stehovani narodu, tak abysme na to byly poradne pripraveny :grinning: .
Majo - ta fotka maleho IT fakt nema chybu :dizzy_face:
18. dec 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné ráno,
hele nechte toho já bych strašně ráda byla už podruhé těhotná, ale nemůžu kvůli císařskému řezu. Musím počkat do srpna a pak se můžem začít snažit. Plánuju tak o dovolené.
Mít děti brzo po sobě má i výhody :wink: :grinning:
18. dec 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktre treba ze az te odvezou do blazince, tak nebudou tak samy?:grinning:
18. dec 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akte, ale mít děti brzy po sobě je taky o dost náročnější než mít trošku odstup - zkušenosti mojí mamky: se ségrou jsme od sebe o 3 roky a to prý bylo v pohodě, žádný stres, starší dítko už bylo samostanější a pomáhalo. S bráchou jsme od sebe o 16 měsíců a to prý byl docela záběr - plenky u dvou dětí, doprava dvou kočárkových mrňat, starší ještě nedokázalo pochopit, že se maminka musí starat i o to miminko a pod. Na druhou stranu s bráchou jsme si od malička mnohem bližší než se ségrou.
18. dec 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, absolutně off topic :sweat_smile: . Která ráda na netu dražíte v aukcích, tak od února má být v provozu ebay.cz - kompletně v češtině a ceny přepočtené na koruny, takže už se nebude muset zjišťovat kurz dolaru nebo libry a hezky za české kačky se bude dát objednat spoustu zbytečností z celého světa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. dec 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akte: proč chceš rodičák na 3roky, když chceš v srpnu zase těhotnět?
18. dec 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petro to je super!! :dizzy_face:
18. dec 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ad ebay: stejně se to bude platit do zahraničí, tak je to jedno, jestli je česky nebo ne a na nákup už je ebay v češtině teď.
18. dec 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: pojede ten kamarád do té ameriky? :sweat_smile: :sunglasses: :grinning:
18. dec 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec pojede, nevim kdy... :grinning:
18. dec 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok