V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

emamamamu
17. dec 2009

nestras 😅 😅 mne nenormalne boli bricho uz dva dny..a krev nikde.... 😕 nebo to mam jit do september/zari 2010?😀

marketka.27
17. dec 2009

😀 😀 😀
Nikam nechoď, zůstaň tady, jen budeš trochu za exota 😀

emamamamu
17. dec 2009

ja jsem zvedava, kdo z prvorodicek prijde s tim, ze ceka druhe... 😵 a my nebudeme soucitit s jejimi rannimi nevolnostmi 😀 😀

joodi
17. dec 2009

Emo, taky me nekolik dni pobolivalo bricho jako ze to dostanu...a nic...tak doufam, ze to byla ta ovulace 😀 😀 protoze presne takhle to pred skoro rokem zacalo 😅 😀 🤐

marketka.27
17. dec 2009

Tak moje tipy: ema, joodi, ... 😀 😀 😀

joodi
17. dec 2009

Ty jo Market, ta predstava je naprosto silena...hned to vsechno prozit znova...no nevim nevim 😀

marketka.27
17. dec 2009

Jé, to je krásné, zase se tady budeme těšit na miminka😀 Tak holky, srdečně gratuluju 😀

joodi
17. dec 2009

nemaluj čerta na zeď 😝 😀

emamamamu
17. dec 2009

jezisi market ty ses vul 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no t bych teda byla stastna...😀 ja sice bricho chci, ale asi si ho budu zase jen vycpavat...😀

rpinguin
17. dec 2009

zeny taky rok a pol medzi deckami je supeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr 😝 😝 😝 😉

joodi
17. dec 2009

ja bricho nechci, ani vycpany 😀 aspon jeste rok 😀
Jo a musim se s vama podelit o to, jakej jsem blazen, asi prepracovanost nebo co 😅 rano jsem si vzala novy vlozky do podprdy a jednu hned pouzila a pak jsem sla prendat malou do postylky v obyvaku atd... kdyz jsem to udelala, tak jsem tu druhou vlozku nemohla najit 😅 hledala jsem ji snad pul dne nesnasim totiz kdyz neco nemuzu najit, uz jsem i nadavala psovi ze ji sezral 😀 a nakonec jsem ji nasla "zastlanou" v postylce pod Elenkou 😀 😀 jsem magor 😀

majamisutka
17. dec 2009

Mě taky chybí bříško, ale další chci tak za 3 až 4 roky, jestli se další poštěstí.

Mám ještě dotaz, kdo používáte chůvičky a monitory dechu, my máme Angelcare a mám to pořád zapnuté v napájení. Máte to taky tak? Jde mi hlavně o ten monitor.

joodi
17. dec 2009

Rpin, takze jeste mame cca 3 mesice na snažilkování, jo?!?! 😀 😀 🤐

joodi
17. dec 2009

Maja, mam Nanny a ten je na baterky, takze neporadim

emamamamu
17. dec 2009

joodi tak si udelame snazilkovske zavody 😀 😀 😀 😀 snad se nebudu muset prestehovat do snazilek... 😅 😅
no ja jeste pred tydne tvrdila, ze dalsi decko ani za Boha... 😅 😅 😀 😀 😀

joodi
17. dec 2009

dobrou 🙂

joodi
17. dec 2009

Emo, hele klidne te necham vyhrat, fakt, nejsem moc soutezivej typ 😀 😀 😀

joodi
17. dec 2009

jdu teda spat, jestli se mi bude zdat o brichu a tehotenstvi, muze za to Ema 😀 😀

emamamamu
17. dec 2009

joodi tak gratuluju k srdicku!!!! 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀

alee
18. dec 2009

dobre ranko 🙂 zdravim po dlooouhe dobe 😅
holky, jak oblikate prcky do auta v tyhle kose? zitra nas ceka velke stehovani narodu, tak abysme na to byly poradne pripraveny 😀 .
Majo - ta fotka maleho IT fakt nema chybu 😵

aktekram
18. dec 2009

Krásné ráno,
hele nechte toho já bych strašně ráda byla už podruhé těhotná, ale nemůžu kvůli císařskému řezu. Musím počkat do srpna a pak se můžem začít snažit. Plánuju tak o dovolené.
Mít děti brzo po sobě má i výhody 😉 😀

emamamamu
18. dec 2009

aktre treba ze az te odvezou do blazince, tak nebudou tak samy?😀

petrajurinova
18. dec 2009

Akte, ale mít děti brzy po sobě je taky o dost náročnější než mít trošku odstup - zkušenosti mojí mamky: se ségrou jsme od sebe o 3 roky a to prý bylo v pohodě, žádný stres, starší dítko už bylo samostanější a pomáhalo. S bráchou jsme od sebe o 16 měsíců a to prý byl docela záběr - plenky u dvou dětí, doprava dvou kočárkových mrňat, starší ještě nedokázalo pochopit, že se maminka musí starat i o to miminko a pod. Na druhou stranu s bráchou jsme si od malička mnohem bližší než se ségrou.

petrajurinova
18. dec 2009

Holky, absolutně off topic 😅 . Která ráda na netu dražíte v aukcích, tak od února má být v provozu ebay.cz - kompletně v češtině a ceny přepočtené na koruny, takže už se nebude muset zjišťovat kurz dolaru nebo libry a hezky za české kačky se bude dát objednat spoustu zbytečností z celého světa 😅 😅 😅

pospecka
18. dec 2009

akte: proč chceš rodičák na 3roky, když chceš v srpnu zase těhotnět?

emamamamu
18. dec 2009

petro to je super!! 😵

pospecka
18. dec 2009

ad ebay: stejně se to bude platit do zahraničí, tak je to jedno, jestli je česky nebo ne a na nákup už je ebay v češtině teď.

pospecka
18. dec 2009

ema: pojede ten kamarád do té ameriky? 😅 😎 😀

emamamamu
18. dec 2009

pospec pojede, nevim kdy... 😀

pospecka
18. dec 2009

http://www.novinky.cz/internet-a-pc/187279-matk...
😕 😕 😕 😕 😕 😔 😔 😔 😔 😔 😢 😢 😢 😢 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre